Şimdi Ara

2016 Philips 49 Pus 6501 (83. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.730
Cevap
45
Favori
165.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Luckyfor

HD kutu kullanıyordum geçenlerde modül için aradım ekstra ücret istediler kafama yatmadı. Sen söyleyince tekrar aradım az önce ve ücret farkı olmadan kurulumu yapabiliriz dedi Dsmart.

Modüle bir kaç gün içersinde geçiş yapacağım, detayları yine yazarım.

Bu TV sayesinde daha ne yenilikler ile tanışacağım bakalım

TRT 4K yı kutu gösterse benim için modül gerekmez, Dsmart çok fazla frekanslarla oynadığından biraz sinir bozucu oluyor, platformların akıllı kumandası var, 10 yıldır uydu alıcısı kullanıyoruz zaten bizden biri gibi oldu, hiç fazlalık olarak görmüyorum :)

Sözleşme yeniletecekler mi size ? Benimki öyle olacak sanırım, telefondan ulaşamadığımdan canlı desteğe yazdım, talebiniz iletildi mesajı geldi. 1 veya 2 yıl uzatacağım modül hatrına...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozan_26 -- 22 Mayıs 2017; 1:59:50 >

• dtceko D kullanıcısına yanıt
    Sony Channel Türksat: 11558 30000 Vertical 2/3

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozan_26

quote:

HD kutu kullanıyordum geçenlerde modül için aradım ekstra ücret istediler kafama yatmadı. Sen söyleyince tekrar aradım az önce ve ücret farkı olmadan kurulumu yapabiliriz dedi Dsmart.

TRT 4K yı kutu gösterse benim için modül gerekmez, Dsmart çok fazla frekanslarla oynadığından biraz sinir bozucu oluyor, platformların akıllı kumandası var, 10 yıldır uydu alıcısı kullanıyoruz zaten bizden biri gibi oldu, hiç fazlalık olarak görmüyorum :)

Sözleşme yeniletecekler mi size ? Benimki öyle olacak sanırım, telefondan ulaşamadığımdan canlı desteğe yazdım, talebiniz iletildi mesajı geldi. 1 veya 2 yıl uzatacağım modül hatrına...

Herhangi bir taahhüt yok dediler kutuyu alıp modül verecekler diğer hiç birşey değişmeyecek falan,

Ancak DMK (Dsmart modül kullanıcıları) diye bir konu var, biraz inceledim de, sıkıntılar var, takılmalar gibi, biss key açmama gibi (ki philips 'te biss key kısıtlaması aşikar), kanal sıralama, bazı kanlların çıkmaması vs.

En önemli mevzulardan biri de kanal geçişleri dahili uydu üzerinden olacağı için normal olarak yavaş olacak, Dsmart 'ta gayet hızlıydı.

Arada kaldım, kafam karıştı, kutunun zararı da yok hani :)

• eak101 kullanıcısına yanıt
    Frekans için teşekkür ederim birde bu kanalı frekansları girerek tv ye nasıl manuel olarak ekleyeceğiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ozan_26

quote:

Herhangi bir taahhüt yok dediler kutuyu alıp modül verecekler diğer hiç birşey değişmeyecek falan,

Ancak DMK (Dsmart modül kullanıcıları) diye bir konu var, biraz inceledim de, sıkıntılar var, takılmalar gibi, biss key açmama gibi (ki philips 'te biss key kısıtlaması aşikar), kanal sıralama, bazı kanlların çıkmaması vs.

En önemli mevzulardan biri de kanal geçişleri dahili uydu üzerinden olacağı için normal olarak yavaş olacak, Dsmart 'ta gayet hızlıydı.

Arada kaldım, kafam karıştı, kutunun zararı da yok hani :)

Müşteri hizmetleri Philips'in DFix desteklemediğini söyledi, bu televizyonda Dsmart modu yok mu nasıl desteklemiyor ?

