Şimdi Ara

2016 Sandero Stepway Turbo 90bg Euro 6 Easy-R (31. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
971
Cevap
28
Favori
167.587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynı şey bende de oldu. Çalıştırmadan önce N pozisyonuna almak gerekiyor.
  • Yeni kasayı bayilerden soran varmı acaba...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2016 model için her bayi yok diyor. Makyajlı kasa için de kimse net bilgi veremiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gonzalez45 -- 5 Aralık 2016; 17:28:16 >
  • ericponti E kullanıcısına yanıt
    Bu araç viteste birakilabiliniyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: gonzalez45

2016 model için her bayi yok diyor. Makyajlı kasa için de kimse net bilgi veremiyor.

2016 kasası hiç bir bayide yoksa artık yeni kasaya gececekler galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: NightmareII

Bu araç viteste birakilabiliniyor mu?

Tabiki . Sadece eğimli yollarda el freni çektikten sonra kayma ihtimaline karşı viteste bırakabilirsin. Ankara dikmen yollarında bizzat test edilmiştir :D

• quote:

Orijinalden alıntı: cuyanusta

quote:

2016 model için her bayi yok diyor. Makyajlı kasa için de kimse net bilgi veremiyor.

2016 kasası hiç bir bayide yoksa artık yeni kasaya gececekler galiba

Almaya niyetlendim araç yok,makyajlı kasa ne zaman gelecek haber yok. Mutlaka fiyat artışı ile gelecektir. Bekleyeceğim artık.

• quote:

Ben, yakında bayilere yanaşacak tırlardan makyajlı kasaların ineceğine inanıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Carsever

quote:

Ben, yakında bayilere yanaşacak tırlardan makyajlı kasaların ineceğine inanıyorum

Bekleyip makyajlı kasamı alsam? Tahmini ne kadar fiyat farkı olır acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gonzalez45 -- 5 Aralık 2016; 20:25:55 >
  • quote:

quote:

quote:

Araligin sonuna doğru yeni kasalar gelir diye dusunuyorum bende

• ericponti E kullanıcısına yanıt
    Peki ilk çalıştırmada problem oluyor mu? El freni indirsek te araç gitmiyor yani?
  • quote:

quote:

quote:

Bana en az 3500 gibi bir fark olur dediler ama bilemiyorum o kadar zamma cesaret ederler mi.
  • Peki arkadaşlar bir sorum olacak.Ben bu arçtan almak istiyorum.Şuan dizel için param yetişmiyor.Benzinli olanınında motorunun küçük olması korkutuyor açıkcası.Yeni kasa gelmesini bekkliyorum.Sizce yeni kasa geldiği zaman 2016 bu kasalardan olanlar bayideki fiyatları düşermi?Sonuçta 0 olduktan sonra benim için 2016 yada 2017 model olmasının pek bir farkı yok.NOT:Kendim engelliyim.Engelli indirimi yani ÖTV zamları benim açımdan farketmediği için yılbaşı sonrası farketmiyor.
  • Selam arkadaslar. Ben geçen gün istanbul mahmutbet çetaş bayinin otoparkında bir tane yeni kasa sandero stepway gördüm. Bir tane numune olarak geldi dediler. Fiyatını sorduğumda mevcut fiyata 3.750 TL opsiyonlu olarak satılacakmış dedi satış temsilcisi haberiniz olsun...

• quote:

Orijinalden alıntı: NightmareII

Peki ilk çalıştırmada problem oluyor mu? El freni indirsek te araç gitmiyor yani?

otomatik vitesten bahsediyorsan
    viteste iken start almiyor araç
    mecbur fren + P moduna getirmen gerekiyor

en azından clio larda öyle?
  • quote:

Orijinalden alıntı: skaradeniz

Selam arkadaslar. Ben geçen gün istanbul mahmutbet çetaş bayinin otoparkında bir tane yeni kasa sandero stepway gördüm. Bir tane numune olarak geldi dediler. Fiyatını sorduğumda mevcut fiyata 3.750 TL opsiyonlu olarak satılacakmış dedi satış temsilcisi haberiniz olsun...

Showroom a ne zaman çıkaracaklar acaba gidip gorsek incelesek...

• hbasaran82 kullanıcısına yanıt
    Dacia'nın Easy-R şanzımanı tam otomatik değil yarı otomatik/otomatikleştirilmiş manuel dediğimiz şanzımanlardan olduğu için üstünde P vitesi bulunmuyor. Sadece R-N-D vitesleri ve Manuel kullanım modu var. Yani aracı N konumuna alıp el frenini çekerek stop etmeniz gerekiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hbasaran82 kullanıcısına yanıt
    İyi de P modu yok araçta. P vitesi kilitliyor. Araç boşa çıksa da vites kilidi olduğu için 2. bir önlem bu arabada P yok. Ben park ederken boşa alıp park yapıyorum. Yaşadığım yer dümdüz çok sıkıntı değil ama oldu ki eğimli bir yere park etmek zorunda kaldık. Eşim el frenini doğru dürüst çekemiyor bunun gibi durumda ne yapacağız onu bilmiyorum?
  • sametykcll kullanıcısına yanıt
    EDC de tam otomatik bir şanzıman değil o da otomatikleştirilmiş Yani yarı otomatik. Yani bir farkı yok sadece EDC çift kavrama. Cliolarda ve diğer Renaultlarda bu böyle. He onda p modu koymuşlar da bunda ne yapacağız arkadaş? Frene basıp aracı d ye alsak frende iken araç otomatik boşa atıyor. Sen istesende şanzımana yükü bindiremiyorsun bu araçta. Yani tüm yük el freninde her zaman.
  • Bende yıllık 20.000 km.yapacağımı düşünürsek yinede benzinliye yönelmek istiyorum sebebi ise 2 sene civarı kullanacağım zaten. Peki yeni stepway ne zaman gelir. Oyak indirimi ne kadar yapılıyor bilgisi olan varmı ?
    Birde motor küçük ama zorlanmalarda sorun yaşatıyor mu çekiş vs.

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.