Şimdi Ara

2016 Renault Talisman (ANA KONU) (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.234
Cevap
51
Favori
282.365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ahmtıl

benzetme timi..iç ekran kısmı yeni xc90 na benziyor...ortadaki havalandırmalarla ekranı benzetiyorum...başka bir şey anlamayın..
    2016 Renault Talisman (ANA KONU)2016 Renault Talisman (ANA KONU)

bu ancak xc90in çin mali kopyasi olur kardeş konsolu kötü yapmışlar onun dışında arabayi çok beğendim

• uygun fiyat donanımla satarlarsa iş yapar.ayrıca güzel olmuş.ekran büyük olması iyi olmuş ilk defa bukadar büyük ekran kullanıldı.renault un dizel vebnzinli motorlarıda iyi .ayrıca otomatik vitesi sorunlu değil .bence iyi rakip olur.biraz zaman lır iyi satış rakamlarına ulaşması için.

• 2016 Renault Talisman (ANA KONU)
    2016 Renault Talisman (ANA KONU)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-007649809 -- 7 Temmuz 2015; 11:20:43 >

• Müthiş bir tasarım olmuş. Genelde Renault tasarımları bana itici gelir fakat bu araç için söylenecek bir şey yok.
  • bu da latitude gibi reno nun elinde patlamaya hazır bir bomba
  • Passat dedeyse talismandan ancak torun olur...

8 Jenerasyon üretilmiş bir ALMAN PANZERİ ile daha doğmamış aleti ancak bizim millet kıyaslar.Passat tanksa talismandan ancak TANKÇIK olur...
  • Kusur avcıları iş başında..
    Millet olarak kendi kendimizi bitirdiğimiz yetmiyır birde hiç birşeyi beğenmiyoruz ya çok ilginç..
    Şu arabayı vw üretse şuanda ön siparişleri seneye kadar dolar 2016 ya gün verirlerdi..
    Bu araç sadece sınıfta yer almak için değil sınıfın dengesini bozmaya geliyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok beğendim be.

• Bu passat'ta burada panzer oluyor, tank oluyor millet tutturmuşta passat passat...

Bunu diyen adamlar Avrupa'da Amerika'da yaşasa passatın yüzüne bakmaz, passat'a süper vergilerle para dökünce arabayı ilahlaştırıyorlar.

Burada süper olan birşey varsa oda vergiler,passat değil. passat Almanyanın yerli eşek niyetine kullandığı arabası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hlksnrr -- 7 Temmuz 2015; 11:56:15 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 numara olmuş her yönüyle. bu sefer olmuş gerçekten. latitude mi satıp buna geçerim artık :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Glp107Oa

Arkadaşlar araba gerçekten çok dandik duruyor dışarıdan. Saçma sapan bir şey yapmışlar. Arabanın bir şeyleri eksik gibi yani. İçi iyi olmuş ama, içine lafım yok. VW Passat'la kıyaslayama yaparsak görünüş olarak tabi ki VW Passat. Passat daha kaliteli gözüküyor. Yalansa yalan diyin. VW'ci demeyin, trollük de yapmıyorum. İlk mesajım ne kadar eksi almış. Benle aynı fikirde olan kişiler vardır diye umuyorum. Renault yıllardır aynı arabaları ısıtıp ısıtıp önümüze koyarak hepimizi sıktı.

Kuyruklu yalan.
    Böyle bir abartı, böyle bir ön yargı görmedim.

İzlenim olarak gayet güzel ve D sınıfı açısından standartları fazlasıyla karşılayan bir araç besbelli.

• Şu aracın logosunu VW yapsınlar millet dağı taşı deler almak için.
  • OnurD7 kullanıcısına yanıt
    Az da olsa teknik detay var. Valla çevirmeye üşendim.
    the Talisman will be available with a range of four-cylinder engines. There will be three diesels, available in 110-horsepower, 130-hp, and 160-hp varieties, along with a pair of gas engines, delivering 150 and 200 hp, respectively. The diesels can only be mated to six-speed transmissions (manuals are available for the 110 and 130-hp models), while the petrol mills are limited to seven-speed dual-clutch units. The Renault will also offer four-wheel steering, in the form of the company's 4Control system, and active dampers.
  • Araba güzel güzel olmasınada benzinli motorlar 1618cc galiba :( Yani vergi sistemi yüzünden benzinli motor gelmeyecek Türkiye'ye. Bu büyük dezavantaj, ucuz benzinli motor Passat'ı bu kadar popüler yapan.

1.2 tce motoru koysalar bari ucuz yollu olarak. Sadece dizel motorla tutulan bir araç olması çok zor.
  • Bu passatta ne var arkadaş bizim görmediğimiz kaç kez inceledim falan etiketinin tatmini kuvvetli o kadar canım sıkıldıkca gidip shoowromda gülerim

• Vay bee Reno'ya bak sen.

• Valla tasarım müthiş olmuş diyebilirim.Araba gerçekten çok güzel özellikle arka farlara bayıldım.Öndeki logoya laf eden olmuşta bence o logo daha güzel bir hava katıyor araca.
    İç tasarımda on numara başka Bi foto görmüştüm tablet çok kocaman ve kabaydı ama bu haliyle oldukça şık ve kibar.
    Ford Mondeo 2015 mazda 6 volvo s60
    Renault Talisman şuan en şık araçlar bana göre passat b8de önden güzelde arka tasarım kötü.
    Citroen,Peugeot,Opel falanda artık böyle şık d segmenti yeni araçlar yapmalı.
    Citroen c5 Peugeot 508 Opel insignia üstte saydıklarımın yanında pasif kalıyorlar artık

• 1.6 dci 160 bg lik makina ile sadece insignia kapısır passat nal toplar

• quote:

Orijinalden alıntı: 1080p

iste bu yuzden ucuzu var pahalisi var. Reno dedigin markada premium hissi yaratamazsin.

En azindan bir volvo karsisin da adindan kaybeder.

Daha basiti

General Mobile ne ise Reno da odur.

Sizin gibi konuşan kişiler genelde hayatında Renault kapısı açmamış kişiler oluyor ya da symbole binmiş kişiler oluyor.
    Laguna ve safraneye binmiş bir kişi dediklerinizi demez.
    Millet Fransız aracı almamak için türlü türlü bahaneler buluyor.
    Adamlar symbol yapıyor az yakan motoru sağlam dayanıklı bizimkiler yav o araba alınır mı teneke diyor.
    D segmenti araba yapıyolar yok dokuluyor yok çürük diyorlar.

• araba gerçekten iyi duruyor..umarım kaliteside heybeti kadar iyi olur..yoksa sonu latitude gibi olur
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.