Şimdi Ara

2016 SONY ANDROİD TV (149. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.305
Cevap
74
Favori
340.178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu xd93 e soundbar şart.hesaplı bir şey önerebilecek var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sony tv kullaniyorum turksat ta 433 kanal bulmus gosteriyordu tv yi her kapatip acmamda kanal numarasi 10 bin in uzerine kanallar birdaha gelmeye basladi tv ye trt 1 den basladi kanal nurasi 10002 gorunuyor ordan yukari kanalar gunden gune cogaliyor silmeye ugrastim olmadi cunku 10 binli kanal numaralari yok ulasamiyorum bulamiyorum bilgisi olan varmi?
    Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koyunsavar -- 4 Temmuz 2016; 14:59:37 >

• mavi 13 M kullanıcısına yanıt
    Dün Forumdan Bir Arkadaşımız Telefon Etti Ve Forumda X9005B Ve Xd9305 Tartışması Yaşandığını Söyledi.Bu Aralar İş YOğunluğundan VAkit BUlamadığım İçin Giremiyordum.Bir GÖz Atmak İStedim,Mavi13 Nickli Arkadaşın Mesajı GÖzüme Çarptı.Benle İlgili İthamda Bulunup Beni KOnudan Bİlgilendirme Gereği Dahi Duymamış,Bana Bir Söz Hakkı Doğmasına Rağmen.Birincisi Bu Mesajdaki Görüntüden Yola Çıkarak Herkes İçinde Beni Satıcı Olduğum İçin Görüntü Ayarlarında Oynamak Ve x9005B Yi Daha İyi Göstermekle Gizliden İtham Etmişsiniz. Öncelikle Açıp Bir Zahmet Önceki MEsajlarımı Okuyun,Eğer Sizin İma Ettiğiniz Gibi Satıcı Olarak Yazsaydım Burada,Daha Önceki Mesajlarımda Samsung Smart Sisteminin Bir Adım Önde Olduğunu Söylemezdim,2016 Modellerinde Kanal Geçişlerinin Daha Yavaş Olduğunu Belirtmez,Üzerine Birde Video Eklemezdim Bunu AÇıkça Gösteren Şekilde.Bu Resimleri Paylaştığımda 55X9005B Yeni Almıştım,Ve Tamamen Kendi Hobim Sonucu Sabahlara Kadar Uğraştığım Test Sonuçlarınıda Burada Paylaşım Adına Yayınlamıştım,Özelliklede Her REsim Eklememde Belirttiğim Gibi ; REsimler Gerçek Sonuca Göre Yanıltıcı Olabiliyor.Ve Yorumlarımdada Yazmıştım,İki Cihazında ARtı Ve Eksileri Var Birbirine Göre.Bu Mesajdan Daha Sonra 65 İnch. Aldığım İçinde Diğer Cihazı Satışa Koydum.Aslında BUnların Hiçbirinie Bİle Yazmama GErek Yok Ancak Bir Kişinin Bİle Yazdığınız Şeyden DOlayı Aklında Bİr Şey Kalmasını İstemem. Ben 2005 Yılında Üye Oldum Bu Foruma,Ve 2012 Yılında SOny Center'da Çalışmaya Başladım Ve Bunuda İmzamda da olmak üzere her seferinde dile getirdim ki kimsenin aklında bir şey kalmasın.ancak buraya her yazdığım yorumda ve yaptığım paylaşımda sony center çalışanı olarak değil, bu işe gönül vermiş, yıllardır, Yabancı forumlarda dahil tv piyasasını hobi olarak takip eden bir forumdaş olarak yazdım,her zaman objektif oldum. şu dünyada ne üç kuruş için birinin hakkına girerim,nede ucuz planlar yapıp insanları yönlendiriim nede sizin mesajınızda kendiniz için söylediğiniz gibi herhangi bir ürünün yada fikrin savunuculuğunu yaparım.yorumumu yaparım sadece.Size Hakkımı Helal Etmiyorum.Bu Gibi YOrumlardan Sonra Ne Paylaşım Yapmak İstiyor İnsan Nede Bir Kişiye Bile Yardım .Hep Aşağı Çekelim Birbirimizi,Hemen Taşlayalım Meyve Vermeye Çalışan Bir Ağaç Var İse.

Herkese Hayırlı,Mutlu,Huzurlu Ve Güzel Bayramlar Dilerim.

• montaj34 kullanıcısına yanıt
    Sony de yok hesaplı bişe:)başka markalarda vardır ama

• leonskennedy kullanıcısına yanıt
    Birkaç dengesiz için üzme kendini.gerçek tv hobisi olanlar objektif insanlar daha çok bu forumda.yorumların incelemelerin bizim için çok değerli ve yol gösterici.anlayana...

Hayırlı bayramlar selamlar

• Olayların müsebbibi yüzsüz anarşist arsızlar birde utanmadan alıntı yapıp bilmezden gelmeye çalışıyor :) bu ülkenin sonunu münafıklık getirecek...

