Şimdi Ara

2016 Renault Talisman (ANA KONU) (72. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.234
Cevap
51
Favori
282.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: drnero

Arkadaşlar rlink2 ile andorid eşleştirmesinde sıkıntı yaşayan varmı..daha doğrusu yeni aldığım androidle sesli komuttan arama yapamıyorum..önceki telefonum windows tabanlıydı ve bir sıkıntı yoktu..görüşlerinizi alayım..

Soruma hala cevap alamadım ama...
  • quote:

Orijinalden alıntı: -IMAX-

ben görüştüm var demişti

Siz ne yaptınız, megane ya da talisman aldınız mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • megena sedan a bayi istediğim fiyatı verdi bir yerden para bekliyorum gelince alacağız
  • Hayırlı olsun şimdiden.

• ohayyam kullanıcısına yanıt
    Tüm opsiyonları ile Full diye satın aldığım Talisman 1.6 icon 160hp de Far yıkama ve Bose Surround ses sistemi yok. Sökülmüş hoparlör yerleri görünür endişesi ile bagaj kapağını açmaya çekinir hale geldim. Böyle bir araçta bu eksiklikler kabul edilebilir gibi değil. Müşteri hizmetleri ile de görüştüm iki kez aradılar ve hala biz size döneriz demekteler. Ey Renault Türkiye (!) gerçekten müşteri memnuniyeti işini ciddiye alıyorsan ya bu özellikleri opsiyon olarak sun ya da aksesuar olarak sat ki dileyen parasını ödeyip sonradan taktırtabilsin.

Talisman ı tercih etmemin iki nedeni vardı 1- 4Control 2- Bose Surround. Ha unutmadan Bose surround kaliteli ses sistemi ve eminim ki daha kaliteli ve daha ucuza olan markalarda vardır ancak Talismanda ki Bose ses siteminde önemli olan engine harmony cancellation, yani araç içi motor gürültüsünü azaltan bir sistem. Yoksa neyleyim müziği... diye şikayet var a da mesaj bıraktım. Yılmak yok :)

Buda sistem ile ilgili link ...
    https://www.youtube.com/watch?v=Jnp5VeGJEsU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ohayyam -- 7 Mayıs 2017; 13:51:7 >

• Arkadaşlar herkese merhaba. Talisman kullanan arkadaşlar gerçekten memnun mu araçlarından. Renault olumsuz imajı sıkıntı yaratıyor mu? Fiyatına göre alınır bir araç mı? Panoramik sunroof tam açılmıyor benim gördüğüm kadarıyla bunun sebebi hikmeti nedir? bir de izlediğim test videolarında kolçak Dayamanın iç kısmında örneğin kutu kola koymak için iki tane soğutmalı göz vardı, bu opsiyon mu? Benim baktığım araba icon modeliydi de yani en dolusu. Onda öyle bir bölüm yoktu. Yine izlediğim videolarda ambiyans rengi değişince üstte bir lamba yanıyordu. Gözlük koyma yeri diye tabir edilen yerde. Bu arabada yoktu da yine.

• quote:

Orijinalden alıntı: ohayyam

Tüm opsiyonları ile Full diye satın aldığım Talisman 1.6 icon 160hp de Far yıkama ve Bose Surround ses sistemi yok. Sökülmüş hoparlör yerleri görünür endişesi ile bagaj kapağını açmaya çekinir hale geldim. Böyle bir araçta bu eksiklikler kabul edilebilir gibi değil. Müşteri hizmetleri ile de görüştüm iki kez aradılar ve hala biz size döneriz demekteler. Ey Renault Türkiye (!) gerçekten müşteri memnuniyeti işini ciddiye alıyorsan ya bu özellikleri opsiyon olarak sun ya da aksesuar olarak sat ki dileyen parasını ödeyip sonradan taktırtabilsin.

