Şimdi Ara

2016 Renault Talisman (ANA KONU) (106. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.234
Cevap
51
Favori
282.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ohayyam

Kontrole filan gerek yok. Radyo kayması ile ilgili guncelleme varmıs yukleyin de o kadar :)
    Çok güzel olmuş.Güle güle kullanın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ohayyam

Kontrole filan gerek yok. Radyo kayması ile ilgili guncelleme varmıs yukleyin de o kadar :)
    Çarşamba gününe randevu aldım.Cihazla kontrol edip varsa güncellemeyi yükleyeceğiz dediler.
    Radyo istasyon kayması diye randevu aldım.Hayırlısı bakalım.

Siz de zamanlanmış motor çalıştırma ve şeritte tutmayı deneyince bizi bilgilendirirseniz seviniriz.
  • ohayyam kullanıcısına yanıt
    Developer mode için oluşturduğunuz .lge uzantılı dosyanin turü nedir.bmp ya da jpg dosyası mi.Metin dosyası mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heh

Developer mode için oluşturduğunuz .lge uzantılı dosyanin turü nedir.bmp ya da jpg dosyası mi.Metin dosyası mı?
    sorunun cevabı, sorunda gizli :) dediğin gibi .lge uzantılı dosya neden txt yada bmp olsun ki ??? sadece klasor ozellıklerınden dosya uzantısını göster de ardından dosyan sadece .lge uzantılı olsun, fazlalıkları sil...

rlink 2 developer mode diye google da arat yüzlerce meraklı nasıl oldugunu anlattı... videolar var forumlarda açıklamalar vs ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ohayyam -- 10 Kasım 2018; 13:19:54 >
  • Videoları gördüm.Benim araçta oluşturdugum dosyayi okumadı.Biliyorsunuzdur diye sordum.Tamam sorun değil.Araştirır dener kendim bulurum.

• Heh H kullanıcısına yanıt
    cevabı duzelttim :D bir daha oku ... Bu ara virgin mode kutucuguna sakın tıklama

bir sürü şeyler yazdım ama sildim bu kadar yeterli :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ohayyam -- 10 Kasım 2018; 13:31:3 >
  • Ben kendi aracımı internet siteden sorgulattım rlink güncelleme göremedim en son olan sonu 300 yüklü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ana multimedya ekrani ile sorun yaşayan oldu mu acaba ? Son günlerde donuyordu anlik kapatıp açmak zorunda kalıyordum en sonunda düzelmeyince servise götürdüm uğraştılar uğraştılar düzelmeyince ekranı değiştirmek zorunda kaldılar ve mekanik değil yazılımsal bir sorundu.Garanti devam ettigi için sorun olmadı ancak garanti bitince ne olur böyle aniden bozulursa bilemiyorum ve fiyatı 10 bin tl civari dendi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Draqonn

Ana multimedya ekrani ile sorun yaşayan oldu mu acaba ? Son günlerde donuyordu anlik kapatıp açmak zorunda kalıyordum en sonunda düzelmeyince servise götürdüm uğraştılar uğraştılar düzelmeyince ekranı değiştirmek zorunda kaldılar ve mekanik değil yazılımsal bir sorundu.Garanti devam ettigi için sorun olmadı ancak garanti bitince ne olur böyle aniden bozulursa bilemiyorum ve fiyatı 10 bin tl civari dendi.
    Geçmiş olsun.Garantinin önemi böyle pahalı parçalarda ortaya çıkıyor.Ben yaşamadım bugüne kadar çok şükür.Fiyatı ebay vb yarlerde 900 usd civarı.Çıkmaları daha ucuz.İnşallah hiç kimseninki arızalanmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnv_58

Ben kendi aracımı internet siteden sorgulattım rlink güncelleme göremedim en son olan sonu 300 yüklü
    Benim aracım için sorgulama yaptığımda da 2.2.19.300 çıkıyor.Ancak anladığım kadarı ile ana sürüm değişikliği serviste yapılabilecek sadece.
    Teşekkür ederim ekstra olarak ufak bir kaç işlem daha vardı ve sanırım işçilikte dahil fiyatı söylediler bana yalnız gelen ekranda bozuk çıkınca aracın serviste kalması gerekti o süre zarfında Fluence verdiler en az bizim araç kadar konforlu geldi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Draqonn kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnv_58

Ben kendi aracımı internet siteden sorgulattım rlink güncelleme göremedim en son olan sonu 300 yüklü
    Güncellemeler serviste yapılıyor.
  • kadir_akkus K kullanıcısına yanıt
    Bu mesajla talismandan vazgeçtim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Heh

Çarşamba gününe randevu aldım.Cihazla kontrol edip varsa güncellemeyi yükleyeceğiz dediler.
    Radyo istasyon kayması diye randevu aldım.Hayırlısı bakalım.

Siz de zamanlanmış motor çalıştırma ve şeritte tutmayı deneyince bizi bilgilendirirseniz seviniriz.

Alıntıları Göster
    Servise gittiniz mi? Versiyon 7 size de yüklendi mi? Ona göre ben de yarın servise uğrayacağım.

• orto O kullanıcısına yanıt
    Servise gittim bugün.Guncellemenin olduğunu ancak 2 3 aracta yuklerken yazılımın silindigini ve ekranin acılmamaya başladığını,bu yuzden de mais in 10 15 gun guncelleme yapmamayi tavsiye ettigini o süre sonunda saglikli bir guncelleme yapilabilecegini soylediler.Benim gibi yazilim icin haber verecekleri 1 kisi daha varmiş.15 gune kadar arayacağız deyip not aldılar.Ben c.tesi aradıktan sonra guncellemeyi arastirmışlar.
    Ben başka bir yetkili servisin yukledigi yazilimin kesinlikle benim aracima da yuklenmesini istyorum dedim.Israrcı olacağımı anladılar diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heh -- 14 Kasım 2018; 19:43:45 >
    Teşekkürler. Biraz bekleyelim o zaman.

• orto O kullanıcısına yanıt
    Çağırdıklarında mutlaka paylaşırım.

• Beklerken arasıra facedeki Talisman grubunada bakın :))
    https://www.facebook.com/groups/617071711835472/

https://easyconnect.renault.com.tr/software-upgrade/r-link2

R-LINK 2: THE 3.3.16.960 UPDATE IS AVALAIBLE FOR DOWNLOAD.

Stok 3.x li rlink2 sahiplerine duyrulur... Linkten sasenizle kontrol edin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ohayyam -- 18 Kasım 2018; 13:25:21 >

• ohayyam kullanıcısına yanıt
    R-LINK 2 güncellemesi bulundu: 2.2.19.300

Bu nedir hocam ya bize neden yok? Yoksa şuanki sürümümü mü yazıyor şaseden. 7mi var indirdiğimde?

• 
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.