• quote:

Orijinalden alıntı: leonskennedy

Dün Forumdan Bir Arkadaşımız Telefon Etti Ve Forumda X9005B Ve Xd9305 Tartışması Yaşandığını Söyledi.Bu Aralar İş YOğunluğundan VAkit BUlamadığım İçin Giremiyordum.Bir GÖz Atmak İStedim,Mavi13 Nickli Arkadaşın Mesajı GÖzüme Çarptı.Benle İlgili İthamda Bulunup Beni KOnudan Bİlgilendirme Gereği Dahi Duymamış,Bana Bir Söz Hakkı Doğmasına Rağmen.Birincisi Bu Mesajdaki Görüntüden Yola Çıkarak Herkes İçinde Beni Satıcı Olduğum İçin Görüntü Ayarlarında Oynamak Ve x9005B Yi Daha İyi Göstermekle Gizliden İtham Etmişsiniz. Öncelikle Açıp Bir Zahmet Önceki MEsajlarımı Okuyun,Eğer Sizin İma Ettiğiniz Gibi Satıcı Olarak Yazsaydım Burada,Daha Önceki Mesajlarımda Samsung Smart Sisteminin Bir Adım Önde Olduğunu Söylemezdim,2016 Modellerinde Kanal Geçişlerinin Daha Yavaş Olduğunu Belirtmez,Üzerine Birde Video Eklemezdim Bunu AÇıkça Gösteren Şekilde.Bu Resimleri Paylaştığımda 55X9005B Yeni Almıştım,Ve Tamamen Kendi Hobim Sonucu Sabahlara Kadar Uğraştığım Test Sonuçlarınıda Burada Paylaşım Adına Yayınlamıştım,Özelliklede Her REsim Eklememde Belirttiğim Gibi ; REsimler Gerçek Sonuca Göre Yanıltıcı Olabiliyor.Ve Yorumlarımdada Yazmıştım,İki Cihazında ARtı Ve Eksileri Var Birbirine Göre.Bu Mesajdan Daha Sonra 65 İnch. Aldığım İçinde Diğer Cihazı Satışa Koydum.Aslında BUnların Hiçbirinie Bİle Yazmama GErek Yok Ancak Bir Kişinin Bİle Yazdığınız Şeyden DOlayı Aklında Bİr Şey Kalmasını İstemem. Ben 2005 Yılında Üye Oldum Bu Foruma,Ve 2012 Yılında SOny Center'da Çalışmaya Başladım Ve Bunuda İmzamda da olmak üzere her seferinde dile getirdim ki kimsenin aklında bir şey kalmasın.ancak buraya her yazdığım yorumda ve yaptığım paylaşımda sony center çalışanı olarak değil, bu işe gönül vermiş, yıllardır, Yabancı forumlarda dahil tv piyasasını hobi olarak takip eden bir forumdaş olarak yazdım,her zaman objektif oldum. şu dünyada ne üç kuruş için birinin hakkına girerim,nede ucuz planlar yapıp insanları yönlendiriim nede sizin mesajınızda kendiniz için söylediğiniz gibi herhangi bir ürünün yada fikrin savunuculuğunu yaparım.yorumumu yaparım sadece.Size Hakkımı Helal Etmiyorum.Bu Gibi YOrumlardan Sonra Ne Paylaşım Yapmak İstiyor İnsan Nede Bir Kişiye Bile Yardım .Hep Aşağı Çekelim Birbirimizi,Hemen Taşlayalım Meyve Vermeye Çalışan Bir Ağaç Var İse.

Herkese Hayırlı,Mutlu,Huzurlu Ve Güzel Bayramlar Dilerim.

Sizin resimlerinizi ben paylaştım hiç bir oynama olmadığını anlatmaya çalıştım teknik olarak ama bahsettiğiniz yüzsüz karakteri oturmamış çiğ insanlar hiç bir teknik bilgi görüş ortaya koymadan sadece çamur atıp itibarsızlaştırma ve algı oluşturmaya çalıştılar sanıyorlar ki hala 80 ler 90 lar çakallıkla işler yürür saf insanlarda ama öyle değil... Hiç moral bozmayın inatla bu dezenformasyoncu halk düşmanlarına inat yol gösterebilme katkı adına yazıyorum kendi bilğimce yüzsüz çiğler her zaman olacaktır.