Talisman ı tercih etmemin iki nedeni vardı 1- 4Control 2- Bose Surround. Ha unutmadan Bose surround kaliteli ses sistemi ve eminim ki daha kaliteli ve daha ucuza olan markalarda vardır ancak Talismanda ki Bose ses siteminde önemli olan engine harmony cancellation, yani araç içi motor gürültüsünü azaltan bir sistem. Yoksa neyleyim müziği... diye şikayet var a da mesaj bıraktım. Yılmak yok :)

Bose ses sisteminin üst versiyonda standart olarak sunulması gerekirdi bence de bu durum tamamen bir hayal kırıklığıdır..Türkiye klasiğidir.nerde kısarız onun hesabındalar..opsiyon olarak sunulabilirdi onu da anlamak mumkün değil..ha gerçi sunulsaydı alır mıydım o ayrı mesela ama seçenek olmalıydı size katılıyorum..Bir de şu durum var..benim aracım 2016 temmuz çıkışlı..2016 sonu araçlarla birlikte ortadaki multimedya ekranının çerçevesini piano black yapmışlar, bendekinde mesela mat çerçeve ve parmak izi kalıyor özellikle gündüz çok gözüme batıyor..daha 6 ay geçmeden böyle bir değişiklik yapılması ilk alanları mağdur etmiştir.Bu konuda da Renault Fransayı kınıyorum şahsen...ama genel olarak araçtan memnunum nazar değmesin..

• quote:

Orijinalden alıntı: dr.ibrahim

Arkadaşlar herkese merhaba. Talisman kullanan arkadaşlar gerçekten memnun mu araçlarından. Renault olumsuz imajı sıkıntı yaratıyor mu? Fiyatına göre alınır bir araç mı? Panoramik sunroof tam açılmıyor benim gördüğüm kadarıyla bunun sebebi hikmeti nedir? bir de izlediğim test videolarında kolçak Dayamanın iç kısmında örneğin kutu kola koymak için iki tane soğutmalı göz vardı, bu opsiyon mu? Benim baktığım araba icon modeliydi de yani en dolusu. Onda öyle bir bölüm yoktu. Yine izlediğim videolarda ambiyans rengi değişince üstte bir lamba yanıyordu. Gözlük koyma yeri diye tabir edilen yerde. Bu arabada yoktu da yine.

Aracım 2016 ICON 160 EDC..hem orta konsolun içindeki soğutma hem de dediğiniz tepe ambians lambası mevcut..orta konsoldaki soğutma yalnızca EDC lerde var diye biliyorum..bilginize..

Bu arada imaj felan hikaye..gayet güzel araç..özellikle motoru ve dizaynı rakipsiz bence..

• quote:

Orijinalden alıntı: drnero

quote:

Orijinalden alıntı: ohayyam

Bose ses sisteminin üst versiyonda standart olarak sunulması gerekirdi bence de bu durum tamamen bir hayal kırıklığıdır..Türkiye klasiğidir.nerde kısarız onun hesabındalar..opsiyon olarak sunulabilirdi onu da anlamak mumkün değil..ha gerçi sunulsaydı alır mıydım o ayrı mesela ama seçenek olmalıydı size katılıyorum..Bir de şu durum var..benim aracım 2016 temmuz çıkışlı..2016 sonu araçlarla birlikte ortadaki multimedya ekranının çerçevesini piano black yapmışlar, bendekinde mesela mat çerçeve ve parmak izi kalıyor özellikle gündüz çok gözüme batıyor..daha 6 ay geçmeden böyle bir değişiklik yapılması ilk alanları mağdur etmiştir.Bu konuda da Renault Fransayı kınıyorum şahsen...ama genel olarak araçtan memnunum nazar değmesin..

Kesinlikle renault müşteri hizmetlerini arayıp mat çerçeve için şikayette bulunun ve değişim isteyin. Ne kadar çok şikayet olursa o kadar iyi...

Her zaman diyorum bineceğim arabaya ne Renault Türkiye nede Renault Fransa karar veremez yaaa. Neyse aklıma geldikçe Talismanı satasım geliyor :((

Neyse...

buda burada dursun. Bose anfisinide buldum :)) Hoparlorler de var. Bunca parça varsa kablolarıda vardır. Umarım üzerinde BOSE olmayan Talismana nasıl takılır, neler gerekli oldugunuda bilen birileri çıkar siteden haydi hayırlısı bakalım.
    http://www.smautomall.com/shop/shopdetail.html?branduid=181305&search=bose&sort=

Arayan belasını da Mevlasını da bulurmus :))
    http://m.blog.naver.com/suhuni2/220731785423
    http://www.smautomall.com/shop/shopdetail.html?branduid=178816&xcode=001&mcode=005&scode=&type=X&search=&sort=order

Renault sen getirme takma uğraşma aman eline yapışır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ohayyam -- 11 Mayıs 2017; 0:7:13 >

Firma ile mailleştim ve gerekli tüm parçalar ve fiyatları aşağıda bilgilerinize...

