Şimdi Ara

2016 Renault Megane 4 -IV- ANA KONU (164. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.615
Cevap
122
Favori
494.545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 162163164165166
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    8.7" ekran opsiyonu var mi aracinizda? Sd card girisi 8.7" ekran opsiyonuyla birlikte geliyor büyük ihtimalle. Belirli bir seriden sonra kaldırıldı diyenler de olmus ama zannetmiyorum. Bahsettikleri seride 8.7 ekran olup sd kart girisi bulunmayan araç tespitleri varsa aydinlatirlarsa memnun oluruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkanki26 -- 15 Eylül 2017; 16:26:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2016 Renault Megane 4 -IV- ANA KONUarkadaslar bu panzilotu bulma sansımız varmı?
  • Pandizot gözükmüyor o fotoda. Difüzör'den bahsediyorsunuz galiba.

• Merhaba arkadaşlar,

Perşembe günü bir sebepten ötürü Renault bayiye gittim. Bu esnada servise uğradım ve aracımdaki 3 delikli ön cam fıskiyesinin (nuzülünün), toz gibi püskürtmeli olanı ile değiştirmek istediğimi söyledim. Showroomda nuzülü istediğim gibi olan aracın şase numarasından parça kodunu buldular, siparişi verin gelince değiştirelim diyerek ayrıldım.

Bugün beni aradılar. O parçanın referans kodu iptal edilmiş. Sebebi; bu nuzülün çok hassas olması, hemen kireçlenmeye başlaması sonrası kullanılamaz hale gelmesiymiş. Bu arızası olan tüm araçların nuzülü hortumuyla beraber üç delikli olan ile değiştiriliyormuş. Çünkü bunlar iğne ucu ile bile açılabiliyormuş.

Bu konuda bilgisi olan var mıdır?

Selamlar.

• timeclup kullanıcısına yanıt
    Aksesuarcıdan aldım link veremiyorum ancak şunu belirtmek isterim yapıştırırken milimeteik ayar yaptılar kapanınca parça tamponun üst kısmına değmiyor yani çizme olayı yaşamadım.

• Nautilus20 kullanıcısına yanıt
    cevap için teşekkür ederim. benim eski aracım olan bir önceki aksa olan corollanın en altta plakanın arkasında ki bölüme krom şerit çektirdiğim bir usta vardı. Ona gidersem sanırım işim çözülür. İnternette buldum. 3 tane değişik ilan var 39 tl 69 tl ve 79 tl. Ya da en kötü ihtimal onlardan birini seçerim.
  • Selamlar,

Ara ara konuda geçmişti ama dizel otomatik araçlarda yakıt tüketim değerleriniz ne alemde? Özellikle İstanbul örnekleri ayrıca belirtilirse memnun olurum.

Ben 9000km'de ikinci el alıp yol bilgisayarını sıfırlayıp iki uzun yol deneyimi yaşadıgımda normal kullanımda 4.8'lerde gezdi. Sonra ilk bakımı yapıldı ve şuan yoğun şehir içi kullanımda 5.9'a kadar dayandı. Normal midir ?

Ayrıca genelde shell v-power alıyordum son depoda Petrol Ofisi'nden aldım, bilmiyorum çok farkeder mi tüketim?

Teşekkürler.
  • yavuzazgin kullanıcısına yanıt
    bende bugün bursa maise sordum manuel pedal setini 323 tl dediler. 250 tl civarı olsaydı düşünmeden alacaktım yarında maisin oraya gidecektim pedal işinide aradan çıkarırdım. ama servisler bu tarz aksesuar parçalarında fiyatı abartıyor. ben aracı mart sonunda aldım. alırken köpekbalığı anteni sordum 1.600 tl demişlerdi. 5 dolara yurtdışından aldım taktım hiç bir sorunda olmadı çekimide iyi. sanırım pedal işinide bu şekilde halledeceğim.
    Sahibinden.com'da 130'tl satın aldım sıfır kutulu. Montajını yeni yaptım.

2016 Renault Megane 4 -IV- ANA KONU

2016 Renault Megane 4 -IV- ANA KONU

Kubi.lay kullanıcısına yanıt
    mesajlarınızı gördüm . Maalesef bu iş böyle . Fiyatı revize ettim 130 tl olarak . KÜLLÜM zararına :D
    var mı elinizde başka. Varsa hemen alayım :)
    zaten bir set var hocam kendi aracıma almıştım nasıp olmadı . İsterseniz alabilirsiniz.
  • yanlız elimdeki edc için
    malesef hocam benim ki manuel.
    Köpekbalığı anten fiyatı listelerde yanlış yazılmış. Kontrol ettirirseniz servisler fiyatı revize ediyorlar. Biz 150 TL civarında bir fiyata taktırmıştık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pathfinder1 -- 19 Eylül 2017; 13:43:7 >
  • Pathfinder1 P kullanıcısına yanıt
    1 tane fazla sıfır satış rakamını nekadar yukarıya çıkarıyor. Hiç mi düzeltmek akıllarına gelmedi veya kontrol etmek akıllarına gelmedi acaba. Ben şuan ki köpek balığından memnunum. Ayrıca serviste takarken tavanda işlem yapılıyormuş sanırım. Forumda öyle okuduğumu hatırlıyorum o yüzden benim için ihtiyaç kalmadı. Ama orjimnal düşünenler için güzel bir haber. Bilgi için sağolun.
  • Merhaba,
    RLink2 içindeki bazı yazılımların abonelik sürelerinin dolduğuna dair
    son iki aydır mesaj çıkıyor ekranımın üst kısmında.
    Abonelik için ne yapabileceğimi geçen ay yıllık bakımdayken servis de sorduğumda
    servisin bir şey yapmadığını ve siteden devam ettirmem gerektiğini söylediler
    ancak bu abonelik yenileme hakkında pek bir bilgi bulamadım Rlink Store sitesin de.
    Özellikle mevcut aboneliklerin devam ettirilmesine dair nasıl bir yol izleneceğini
    ben anlayamadım rlink store sitesinde.
    Yine sitedeki araçlar menüsünde ödeme kartları diye bir yer var ama herhangi bir ödeme
    seçeneği ya da kart eklenebilmesi mümkün görünmüyor.
    Nasıl bir yol izlenmesi gerektiğini anlayan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pathfinder1

Köpekbalığı anten fiyatı listelerde yanlış yazılmış. Kontrol ettirirseniz servisler fiyatı revize ediyorlar. Biz 150 TL civarında bir fiyata taktırmıştık.

Az önce servisi aradıgımda 1900 gibi birşey duydum. Sizin bahsettiğiniz özel bir yer mi ? Öyle dahi olsa bu kadar fiyat farkı olması saçma.
  • gknnho G kullanıcısına yanıt
    Özel bir yer değil, Renault yetkili servisi. İlk sorduğumuzda bize de o civarda bir fiyat söylemişlerdi ama bu kadar pahalı olmasının imkansızlığı ile liste fiyatını teyit ettirmelerini rica ettik. Bir yer ile yazıştılar ve fiyatın listede yanlış olduğunu tespit ettiklerini ilettiler. Daha sonra da 150 TL'ye taktırdık.
  • Merhaba arkadaşlar,

Bugün seyir halinde bilgi ekranında “depodaki yakıt ile 70km gidebileceği” yazarken yakıt uyarı ışığı yandı. 1-2 km sonra hemen yakıt aldım.

44 litre aldı. Depo 47 litre.

Bilginize.

Araç 1.5dCi EDC.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hkorkma -- 20 Eylül 2017; 18:13:7 >
  • 
Sayfa: önceki 162163164165166
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.