Üstad boşver takma kafaya isteyen istediğini alır biz seni biliyoruz yeni arkadaşlarda seni tanıyacaktır sen tavsiye ve değerli bilgilerini test ve tecrubelerini eksik etme bütün forum üyeleri ve senin Bayramı'nı kutluyorum herkese hayırlı bayramlar

• Merhaba arkadaşlar, evdeki televizyon miladını doldurunca yeni bir televizyon aramaya koyuldum. standart bir tv kullanıcısıyım. normal sd, hd gibi yayınlar ile maç, basketbol vb. karşılaşmalarını izliyorum. bu arada bütçem 3 bin tl.
    SONY KDL48WD655 modeli hakkında bilgi bulamadım. Dahili uydu alıcısıyla kullanacağım, kanal geçiş hızı nasıl ?
    Bu ürün nasıldır, yorumlarınız nelerdir? ya da önerebileceğiniz başka bir model var mı?
  • arashan A kullanıcısına yanıt
    Bu model şu anda 2099 tl ancak bu ürün yerine 43w805 (2099) 55w805c (2999) yada 49x8305 (3349) tavsiye ediyorum. Dediğim modelerden birini almanızı öneririm. Parantez içinde fiyatları yazdım.selamlar

geçen 3-4 sayfa önce temmuz ayında yeni modeller çıkacağını söylemiştiniz.

hangi modellerdi.

fiyatları nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: leonskennedy

Bu model şu anda 2099 tl ancak bu ürün yerine 43w805 (2099) 55w805c (2999) yada 49x8305 (3349) tavsiye ediyorum. Dediğim modelerden birini almanızı öneririm. Parantez içinde fiyatları yazdım.selamlar

@leonskennedy, cevap için teşekkürler.
    SONY KDL48WD655 modeli elektronik marketlerde 2600 tl, senin verdiğin fiyat gerçekten iyimiş.
    50W805C 2600 tl buldum ancak geçen senenin ürünü olduğu için iade olabileceğinden almadım.

leonskennedy, 49x8305 modeli incelemeye aldım. bu ürün sd, hd gibi yayınlar ile maç, basketbol yayınlarında nasıldır, herekli sahnelerde titreme yapıyor mu?
    tv dahili uydu alıcısıyla kullanacağım, sony kanal geçiş hızı, kanal sıralaması nasıl ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arashan -- 4 Temmuz 2016; 18:20:40 >
    oğuzhan boşver beya takma kafana aldığın tv nedir ve neden tercih ettiğini paylaşırsan bir sony kullanıcısı olarak sevinirim
  • yusufziya Y kullanıcısına yanıt
    XD7 Serisinin Gelmesi GErekiyor Temmuz Ayında,Net GEliş Tarihi Ve Fiyatı BElli Değil HEnüz.Geldiğinde Paylaşıcam Buradan.
  • arashan A kullanıcısına yanıt
    49X MOdelinde Hz İle Bağlantılı Bir Sıkıntı Yaşamazınız Panel Hz'i 100 Hz'dir. Ancak Wd655 Modelinde Panel Hz'i 50 Olduğu İçin Tİtiz Kullancılar Memnun Kalmayacaklardır.Zaten W805C Varken Wd655 Tavsiye Etmiyorum Ben.49X8305 de Güzel Bir Model Özellikle Fiyatı Güzel Seviyelere Geldi Şu An. Mağazada İncelemenizi Tavsiye Ederim.Unutmayın En Önemli Tavsiye Ve Yorum Sizin Kendi Gözünüs İle Yaptığınız İncelemelerdir.
  • alpercetinn kullanıcısına yanıt
    Ben BElli Aralıklarla Kullandığım Tv'leri Değiştiriyorum,Hobi Gibi Bir Nevi. Ve Uygun Fİyatlı Ürün Denk GEldiğinde ALıyorum Belli Bir Süre Kullanıp Satıyorum.Farklı Cihazlar İle Denemeler Yapmak,Kalibrasyon Yapmak Hoşuma Gidiyor.65X8505C Aldım,Bir Süre Bunu Kullanıyorum.Ancak Hala Yoğunluklu Olarak 55X9005B De İzliyorum Günlük Tv Yayınlarını.Film İçin Kullanıyorum 65X'i . Selamlar.
    Eyvallah cevabım için bu arada oğuzhan 9005 ile 9305 arasındaki farkları + ve - payraşırsan seviniriz dün bayağı bir muhabbet döndü herkes deneyimlerini payraştı biraz kırıcı olanlar oldu ama kimse kimsenin kötülügü için birşeyler yazdığına ben inanmıyorum sende deneyimlerini payraşırsan sevinirim bayram sonrası 9305 renk kariblasyonunu yaptıktan sonra buradan paylaşım yapacağım herkesin bilgisine

oguzhan eger foruma katılısa konusulur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkanpro -- 4 Temmuz 2016; 21:33:16 >
    oguzhan kardes selam bn serkan sahıbındenden konusuyoruz ya x9000b ıcın ınsallah anlascaz kardesım su x9000b ıle x903 arasındakı farkı goruntu vs paylasta burdakıler gorsun yada okusun bı acıklık gtrrsen sevınırım ıddalar var cunku x903 daha ıyı olduna daır bn ınanmıyorum ama bıde sende yazarsın bı acıklık grrsen memnun oluruz
  • 
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.