• Arkadaşlar 43 inch olanını almayı düşünüyorum balkon için.ışık sızması bulutlanma var mı tv de ve hareketli sahne performansı nasıl ?şimdiden teşekkürler

• hocalarım kardeşlerim televizyonda hiçbir şey yok iken şimdi açtığımda philips logosunda takılı kalıyor açılmıyor ne yaparım şimdi
  • arkadaşlar nasıl format atarım logoda takılı kaldı. Yazılım dosyasını usb ye upgrades klasörüne attım fakat taktığımda tepki yok. Kumanda çalışıyor
  • Luckyfor kullanıcısına yanıt
    Dsmart kullanıyorum ben de ve TRT 4K siyah ekranda kalıyor maalesef, ses geliyor görüntü gelmiyor. Müşteri hizmetlerini arayıp mı modül kurulumu istiyorsunuz?
  • fişi çıkarıp bir 5 dk bekleyip sonra tekrar calıstırmayı denediniz mi? genel de çözülüyor o şekilde
  • SecurityMJ kullanıcısına yanıt
    Hocam olmadı ya musteri hizmetlerini aradım daha demın sıstemlerınde guncellene varmıs birkac saat sonra tekrar arayın dediler

• quote:

Orijinalden alıntı: Ted1Getir

Hocam olmadı ya musteri hizmetlerini aradım daha demın sıstemlerınde guncellene varmıs birkac saat sonra tekrar arayın dediler

Müşteri hizmetini ara.
    Anakart arızalandı sana diceklerki yazılımla alakalı. servis gelsin göreceksin :=))

tv kapattıktan hemen sonra tv nin fişini çektin. değilmi ?
  • Bidakka simdi kesin anakart mı arızalıdır? Benlik bir problem yoktur degil mi gelen servisçiler bana akım korumalı prizde sattı garanti verdiler bisi olmaz diye

• Fişi çekmiyorum normalde. Ama bu sıkıntı yapınca çektim taktım gene aynı

• quote:

Bidakka simdi kesin anakart mı arızalıdır? Benlik bir problem yoktur degil mi gelen servisçiler bana akım korumalı prizde sattı garanti verdiler bisi olmaz diye

akım korumalı priz sadece yüksek akım koruyor. başka birşey yapmıyor. ben 1 yıl akım korumalı prizsiz kullandım hani ne oldu ? :)

TV yi kapattıktan hemen 1 saniye içinde TV nin fişini çektiysen olr.
    bak youtube de videolarım var. yorumlara da bak :)

https://www.youtube.com/watch?v=LvKVaHA89ug

• hayır anlamadığım şu, bu tv neden kendini standby a alıyor kumandadan kapatınca? illa fişten mi çekeceğiz çok saçma olmuş. Ben televizyonun arkasındaki joyistikten kapatıyordum son zamanlarda. Şimdi televizyon servise mi gidecek yahu
  • quote:

hayır anlamadığım şu, bu tv neden kendini standby a alıyor kumandadan kapatınca? illa fişten mi çekeceğiz çok saçma olmuş. Ben televizyonun arkasındaki joyistikten kapatıyordum son zamanlarda. Şimdi televizyon servise mi gidecek yahu

geçmiş olsun. yapacak birşey yok ama öyle görünüyor. yapabilirsen sen yap :D
  • şimdi servis yazdırdım yarı gelsin baksınlar depodan kutuyuda çıkartıcam eve götürücem eğer televizyonu götürmek isterlerse kutusuyla götürsünler bari
  • quote:

şimdi servis yazdırdım yarı gelsin baksınlar depodan kutuyuda çıkartıcam eve götürücem eğer televizyonu götürmek isterlerse kutusuyla götürsünler bari

kutuyla götürmüyorlar. ayaklarını söküp vidalarla birlikte bize bırakıyorlar. sadece TV götürüyorlar.
    ama gelince iyice kontrol et.
    direk TV yi sıfırdan kur.
    Wi-Fi kontrol et
    USB kontrol et. herşeyi kontrol et yani.

bugüne kadar 5 kişi benim sorunum ile aynı sorunu yaşamışlar. kronik sorunu diyebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iPeople -- 25 Mayıs 2017; 16:54:10 >
  • tamamdır kontrol ederim irtibatta kalalım hocam inşallah televizyonuma bir şey yapmadan geri getirirler
  • 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.