Şimdi Ara

2016 Philips 49 Pus 6501 (79. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.730
Cevap
45
Favori
165.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mrb beyler. TV Lollipop sürümdeyken Nova Launcher Default olarak kullanabiliyordum. Yani Ana Menü tuşuna basınca direkt Nova ekranı geliyordu. Marshmallow'dan itibaren default ayarlayamıyorum. Var mıdır çözümü olan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: krizalit17

Tv yi yeniden kurmanız yazılımı değiştirmez merak etmeyin. İsterseniz ben kendi kanal listemi Goodlettsville drive a yükleyim. Siz oradan indirip kendi tv bize kurun.. Bunu da yapabiliriz

Krizalit dostum, ben tv yi yeniden yükledim, favori kanallarıda kolaylıkla istediğim şekilde yeniden sıraladım fakat kodi artık farklı çıkıyor, eski standart görünümüne gelemiyorum, şu andaki görünüm resmini çektim, bana çok tuhaf geldi nasıl yapacağımı çözemedim, lütfen yardımcı olurmusun ?

2016 Philips 49 Pus 6501

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi refikilhan -- 9 Mayıs 2017; 12:23:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: refikilhan

quote:

Orijinalden alıntı: krizalit17

Tv yi yeniden kurmanız yazılımı değiştirmez merak etmeyin. İsterseniz ben kendi kanal listemi Goodlettsville drive a yükleyim. Siz oradan indirip kendi tv bize kurun.. Bunu da yapabiliriz

Krizalit dostum, ben tv yi yeniden yükledim, favori kanallarıda kolaylıkla istediğim şekilde yeniden sıraladım fakat kodi artık farklı çıkıyor, eski standart görünümüne gelemiyorum, şu andaki görünüm resmini çektim, bana çok tuhaf geldi nasıl yapacağımı çözemedim, lütfen yardımcı olurmusun ?

2016 Philips 49 Pus 6501

aynı sorun bendede var. nasıl dönebilirim eski görünüme. kurulu programları bulamıyorum..

• Suan kodiniz 17 kripton sürümde siz 16.1 jarvis surumunün görüntüsüne mi dönmek istiyorsunuz
    https://youtu.be/VQvrutV5EB4 linteki 3.dakikada eski sürüm görüntüsüne dönüşecek anlatıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dtceko -- 9 Mayıs 2017; 14:14:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tema ayarlarından eski temayı skin settings altndan bulup kurarsanız, sanırım confluence adlı tema idi, eski haline dönecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dtceko

Suan kodiniz 17 kripton sürümde siz 16.1 jarvis surumunün görüntüsüne mi dönmek istiyorsunuz
    https://youtu.be/VQvrutV5EB4 linteki 3.dakikada eski sürüm görüntüsüne dönüşecek anlatıyor

Teşekkürler dostum sayende başardım, yaptın bir iyilik, hadi birde masrafsız güzel bir kurulum öner, bizi sevindir.
  • ben kodiyi istediğim ayarlarda kurdum. tv ana güncellemeleri de hep üstüne yaptım. şimdi temiz olsun diye sıfırlarsam kodi de mi gidicek komple. hayır o bir sürü plugin ayarları öldürüyor adamı
  • Arkadaslar tvnin turksat uydu baglantisini yaptim trt 4k ve diger kanallari cekiyor ama diger trt kanallarini karincali gosteriyor goruntu gidip geliyor surekli. Baglantiyi hatasiz yapamamis olabilirim ama niyr sadece trt boyle ona anlam veremedim. Var mi bilgisi olan?

• quote:

Orijinalden alıntı: Zero Limit

ben kodiyi istediğim ayarlarda kurdum. tv ana güncellemeleri de hep üstüne yaptım. şimdi temiz olsun diye sıfırlarsam kodi de mi gidicek komple. hayır o bir sürü plugin ayarları öldürüyor adamı

Korkutma beni be dostum, bu kadar zor mu bu kodi ?
  • Tv sifirlayinca kodide gider

