Şimdi Ara

2016 Sony 55XD8505 4K Nasıldır? (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.266
Cevap
36
Favori
120.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: barsoy

Duruyo yerinde bi sorun yok

Teşekkür ettim.Youtube güncellemesini kaldırdım eski haline döndü.
  • k700 K kullanıcısına yanıt
    yok hocam malesef bi türlü çözemedim. Hala altyzılı izleyemiyorum filmleri.
  • Beyler güncel hazır kanal listesi var mı TRT 4K dahil hiçbir TRT kanalı çekmiyor frekanslar değişmiş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • salı günü süper kupa maçını 4K TRT den izledim
    Bizde merkezi sistem var 9 daireli

TRT 4K da reklam da olmadığı için kupa töreni bitene kadar izledim
    Mükemmel sayılır.
    Takılma veya fluluk, atlama yok,
    renkler orjinaline çok yakın, karanlık veya parlayan bir an olmadı
    Ekranda ne varsa her şeyi görüyorsun
  • Arkadaşlar bu tv ye DigiturkPlay nasıl kuracağız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba,

Son güncellemeden sonra youtube da mikrofon çalışmaz oldu. Normal menüde kullamaya çalıştığımda mikrofon çalışıyor fakat youtube da "lütfen mikrofonunuzu kontrol edip tekrar deneyiniz" gibi bir hata veriyor.

Benzer sorun yaşayıp çözebilen var mı acaba?

• TV de Android deneyimi nasıl arkadaslar. Yavaşlık hantallık söz konusu mudur?

PhilipsPUS7502 ile bu model arasında kaldım. Androidi sırf market genişliğinden dolayı tercih edilir mi?

• Bende pbilips modellerinden Android kısmısının elektrik kesintilerinde sıkıntılı olmasından ve tv nin Android üzerinden çalışmasından dolayı vazgeçtim.

Sony de Android smart kısmı nasıl çalışıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nohackmove -- 12 Ağustos 2017; 17:19:49 >
  • Android uygulamaların %80'i uyumsuz. Tabi google play dışında sitelerden indirip kullanabilirsiniz.

• Peki smart özelliği olmayan 4K sony var mı şuan?

• Cihaz hakkında en büyük sıkıntılardan bir tanesi kanal geçişlerinin aşırı yavaş olması.
    Eğer imkanınız var ise cihazdaki çift tuner modunu aktif edin ve cihaza iki adet kablo bağlayın.

Ben şu an bu modda kullanıyorum ve kanal geçişleri digiturk ve dsmart cihazlarımdan daha hızlı oldu. Bilginize
  • her iki kablo aynı uydudan mı geliyor?
    yoksa her biri başka uydu mu?
    yani gelen turksat kablosunu ikiye ayırıp bağlasak hızlanır mı acaba?
  • Ben çoklu lnb kullanıyorum. lnb den iki ayrı kablo getirdim. Aynı sıralamaya sahip iki Diseq ile de çalışıyor.
    Tek kabloyu çatallayarak aynı sonucu alabilir misiniz şahsen test etmedim.

Ancak teknik olarak o an değişiklik yaptığınız kanallar farklı modülasyonlarda ise büyük ihtimal sistem kilitlenecek ve ya normal yavaşlağında bekleyecektir (Bu benim tahminim ).
  • uzun zamandır 55xe9005 modeli almak için bekliyorum fakat 55xd8505 model ürünü arkadaşım ihtiyacı olmadıgından 3000 tl ye satmayı düşünüyor bende almak istiyorum sadece oyun için kullanacagım için bana 9005 için 6000 vermektense hiç kullanılmayan 8505 almayı düşünüyorum ne dersinizi arkadaşlar ps4 pro ile oyun için hangisini yapmak mantıklı oyun performansı 8505 76 puan 9005 81 puan sizce büyük oyun performansı var midir

• must33_35 kullanıcısına yanıt
    Selamlar...https://forum.donanimhaber.com/profil/1033623 ali abimizle bi konuşun derim...Oda sadece paneli ps4 için kullanıyordu...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar. Bu tv ile soundbar kullanımı nasıl acaba? Kullanan var mı? Soundbar ı da sony alsam kullanımı daha kolay olur mu? Aynı marka olduğu için? Tacsiyeleriniz ne olur?

• Merhaba, xd85 kullanıcısı olarak küçük bir sorum olaçak? Tv kendi uydu alıcısı ile birlikte kullanmaktayım, yazılım güncellemesi yaptığımda kanallar kaybolur mu yoksa güncellemeden sonra aynen devam edebilirmiyim acaba_?
    Saygılarımla.
  • Raelro R kullanıcısına yanıt
    Selam,

yazılım güncellemesi kanallara etki etmiyor. ama bu televizyonda maalesef neden olduğunu bulamadığımuz bir şekilde bazen kanallar kayboluyor yada yeri değişiyor. gerçi son yüklediğimden beri 3 ay geçti bir sorun yok. ama ondan önce ayda bir kanallar yer değiştiriyordu.

kısaca güncellmenin sorun yaratmaması lazım..
  • porliman P kullanıcısına yanıt
    selam,

soundbar ile çok güzel olur. ben philips 5140 soundbar ile kullanıyorum. baya kuvvetli ses veren bir alet. ama eminim sony soundbarlar daha da güzel olur. paraya kıyır iyi bir soundbar almak ses kalitesini baya etkiliyor. özellikle baslar subwoofer ile çok daha iyi oluyor. televizyonların kendi sesi bas konusunda çok zayıf. ben optik ile bağladım memnunum. ama hdmi arc ile bağlayıp tv kumandası ile soundbarı da kontrol etmek mümkün..
  • Kanal yer değişimlerinden etkilenmemenin en garanti yolu dijital platform modülü kullanmak: dsmart-filbox gibi. Genel uydu seçeneğinde kanallar hep kayboluyordu, ama dsmartı "tercih edilen uydu"dan seyredince sorun kalmadı. Favori kanal listesi hala sorun ama.
  • 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.