Şimdi Ara

2016 Renault Talisman (ANA KONU) (109. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.233
Cevap
51
Favori
281.914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Girdiğiniz bayi fiyatı: 307.000,00 TL

Aracın ham fiyatı: 162.605,93 TL

Aracın ÖTV oranı: % 60

Aracın ÖTV tutarı: 97.563,56 TL

Aracın KDV tutarı: 46.830,51 TL

Aracın ÖTV indirimli fiyatı: 191.875,00 TL
  • araç brüt fiyatı 200bin tl uzerinde ise engelli otv indirimi yok
  • eynipa E kullanıcısına yanıt
    Hazine ve Maliye Bakanlığı (Gelir İdaresi Başkanlığı) tarafından 31 Aralık 2018 gün ve 30642 (3.Mükerrer) sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan “Özel Tüketim Vergisi (II) Sayılı Liste Uygulama Genel Tebliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Tebliğ (Seri No: 5)’de Malul ve Engellilerin taşıt alımında olan 200.000 TL ÖTV istisnası 01.01.2019 tarihinden itibaren 247.400 TL’ye çıkarılmıştır.

bu fiyat üzerinden hesaplayınca talisman bayi 240 bine veriyor + ötv indirimi ile 140 bin tlye alınabiliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 24 Mayıs 2019; 13:25:16 >
  • bayi indirim yaparsa dediğiniz guncelleme ile mümkün.Zaten renault da ahlak oldu 5 yazıp 3 verıp cok ındırım saglıyormus gıbı gostermek sankı 300bin verip talisman kim alır...
    bilgilendirme için tşkr...
  • Araç talisman 1.6 160 bg dizel
    Yol 400 km
    Az şehir içi ve trafik
    Gs stadının oradan kınalı çıkışına kadar 130
    Kınalıdan gökçeadaya 80/120 değişen hızlarla
    Ortalama yakıt tüketimi 5.5 lt.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • icon 160hp 4 control vs olan bi araç için sıfır fiyat alan var mı?
  • Arkadaşlar merhaba,

Bende 1.6 touch manuel var. Aracımın multimedyası küçük olan model. Bunu nasıl büyüebilirim? Bildiğiniz bir marka var mı? Yetkili servis bizde ürün yok büyütemezsiniz dedi.

Teşekkürler
  • tuketici06 kullanıcısına yanıt
    büyütmeni tavsiye etmem. küçük ekranın değerini bilin bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: brifing

icon 160hp 4 control vs olan bi araç için sıfır fiyat alan var mı?
    sedef beyaz 160 bg bütün opsiyonlar dahil bayi 250 bin fiyat verdi bayide yüz yüze pazarlık yapılırsa 10 20 bin daha inebilir
  • iyi forumlar. 2 hafta önce 23000kmdeki 2016 model talisman icon edc 130bg aracımda turbo arızası meydana geldi. evden çıkalı 1km olmamıştı ki bir anda araç yoğun bir şekilde beyaz duman atmaya başladı. aracı durdurup indiğimde yanık kokusu geldi. hemen servisi aradım, renault yol yardıma yönlendirdiler. sorunun kronik olduğunu söyledi yetkili servis. bunun için geliştirilmiş turboların servislerde olduğunu söylediler, nitekim cumartesi günü olay başıma gelmişti ve parça ankarada olduğu için pazartesi öğleden sonra aracımı servisten aldım. daha önce 130luklardan turbo değiştiren oldu mu? sorun kronikse neden araçlar turbo değişim için çağrılmıyor? yolda kalmak biraz üzücü bir durum neyse ki şehir içinde oldu olay. çekici, ikame araç ve yapılan tüm işlerler renault tarafından ücretsiz yerine getirildi.

not: böyle bir durumlarda renault yol yardımı aramak gerekiyor tel: 4446247
  • quote:

Orijinalden alıntı: sckarinca

iyi forumlar. 2 hafta önce 23000kmdeki 2016 model talisman icon edc 130bg aracımda turbo arızası meydana geldi. evden çıkalı 1km olmamıştı ki bir anda araç yoğun bir şekilde beyaz duman atmaya başladı. aracı durdurup indiğimde yanık kokusu geldi. hemen servisi aradım, renault yol yardıma yönlendirdiler. sorunun kronik olduğunu söyledi yetkili servis. bunun için geliştirilmiş turboların servislerde olduğunu söylediler, nitekim cumartesi günü olay başıma gelmişti ve parça ankarada olduğu için pazartesi öğleden sonra aracımı servisten aldım. daha önce 130luklardan turbo değiştiren oldu mu? sorun kronikse neden araçlar turbo değişim için çağrılmıyor? yolda kalmak biraz üzücü bir durum neyse ki şehir içinde oldu olay. çekici, ikame araç ve yapılan tüm işlerler renault tarafından ücretsiz yerine getirildi.

not: böyle bir durumlarda renault yol yardımı aramak gerekiyor tel: 4446247
    Ben hiç duymadım kronik olduğunuda sanmıyorum benim araçda 160 bg lik olanı her hangi bir hata olmadı büyük derecede

• Merhaba, Talisman'ın bagaj hacmi kaç litredir? Bir yerde 515 litre+93 litre(bagaj zemini altı hacim) toplam 608 litre olarak geçiyor. Talisman'ın bagajı iki katlı mı yoksa bu 93 litreden kasıt stepnenin olduğu hacim mi? Bir de yedek lastik tam boy mu yoksa geçici olanlardan mı?