No. PART's No. Price(won)
    1. 28156-4093R 23,100
    2. 28148-0008R 11,800 * 2
    3. 28144-8840R 38,900 * 2
    4. 28148-0008R 11,800 * 2
    5. 28144-5901R 26,800 * 2
    6. 28154-EB50A 17,400 * 2
    7. 28157-7S200 32,400 * 2
    8. 28063-8719R 359,000
    9. 77070-72003 200 * 20 (RIVET)
    TOTAL : 664,300 won (It's about $ 600.)

Kablo stokta yok bulunca onuda bildirecek ama fiyatı 415 USD.imiş.

Tüm parçalar ve kablo temin edilse bile geriye ECU den BOSE sisteminin tanıtılması yani aktif edilmesi işi kalıyor ki olup olmayacağı şüpheli. Yani birilerinin Talisman icon aracını servise götürüp tanıtmaya çalışması gerekiyor. İzine gelince deneyeceğim artık. Hem parçaları alıp sistemi tanıtmaklada olsa keşke NERDEEEe....

Diyelim ki servisten ECU aktif edildi ve BOSE sisteme tanıtıldı . Peki en önemli olan konu SOUND MANAGEMENT sistemi vede ENGINE HARMONY CANCELLATION varmı yok mu yada çalışacak mı ???

Sevgili Renault sadece araç ithal edip satmakla, bakımını yapmakla ve/veya arızalı parçaları değiştirmekle olmuyor bu işler, LÜTFEN BİZLERİ TEKNİK OLARAK TA BİLGİLENDİRİNİZ !!!

• O hayyam aracın hayırlı olsun, Laguna forumundan sonra burada da seni gördüğüme sevindim. Ben de yaklaşık 1.5 yıldır latitude kullanıyorum, talisman ilk çıktığında showroomda incelemiştim. Araç iç tasarımı çok sportif ve hoştu. Türkiyeye daha güçlü seçeneklerde gelse iyi olurdu. Birde Bose olmadığını burada gördüm, Autoshowda renault standında ses sistemi ne marka diye sorduğumda Bose dediler. (ama üzerinde bose yazmadığı için pek inandırıcı gelmemişti.)

Neyse buradan takip ederim artık. Autoshowda full talisman 187k idi. benim ancak 80k civarlarında bütçem olur 2. elde oralara geldiğinde belki alırım bi tane:)...
  • enginkocaman E kullanıcısına yanıt
    Eyvallah sağolasın. Valla bende Talismanı ilk çıktığında istanbulda iken dizel olduğundan dolayı önyargılı olarak kıçımın kenarı ile inceleyip, test sürüşü yapmıştım ama Lagunanın üzerine begenmedim ve almadım tabiki. Hatta Laguna ma 4 control taktırabilseydim almazdım da :))

Bir taraftan E250 CGI bakarken bir taraftanda benzinli Talisman getirirler diye bekledim ama ne gelen var nede getirecekleri.. Sorunsuz binilecek Talisman daki benzer donanımlı bir E250 temizi FL kasa dusuk km li fiyatı ikinci elde 300 binleri bile geçiyordu. 300 civarı temiz ikinci el MB alacağıma sıfır Talisman aldım.

Laguna gibi seri ve atak değil ama hiç fena değil en büyük korkum dizel gürültüsü idi ki şimdilik araç yeni duyulmuyor hissedilmiyor ama birkaç sene sonrası bakalım göreceğiz... Bu yüzden BOSE derdine düştüm ki ENGINE HARMONY CANCELLATION ile dizelin gürültüsünden kurtulurum diye...

Senin Latitude ta BOSE var mı ? BOSE var ise kitapçığına bakarmısın ENGINE HARMONY CANCELLATION dan bahsediyor mu ?

Not: 80K civarı 2.el için çok beklersin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ohayyam -- 16 Mayıs 2017; 14:2:57 >

Güle Güle kullan, bende bir gün mercedes E yada BMW 5 alırım kesin diyordum ama geçim derdine düştük, şu an 6. renoma biniyorum:) (5 i lag)

Benim latitude en full olanı. Ben ses sistemine çok önem veriyorum bose nin kalitesini daha önceki alfa156 mda yaşamıştım. Cam tavan ve bose olmayan latitude lara hiç bakmadım. Broşürde engine harmony cancellation diye bi şeyden bahsetmiyor. Bose energy efficient series demiş. Bagajda amfisi falan var, ses kalitesi özellikle audio cd dinlerken gayet iyi.Normalde içeriye rahatsız edici motor sesi almıyor.
    80 kya gelince latitude özelilikle 2.0 lar 2. elde çok düştü. Ben arabayı Şubat 16'da aracı 5 yıl kullanmış doktordan 57bine aldım. 117 bindeydi tüm bakımlar eksiksiz renault çetaş servisinde yapılmıştı. Aldığım gün arabanın "0" ı 160 küsürdü!