• kml_77 K kullanıcısına yanıt
    dostum uydu sinyalini bir kontrol et istersen. bendede arada fox gidiyor geliyor. TRT'lerde hiç bir sıkıntı yok ama. Uyducu arkadaş Show TV sinyaline göre uyduyu konumlandırmıştı %85 üzerinde bir sinyal çekimiyle. Bazen rüzgar vs. derken çanak dönebiliyor ve sinyal zayıflayabiliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SecurityMJ -- 10 Mayıs 2017; 9:30:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SecurityMJ

dostum uydu sinyalini bir kontrol et istersen. bendede arada fox gidiyor geliyor. TRT'lerde hiç bir sıkıntı yok ama. Uyducu arkadaş Show TV sinyaline göre uyduyu konumlandırmıştı %85 üzerinde bir sinyal çekimiyle. Bazen rüzgar vs. derken çanak dönebiliyor ve sinyal zayıflayabiliyor

Çanakta bir sıkıntı olduğunu sanmıyorum fox tv bende de gidip geliyor.
  • Merhaba herkese,

Ben de 55PUS6401 kullanıcısıyım, kodi konusunda takıldığınız yerlerde yardımcı olabilirim. Tv'nin kendisi konusunda da siz bana yardımcı olabilirsiniz

Kodi bulunmaz bir nimet gerçekten, netflix arşivi hikaye kalıyor yanında.

Sıfır kodi kurdum. Tv'nin performansı malumunuz olduğu için "build" yüklemek, daha da kastıracaktır. Benim ilk etapta kullanacaklarım bunlar. Malum kanallar için eklentiler ve dizi-film için exodus. Kafi.

2016 Philips 49 Pus 6501

Benim gibi elinin altında kablosuz klavye-mouse olmayıp, kumanda ile işlem yapanlar için kodide kaynak eklemek adeta zulüm. Çözüm basit, telefonunuzda google play'den yatse uygulamasını indirip telefonunuzu "kodi kumandası" olarak gösterdikten sonra telefonunuz üzerinden kaynak ekleye tıkladığınızda direk olarak telefonunuzda yazdığınız ekran açılıyor, isterseniz seri bir şekilde x bir websitesinden kopyala yapıştır yapıp seri bir şekilde halledebilirsiniz.

------------

Bu arada TV'yi aldıktan sonra en büyük hayal kırıklığı kablosuz PC-TV ekran paylaşımı yapamamak oldu. Daha sonrasında gerek android tarafında Local Host programı sayesinde, PC tarafında da chromecast, streaming derken bir nebze hallolmu? oldu.

• Marjinalyus kullanıcısına yanıt
    hocam eğer GPU'nuz Miracast destekliyorsa, projeksiyon cihazı gibi 2.ekran yansıtabiliyorsunuz TV'ye.
  • Hocam Intel Widi Miracast sanırım bahsettiğiniz, orası çok muamma. Dxdiag'dan baktım, destekliyor diyor. Ancak kablosuz ekran aradığım zaman TV'yi bulamıyor, cihaz ekle üzerinden buluyor. Bu sefer de TV olarak değil dijital medya sunucusu olarak görüyor TV'yi. Basit TV'ler bile şu işi hızlıca halledebiliyorken Philips bu konuda el kol bağlıyor.

• merhabalar tv ye klavye mouse bluetooth set bağlayan var mi. ben bağlamaya çalıştığımda mouse etkisiz kalıyor

• Son güncelleme yüklemedim hala youtube 4k video açıyor vs son hali mükemmeldi güncellemeden memnunmusunuz bir konunun başından beri olan biri olarak şimdi siz bana cevap verin arkadaşlar hep ben hep ben olmuyor:))

• Herkese iyi günler

55pus6501 model tv mı 15 gün önce gümrük ürünü garantisiz olarak aldım . 10 -12 gün hiçbir sıkıntısı yoktu . İlk önce açılırken Philips logosu titremeye başladı sonra Android uygulamasında birşey açtığımda tv menüsü olunmayacak derece karışıyor HDMI uydu bağlandığında menü normal görüntüde dikey çizgiler beyaz ekranda karelenmeler var . Servis menüsünü açamadım bilmediğim için çalışma saatine bakmak için yazılımda kuramiyorum en son yazılım olduğu için TV yıldızı tekrar kurduğunda sorun devam ediyor USB den De yazılım atamıyorum en son sürüm kurulu diyor neden olabilir ne yapabilirim yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim

• Nacik N kullanıcısına yanıt
    https://youtu.be/26yMzAq8GbM videoda servis kodu var çalışması süresi ve tüm detaylara girebilirsiniz

• Teşekkürler bunu HDMI yapıyorum menüye basıyorum gelmiyor benim kumanda farkli

• 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.