• 4 control talismanlar rot ayrı normal araçlar gibimi oluyor yoksa farklı mı?
    rot ayrı yapılırken lastikçiyi ıyarmak gerekiyormu?
    yaptıran arkadaşlar nasıl yaptırdı?

• ynkpars kullanıcısına yanıt
    Neden üstad? Büyüklerde ne gibi sorunlar var?
  • tuketici06 kullanıcısına yanıt
    sorun değilde kullanışlı değil. klimayı kullanmak tam işkence özellikle araç halinde dokunmatik ekran çok kullanışsız.
  • 90000km üstü kullanıp bakım yaptıran oldu mu? neler değişiyor?
    araç çok güzel ancak bakımlara yetişemez oldum, biraz fazla km aldım işim gereği aracım 1.6 otomatik 160 hp.
  • ben 180 bin kmye kadar kullandim sonra bi trafik kazasi yaptm arac pert oldu kimseye birsey olamdi allahtan ama 180 bine kadar bir tek viraj demir cubugu degisti oda benm sert kullanmamdan dolayi taş gibi srabaydi

• Arkadaşlar selam..2016 İCON kullanıcisi olarak başıma gelen bir olayı anlatmak ve sizleri de uyarmak istiyorum.. geçenlerde aracın yakıt kapağı benzinlikte bir türlü açılmadı..neyse servise gittim baktılar..bagaj yan döşemeyi söktüler ve ordan bir mekanizma çıkardılar.yakit kapağı kilit motoru imiş..test ettiler bu bozulmuş dediler.. sebebini sorunca malum bizim araçlar uzaklaşınca otomatik kilitliyor kendini..ve yakıt kapağını mekanizmasını da..tabii siz bu arada araç başında değilseniz bunu bilmeyen pompacı arkadaş kapağı kapatmak için zorluyor.iste bu durum motora zarar veriyormuş..siz siz olun ya kapıyı açık bırakın yada yakıt dolana kadar başında bekleyin aracın..motor 517 TL+ işçilik...malum benim de garanti bitti.. şanssızlık bu ya.. Reno servisi saolsun daha garanti yeni bitmiş iyi niyet garantisi gibi bişey söyledi.. müşteri memnuniyeti adına parçayı ücretsiz değiştirdi..buradan Kutay Renault servisine teşekkür ediyorum..yoksa bayilacaktik o parayı...yakıt dolumu esnasında buna dikkat etmenizde fayda var ... bilgilerinize...

• quote:

Orijinalden alıntı: drnero

Arkadaşlar selam..2016 İCON kullanıcisi olarak başıma gelen bir olayı anlatmak ve sizleri de uyarmak istiyorum.. geçenlerde aracın yakıt kapağı benzinlikte bir türlü açılmadı..neyse servise gittim baktılar..bagaj yan döşemeyi söktüler ve ordan bir mekanizma çıkardılar.yakit kapağı kilit motoru imiş..test ettiler bu bozulmuş dediler.. sebebini sorunca malum bizim araçlar uzaklaşınca otomatik kilitliyor kendini..ve yakıt kapağını mekanizmasını da..tabii siz bu arada araç başında değilseniz bunu bilmeyen pompacı arkadaş kapağı kapatmak için zorluyor.iste bu durum motora zarar veriyormuş..siz siz olun ya kapıyı açık bırakın yada yakıt dolana kadar başında bekleyin aracın..motor 517 TL+ işçilik...malum benim de garanti bitti.. şanssızlık bu ya.. Reno servisi saolsun daha garanti yeni bitmiş iyi niyet garantisi gibi bişey söyledi.. müşteri memnuniyeti adına parçayı ücretsiz değiştirdi..buradan Kutay Renault servisine teşekkür ediyorum..yoksa bayilacaktik o parayı...yakıt dolumu esnasında buna dikkat etmenizde fayda var ... bilgilerinize...
    Sağolun bu durum bendede oluyor anahtar cepte cıkınca kilitliyor ama kaçkez daha sonradan fark ettim kapağı açık bırakıyorlar yani kapatamıyorlar demekki bu sıkıntıdan dolayı

• Merhaba arkadaşlar. Bir sorum olacak.
    Sahibinden.com'da bir ilanda gördüm, Touch donanım paketinde arka stop grubunun en üstünde çizgi halinde far devamlı yanmıyor mu? Icon donanımda frene basılmadığı durumlarda da bu kısım yanıyor sanıyorum. Böyle bir fark var mı biliyor musunuz? Varsa bu serviste çzöüm olabilecek bir durum mudur? Teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.