Talismanda motor hacmi düşük olduğu için 2. elde o kadar düşmeyebilir ama bose yoksa bende yokum zaten:).hızlanma da daha iyi olmalıydı.

Latitude den sonra BMW 520d zorlayabilirim.ama bu kadar donanımlı bi araba bulabilecekmiyim bilmiyorum. alırken ne gerek var dediğim donanımlara şu an çok alıştım. (arabayı geri vitese takıyorsun dikiz aynası ayar butonu hangi taraftaysa o ayna aşağı iniyor,arabayı stop edip kapıyı açınca koltuk 5 cm geri gidiyor yaw:) masajlı koltuk, 3 kademeli bel desteği, anahtarsız giriş, otomatik yanan adaptif xenon far falan...) Bu araçta tek aradığım adaptif hız sabitleme ve bagajın el değmeden açılması...

Talismanla ilgili merak ettiklerim:
    4 control hissedilir bi fark yaratıyor mu?
    Lag3 ve latitude kadar iyi yol tutuyor mu (2 araçlada 150 yle viraja girmişliğim var)
    adaptif hız sabitleme düzgün çalışıyor mu? (yani sert fren mi yapıyor yoksa aynı tecrübeli bi sürücü gibimi yavaşlayıp hızlanıyor?)
    ara hızlanmalar nasıl? (lagunanla karşılaştırırsan). max. kaç görüyor? 200 e hızlanma yeterince akıcı mı?

Talismanla ilgili merak ettiklerim:
    4 control hissedilir bi fark yaratıyor mu? Evet kesinlikle! O kocaman kasa ile küçük dönüş çapı ve virajlarda yüksek süratlerde güvenli ...
    Lag3 ve latitude kadar iyi yol tutuyor mu (2 araçlada 150 yle viraja girmişliğim var) Evet, üzerinde 19" ne idiğü belirsiz Continental sportcontact ( 5 veya 6 yazmıyor ?) olmasına rağmen yol tutuşu çok iyi.. Laguna 3 ün virajda yaslanmamasının üzerine arka tekerin dönüşü ve elektronik süspansyonun eklenmesiyle çok iyi olmuş. Latitude bilmem ama Laguna ile mukayese bile edilmez...
    adaptif hız sabitleme düzgün çalışıyor mu? (yani sert fren mi yapıyor yoksa aynı tecrübeli bi sürücü gibimi yavaşlayıp hızlanıyor?) sert fren denk gelmedi. Tecrübeli sürücü gibi şimdilik..
    ara hızlanmalar nasıl? (lagunanla karşılaştırırsan). max. kaç görüyor? 200 e hızlanma yeterince akıcı mı?

Bendeki 1.6 160HP icon 380Nm tork var. Alt devirlerde hızlanmalarda Lagunayı aratmıyor ama devir yükseldikçe tork azaldıgı icin yüksek devirlerde ara hızlanmalar rezalet, tipik dizel işte :(( Dizel almak istemememin en büyük nedeni de bu zaten... Normal stok 170 HP laguna ile pek farkı yok gibi ama benim chiplettiğim Lagunaya göre daha ağır. Max hız 215 km maalesef. Hız sınırlıyacı mı var anlamadım hemde yokuş aşağı zorladığım halde 215 dedi 216 demedi :))

• Bu Bose konusunu dikkatlice takip ediyorum. Umarım araçlara bireysel olarak böyle bir opsiyon takabiliriz. Renaultfanclup.com da çok iyi bir talisman forumu var orada gezmekten burayı unutmuşum. Alan arkadaşlara hayırlı olsun en doğru seçimi yaptınız D segmentinde.

• Açıklamalar için teşekkürler,
    Latitude laguna3 gibi sert süspansiyona sahip değil ama yol tutuş o sınıfa göre gayet iyi. Dediğim gibi normalde 100 civarına girilen viraja 150yle girdiğimde esp devreye girmedi.

