Şimdi Ara

2016 SIGARA ZAMMI [Parliament 12.50 TL]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
1.613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşla konuştum sigaracida çalışıyor. Parlament Marlboro muratti lark LM sigaralarına zam gelmiş 1 TL. Diğerleri henüz net değil dedi..

Sigaracı arkadaş listeyi wp den yolladı şimdi :

Salı günü gündüz Winston grubuna da zam geldi. Arkadaş listeyi yolladı yine ekliyorum şimdi ;

Şuan zam almayan sigaralar rotmas, 216, tekel 2000, Maltepe vs. Onlarda zaten zam gelmediği için sigaracilar satmıyor yani bulunmuyor piyasada. Onunda zammı yakındır..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arifakinti -- 9 Nisan 2021; 15:40:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• parlament 14 tl
  • Bugun parliament aldim 11,50 lira henuz. Sanirim marlboro 13 olmus,marlboro 13 olmussa parliament rahat 13,50 olur veya 14

• Gelir simdi 20 lira olsuncular

• quote:

Orijinalden alıntı: Fistful of Dollars

Bugun parliament aldim 11,50 lira henuz. Sanirim marlboro 13 olmus,marlboro 13 olmussa parliament rahat 13,50 olur veya 14

Marlboronun 13,parlıament ın 14 olma olayları yalan bence.Daha yılbasında zam yedıler ne bu habıre.
    Ha parlıament yıne zam yedıyse bılemem (gecen sene bu zamanlarda zamlanmıstı galıba)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Suriyelilere bakacaz ondan

• Malum iktidara para lazım, satacak mal varlığı kalmadı

• İçmiyorum ama bunu yapmaya hakları yok. Ülkede en çok tütün ve alkolden vergi alıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: 9600_G_T

parlament 14 tl

Kaynak neresi hocam?

• Ulan bi keyfimiz var

• quote:

Bugun parliament aldim 11,50 lira henuz. Sanirim marlboro 13 olmus,marlboro 13 olmussa parliament rahat 13,50 olur veya 14

Hocam yarım saat öncesine kadar 11.50 ye satıyordum bende

• İnsallah daha da zamlanir.İcmeyin su zikkimi sizin sagliginizi boşverdim yolda yururken icionuz dumani bize geliyor.Hakkimi helal etmiyorum boyle insanlara benim hava alma.hakkimi kisitliyorsunuz.

• Parlament ile marlboro içerim ancak hu zamnlardan sonra sanirım ikisinide bırakmam lazım.

• her ay 50 liralik sigara ictigim icin umru.da olmayan durumdur.
    bkz:benim hayatim

• 2 ayda bir yurtdışı yapın 3 er karton çekin işte. marlboro gold alıyorum 25euro galiba. miss
  • Fiyatlar bunlarmis arkadaşlar diğer markalarin fiyatlarını bulamadım. 1 sene olmadan içtiğim sigaraya 2 lira zam geldi, bi sigaramız var o da iyice lüks oldu
    Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hook1903 -- 10 Temmuz 2016; 20:41:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Major Baxter

quote:

Marlboronun 13,parlıament ın 14 olma olayları yalan bence.Daha yılbasında zam yedıler ne bu habıre.
    Ha parlıament yıne zam yedıyse bılemem (gecen sene bu zamanlarda zamlanmıstı galıba)

Hocam fiyatlar aciklanmis sanirim. Arkadasta resmi yuklemis @arifakinti

• Sigara içmeyen biriyim fakat alkol sıklığı az olsada tüketiyorum ama bu insanları sömürmenin mantığı nedir anlamadım.Abi sigaraya içkiye bu kadar zam bir noktada özgürlük kısıtlayıcı oluyor.Yani bu insanları ceplerindeki kuruşlara bile bu kadar göz diken bir devlet görmedim.Eskiler anlatır öyleymiş,şimdi biz yaşıyoruz yine öyle.Vatandaşına en düşman devlet bizim devletimiz galiba.
  • kaçakçılıgın önüne açıyorlar zam yaparak sigarayı bırakacaklarını zanediyor bu hükümett kafayı yemiş
  • Olum fakirlikten chester alıyorum ona bile zam yapıyorlar lan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alex Higgins -- 10 Temmuz 2016; 20:52:45 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.