Şimdi Ara

2016 SAMSUNG TİZEN TV (124. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.343
Cevap
38
Favori
168.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kardeş sen bide lg deki siyahları gorsen bizim tv ler iyi gene

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benden bes gun sonra basvuruyu yapan arkadasima kargo gonderildi mesaji geldi. :)

Edit: Bana da simdi geldi kargoya verilmis telefon.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nargiletör -- 23 Aralık 2016; 18:00:56 >
  • nargiletör kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun bizde yine yok. P*çiz heralde :( Hayır tam telefona ihtiyacım olduğu zaman denk gelmişti kampanya,hemen aldık 2 aydır idarelik telefonla zorlanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hristoslav2

2017
    http://english.etnews.com/20161220200002

https://www.youtube.com/watch?v=Q4lULv4Az4Y

Videoda pointer görünüyor, sanırım 2016 da alanlara geçirdi samsung pointer olayını

• quote:

Orijinalden alıntı: alperenxx

Hayırlı olsun bizde yine yok. P*çiz heralde :( Hayır tam telefona ihtiyacım olduğu zaman denk gelmişti kampanya,hemen aldık 2 aydır idarelik telefonla zorlanıyorum.

Üstadım darısı başınıza. Güvenim kalmadı artık samsunga
  • nargiletör kullanıcısına yanıt
    Pointer dan dolayı aşırı şikayet var samsung ta bu sikayetleri değerlendirmiş olmalı ki pointer yapmış. Ve tv nin ozellilerin biraz daha geliştirmiş arttırmış gibi gorunuyor

• hristoslav2 H kullanıcısına yanıt
    Ingilizce si iyi olan mesajı Türkçeye cevirebilirmi

• quote:

Orijinalden alıntı: baris007

Ingilizce si iyi olan mesajı Türkçeye cevirebilirmi

Samsungun Hdr1500 u tanitarak oled ekranlarda yarışa gireceğini söylüyor. Daha iyi renk , ips kalitesinde daha parlak ekran ve oled ile yarışacak daha iyi siyahlar olacağını söylüyor.genellikle ekran hakkında bilgi vermiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: atabey444

quote:

Orijinalden alıntı: alpaltiner

Merhaba arkadaşlar. 55 Ks9500 aldım yeni. Panelin durumu resimde gördüğünüz gibi. Bir hayli ışık sızması ve bulutlanma var. Herkeste durum böyle mi? Üstelik arka aydınlatma 3 seviyesinde. 5 senedir 46 D7000 kullanmaktayım. Onda bile durum bu kadar vahim değil. Yorumlarınızı bekliyorum...

Amiral gemisi modeli sözde bu. Bence iade etmelisin.

Yandan yaniltici olabiliyor onden cek bende direk

• Bende de ks8000 var oyun modu cok silik duruyor cansiz gibi sizin ayarlar nedir?
  • Teknosa yıl sonu diyerek tv lerce yüzde 10 2015 modeller de yüzde 15 20 indirim.yapmış gibi görünüyor ama fiyatları inceledim 2016 modeller yine yükselmiş 3.800 TL ye düşen tv yine ilk çıktığı 4.400 TL ye çıkmış 6.799 TL olan tv 7.400 TL ye eski fiyatına dönmüş. Ne yazikki 2016 model tv ler yılı ilk geldigi fiyatlarla kapatıyor .kim kar kim zarar etti orası tartisilir
  • Bugun tek osadaki arkadas 60ks8000 i samsung geri odemeyle 5200 e geliyor dedi
  • Çok şükür 24 Ekim'de başvurduğum kampanyaya ait Samsung S7 telefonum bugün geldi

• quote:

şahsen kavisli tv önermiyorum. ces 2017 yi bekleyin derim

Kavisli tv yi eden önermediğiniZi açıklarmısınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: merne

quote:

şahsen kavisli tv önermiyorum. ces 2017 yi bekleyin derim

Kavisli tv yi eden önermediğiniZi açıklarmısınız?

Tv nin doğasına aykırı. Bu kavis olayı aynı 3d gibi fiyasko olacak zaten. Düz çizgiler rahatsız ediyor mesela. Örneğin bir tv kanalında kayan alt yazıya dikkat edince yazı bi uzaklaşıyor geri yaklaşıyor falan. Kavis olayı amacı derinlik hissi vermektir. Eğer bu hissi tam anlamıyla yaşamak istiyorsanız tv yi tam karşıdan görecek şekilde oturup en az 65 inç boyutunda ve 2 buçuk 3 metre mesafede izlemeniz gerekir. Bunuda ancak kendinize özel sinema odanız varsa yaparsınız. Ortak kullanım alanlarında kavisli tv kullanıma uygun değil. Bu arada 2017 bekleyin dedim ama kendim fazla zamanım kalmadığı için 60ks8000 aldım bugün kuruldu. Renkler inanılmaz canlı ve gerçekçi. 1000 nit parlaklık olayını vikings ve game of Thrones gibi dizilerdeki karanlık sahnelerde ne anlama geldiğini görürsünüz. Gerçekten detaylar çok belirgin ve kaba tabirle göz ferahlığı oluşturdu bende. Görüntü çok akıcı siyahlar olması gerektiği gibi fakat tv yandan izleyen için biraz görüntü kalitesi düşüyor. Abartılı değil ama tam karşıdan izleyen için tv kalitesini gösteriyor resmen.

• Arkadaşlar, bilgisayardan Wifi üzerinden medyalar Samsung TV'lerde oynatmaya yarayan Smart View kullanan var mı?

Benim Windows 10'da hata veriyor program

Download:
    http://www.samsung.com/us/apps/smart-view-2/

• arkadaşlar ks8000 aldım teknosa kampanyasından dün kurulumu yapıldı gerekli testleri yaptım banding ölü piksel veya ışık sızması yok

ama bu akşam tv izlerken kumandası sapıttı ben tıklamasam bile kendinden ışığı yanmaya başladı

daha sonrada kırmızı ışığı yanmasına rağmen açma kapama dahil hiçbir işlevi gerçekleştirmemeye başladı

tv açılıyor alttaki tek düğmesinden kanal değişimi yapıyor ama kumanda çalışmıyor ve alttaki pencereyi açıyor tv

pazartesi teknik servisi çağıracağım ama tv yeni olduğundan ve internetten aldığımdan eğer ciddi bir problemse direk iade yapmak istiyorum

ks8000 veya 8500 serilerindne buna benzer problem yaşayan arkadaşlar varsa yardımlarını ve yorumlarını bekliyorum

• Arkadaşlar 49ks8500 kullanıcısıyım.TRT 4K yı tekrar bulayım derken tüm kanal listem gitti.TRT 4K DAHİL kanal listesini nasıl ayarlayablirim.Yardımcı olursanız çok memnun olurum
  • keos61 kullanıcısına yanıt
    bende aynı yerden aldım ve dün kuruldu. sıkıntı yok. kumandanın pilini çıkarıp takın tv yi fabrika ayarlarına döndürün vs.

• 
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.