Renault da motorun yazılımını max hız ve ani hızlanmalarda belli bi seviyede limitliyorlar sanırım. Benim araba da 2.0 dizel 175 hp tork 360. 0-100 9.9 sn! (177 hp bmw520d 8.6 sn!?) max. hız 215 .düz yolda basınca 210 a kadar akıcı bi şekilde hızlanıp 210 da ibre duruyor. ben hafif yokuş aşağı 220 gördüm. 2006 laguna2 1.6 expression atiker LPG ile de 210 gördüm:)....

bence yinede iyi araba, en full paket şöyle 70-80 e alırım:). Millet şöyle bi binsin hevesini alsın, 100-120 binde temiz bi tane alırım:)....

Yalnız bagaj kapağı camla açılmıyo ya o çok kötü....
    Burada Şanzıman faktörü çok önemli. Bmw'nin kullandığı ZF8 model kodlu şanzıman piyasadaki en iyi tork konventörlü şanzımanlardan biri. Aktarma organlarının kalitesi yakıt ve performansta çok büyük bir etken. Bu konuda en çok sorun yaşayan 2 firma Opel ve Renault'dur şahsi fikrim. 2 markada hala motorda üretilen gücü tekerleğe dolayısıyla asfalta aktarma konusunda bir VW kadar başarılı değil henüz. Örneğin 177 HP bir 5 serisi motoru yolda iken yere aktardığı güç 174-175 hp civarıdır muhtemelen. Opelin 136 hplik dizel motoru astrada yere 122-125hp arası bir güç aktarabiliyor, bunu dyno verilerinden biliyorum. Bu konuda Renault için veri yok elimde ancak 160lık dci motor yere tahminimce 148-150hp civarı bir güç aktarıyor olabilir. Verdiği hisler ile bu tahmini aktarıyorum 160 dCi ile ilgili bir teknik veri(dyno vs.) yok elimde. BMW veya Mercedes olmasını da beklemiyorum ancak en az bir VW kadar olmaları lazım aktarma konusunda.

• quote:

Orijinalden alıntı: Slauson

Bu Bose konusunu dikkatlice takip ediyorum. Umarım araçlara bireysel olarak böyle bir opsiyon takabiliriz. Renaultfanclup.com da çok iyi bir talisman forumu var orada gezmekten burayı unutmuşum. Alan arkadaşlara hayırlı olsun en doğru seçimi yaptınız D segmentinde.

Evet RFC deki arkadaslar çok havalı ve Talismanlarına toz kondurmuyorlar ve gerçekleri yazdıgım içinde "Talismanı kötülüyorum diye" yasaklandım :) Neyse sorun değil onlar körler sağırlar birbirlerini ağırlıya dursunlar... Önemli olan marka fanatiği olmadan gerçekleri paylaşabilmek ve bizden sonra almayı düşünenlere başımızdan geçenleri anlatarak yardımcı olabilmek...( Kimbilir belki Renault müşteri hizmetlerinden işini severek yapan bazıları da bizleri takip edip bilgileniyorlardır :))

Sonuçta Renault gidip Talismana Renault ambleminin yerine VW nin amblemini taksa bile yanlış marka algısı yüzünden hiçbirşey değişmeyecek.

BOSE konusunda gelişmeler var. daha önce Koreden aldığım SM6 nın parça listesini Türkiyede seviste kontrol ettirdim. Parca referans numaraları tutan hoparlorler var mesela gogus ortasındaki hoparlor ve koselerdeki havalandırmalardaki tweetırlar aynı. Ancak referans numaraları aynı diye hoparlorler de birebir aynımı emin değilim. Emin olabilmek için bugun BOSE'a yeniden mail atacagım. Ancak pek umutlu değilim. Daha önceki mailimde benzer şeyler yazıp sormuştum ama bana aracınızın üretici ile görüşün biz Renaulta sadece anfi ve hoparlor verdik demişlerdi. Yada BOSE nereden bilsin verdikleri hoparlorleri hem İnitiale de hemde TR ye sattıkları Talismanlara koyup koymadıklarını... Fransayada mail atmıştım ama onlardan da haber yok hala. Renault müsteri hizmetleri ilede 3 kez görüştüm Fransa ile yazısıyorlarmıs mıs ta... ölme eşeğim ölme... Neyse hayırlısı bakalım.

Renault TR ye elimiz mahkum bu konuda... Yani tüm parçaları yurt dısından getirtsek bile BOSE ses sisteminin aktif edilmesi gerekiyor yani Talismanın ECU suna tanıtılması. Bugun yarın servisten deneyip haber verecekler. Eminim onun içinde Fransadan özel bir kod alınması gerekiyordur. TR ye ithal edilmeyen bir araç özelliğinin aktif edilmesi için..

