Şimdi Ara

2016 Renault Megane 4 -IV- ANA KONU (78. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.615
Cevap
122
Favori
494.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Megane 4'ün lastik basınç sensörü fiyatını bilen var mı ya da megane 3'ün de aynıdır heralde. Bugün 2 cm vida girdi lastiğime tak tak sesler geliyordu o şekilde anladım hiç hava inmedi çünkü. Sonra lastikçiye gittim pazar günü de her yer kapalı açık bulduğum ilk lastikçiye girdim vida daha da zedelemesin lastiği diye adam lastiği sökerken sensör kırılmış dedi. Sensörün nasıl kırıldığını anlamadım lastikçinin sensörü kırmış olduğundan şüpheliyim. Neyse serviste değiştireceğim artık da bana pahalıya patladı bu olay.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mergen57 -- 16 Ekim 2016; 12:45:53 >
  • Gelecek arac listesinde cogunluk 18 inc

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mergen57

Megane 4'ün lastik basınç sensörü fiyatını bilen var mı ya da megane 3'ün de aynıdır heralde. Bugün 2 cm vida girdi lastiğime tak tak sesler geliyordu o şekilde anladım hiç hava inmedi çünkü. Sonra lastikçiye gittim pazar günü de her yer kapalı açık bulduğum ilk lastikçiye girdim vida daha da zedelemesin lastiği diye adam lastiği sökerken sensör kırılmış dedi. Sensörün nasıl kırıldığını anlamadım lastikçinin sensörü kırmış olduğundan şüpheliyim. Neyse serviste değiştireceğim artık da bana pahalıya patladı bu olay.

Orjinali yaklaşık olarak 300-400tl adet fiyatı. 150-250tl ye olanlarda var. Orjinali Mercedes ile ortaklıktan dolayı çoğu parça artık Siemens VDO (Continental) yada Renault/Nissan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yildiz -- 16 Ekim 2016; 13:44:32 >

• yildiz kullanıcısına yanıt
    Bunda nissan/Renault yazıyor. Siemense ait bir yazı görmedim.300-400 ise çok pahalı. Lastikçi ben kırık buldum dedi ama o kırdıysa hakkım haram olsun

• riderman R kullanıcısına yanıt
    Hangi ilden ve hangi bayiden bu fiyatı aldınız cam tavan hariç 97000 fiyat aldım ben izmir de

• Aracın ilk bakımı ne zamandı bilen varmı ? 1.5 dci megane
  • ilk bakım aldıktan 1 yıl sonra aynı tarihte yada 20bin km de bir (yurt dışında 2 yıl yada 30bin km de bir)

• Hasanyoney H kullanıcısına yanıt
    Hangi donanımlar var da 97 bin dediler

• Mergen57 kullanıcısına yanıt
    AF radyo ayarlarından kapanmıyor sıkıntı o zaten.
  • bandırma10.5 kullanıcısına yanıt
    Büyük ekran ve metalik renk var

• Erdi5555 E kullanıcısına yanıt
    Bir yanlışlık yok

• İyide Aradım öğlen görüştüm megane sedan 1.5 dci edc 110 bg icon paket metalik renk+8,7 inch ekran oyak ile en son 91bin dediler nasıl oluyor bu

Megane sedan 1.5 dci edc icon metalik renk 18" jant 8.7" ekran stepne 97000 tl

• Merak eden arkadaşlar için bilgi ; Megane 1.5dci 110hp de kullanılan 6DCT450/451 EDC sistemi 450nm tork yüküne dayanıklı yağlı sistem (ıslak) bir çift kavrama.

Mesela aynı EDC şanzıman kendine has motor / şanzıman arabirim yazılımı ile Volvo S80 ve Ford Mondeo modellerinde kullanılıyor. (Powershift)

Link >> http://www.getrag.com/en/products/produkt_detail.html

PDF >> http://www.getrag.com/media/products/powershift/6dct451/6DCT451~1.pdf

2016 Renault Megane 4 -IV- ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yildiz -- 16 Ekim 2016; 23:21:08 >

• Hasanyoney H kullanıcısına yanıt
    Neresi hangi bayi bu? İyi fiyat vermişler

İzmir Yaşar Renault Bayii
  • Mergen57 kullanıcısına yanıt
    Demek sizin aracınız da far ayarları düzgün yapılmış, benim araçta çok aşağıyı gösteriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ognemir

Geçmiş olsun dileğinde bulunan tüm arkadaşlara teşekkür ederim.Bu araçı bayiden çıkardığım ilk günden beri birşeyler hep ters gitti ve sonunda bu oldu.
    Gündüz çekilmiş başka fotoğraflar var ancak paylaşmak istemiyorum.Güzel görüntüler değil.
    Şunu söyleyebilirim a ve b sütunları sağlammış.Aracın içindeki yaşam alanı fazla zarar görmedi. Birkaç ezik ve ağrımız var ,burnumuz dahi kanamadı.Araçtan çamlardan kendimiz çıktık.Hızımı hatırlamıyorum,kadran elektronik olduğu için sonradan birşey görünmüyor.50–60değildim sadece onu söyleyebilirim.
    Araç çok sağlam kullanışı ve gidişi çok iyi ama bir daha sıfır ve güzel bir araç almam. Etrafımda belliki kem gözlü birileri var ki aracı aldığım ilk günden beri değişik olumsuzluklar başıma geldi.

C4 iyiydi ama fazla gösterişli değildi bu araç fazla dikkat çekiyor normal olarak nazarda çekiyor.

İkinci el Golf 7 Highline Manuel,Leon FR,DS4 alınabilir A180'de
    alternatifler arasında bulunsun .

308 iç mekanı biraz dar bunun dışında güzel bir araç.

Tekrardan geçmiş olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-61960E1CE -- 17 Ekim 2016; 11:10:30 >

• adurgun A kullanıcısına yanıt
    Doğrudur. Valla benim 1.5 ayda başıma gelmeyen kalmadı vurdular, lastik patladı sensörü kırdılar vs derken. Keşke en büyük sorunum far olsa :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: riderman

Merhaba arkadaslar.
    1 aydir nerdeyse hangi arabayi alalim diye arayip duruyoruz abime.
    Megane 1.5 dci edc +
    Metalik renk ( yildiz siyah.kirmizi.sedef beyaz )
    buyuk ekran +
    buyuk jant +
    Yedek lastik
    Acilir cam tavan
    94.000 tl fiyat aldim.
    50.000 tl 0.84 ozel faiz orani uygulanacak.

Bu zamanda bu rakam nasildir arkadaslar.
    Ikinci el degerini 1 yil sonra korurmu sizce.

Merhaba,

Faiz oranı çok iyi, bu oran herkese uygulanıyor mu?
  • 
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.