Ama daha önceki mesajlarımda dediğim gibi önemli olan BOSE surround sistemi değil. Amacım Talisman içinde kaliteli müzik dinlemek değil. Ben ENGINE HARMONY CANCELLATION için BOSE derdine düştüm...

Bu Renault TR nin BOSE ekranı görüntüsü

Kore SM6 nın ekran goruntusunu önceki mesajlarımda vermiştim. İşin ilginç olan Yani Araçta anfi yada olmayan hoparlorler sanki varmış gibi görünüyor :) Tabiki BOSE değil ARKAMYS 3D. Aynı referans numaralarını kullanmaları ilginç... Neyse gelişmelerden haberdar ederim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ohayyam -- 20 Mayıs 2017; 11:52:56 >

• Merhaba bende talisman 1.6dcı touch 130 manuel ile aranıza katıldım. Çok titiz biri olduğum için bulduğum en ufak hatada servis yolunu tuttum daha ilk aydan servisle aram gayet iyi Tabi bu sorunlar normal bir kullanıcının farkına varamayacağı şeyler desem yanlış olmaz örneğin kapılar kapalı iken sürücü tarafı ve yolcu tarafı arasındaki boşluk aynı değil diye kapı ayarına götürmüştüm. Tabi bide ciddi olarak götürdüğüm sorun var 'spor modda değişen motor sesi sorunu'.Bildiğiniz gibi aracın motor sesini değiştirebiliyoruz hoparlörlerden yapay bir motor sesi veriyor. Aracı spor moduna aldığımda (motor sesi sporta ayarlı) bazen motor sesi bangır bangır adeta içeride insanı gaza getiren muazzam bir motor sesi çıkıyor müzik son ses dahi olsa o motor sesi adeta kulaklarınızın pasını siliyor bazen ise bu sistem çalışmıyor. Çalışmadığında müziği sonuna kadar kıstığınızda ses değişimini az bişey fark etsenizde o kadar az ki anlaşılması zevk vermesi imkansız. Burada önemli olan şey aslında ses var fakat çok az yani çalışıyor fakat volume ile ilgili bir problem olabilir diye düşündürmüyor değil. Bu bahsettiğim yüksek sesli motor sesinin çalışmasını yüzdeye vurursam yüz denemede tahmini 3 kez çalışır o kadarda zor bi ihtimal. Daha sonra bunu kimseye inandıramayacağımı anladığım an bir kez daha o sesi yakaladığımda videoya kaydedebildim ve o video ile servise başvurdum. İlk başta öyle bi özellik yok deselerde videoyu izledikten sonra vay be nasıl olur durumuna geldi olay. İstanbul merkeze haber verildi yeni datalar alındı denemeler yapıldı yazılımlar yüklendi sorun düzelmedi en son fransa ile irtibata geçtiklerini söylediler. Sağolsunlar ankara mais gerçekten güzel iş çıkartıyor ve işin peşini asla bırakmıyorlar hatta usta konuyu ayrıyetten kendisi takip ediyor ve bireysel olarakta çözüm arıyor. İşin en ilgiç yanı bu sorunla ilk kez başvuran kişi bendim ve daha önce böyle bir şikayet alınmamış olduğunu öğrendim içimden dedim kimse mi kurcalamadı daha önce arabasını Eğer birgün tekrar denk gelirsem aracı stop etmeden o şekilde götürüp dinletmeyi planlıyorum servise canlı görmek daha iyi olacaktır O sesi alırken mod değiştirp tekrar sporta alırsanız ses kayboluyor ve birdahaki ihtimali beklemek zorunda kalıyorsunuz yada ben kalıyorum Bu bütün rlink 2 kullanan megane talisman vs böyle tek araca özgü bir problem değil işin şaşırtıcı olan yanı ise o bu sorun bu zamana kadar nasıl keşfedilmez. Konuyla ilgili gelişmeleri buraya yazacağım umarım çözülür ve uğraşlarım boşa çıkmaz.

https://yadi.sk/i/hC0MGk3o3JKsWD

Buda videosu videonun sonunda modu değiştirip geri spor yaparak tekrar çalışmadığını gösterdim. Bakalım ne gibi bir sonuçla karşılaşıcaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umtcnkymc -- 20 Mayıs 2017; 16:28:44 >

• Çektiğiniz videoyu yükleyebilirsiniz

• 
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.