Şimdi Ara

2016 Philips 49 Pus 6501 (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.730
Cevap
45
Favori
165.671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: barakuda26

ekranın silerken panelden içeri doğru oynamasını sordum bugün, koruyucu ekran var dediler, baktım çoğu modelde var. sadece 65pus7101 ve bi tane philips oled tv de oynama yoktu hiç. lg philips modellerinde oynama oluyor sanırım ters bi durum yok görünüyo şuan için

Koruyucu panel olayı doğru Philips ve lg lerin çoğunda var diye duydum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TV de youtube uygulamasında üye girişi yok mu arkadaşlar yoksa ben mi bulamadım??? kendi favori videolarımı falan izlemek istiyorum.

Bir sorum da tv nin kendi browser ından youtube a girdim fakat videolar açılmadı hata verdi ve kitlendi. deneyen oldu mu bu şekilde??
  • maç dışında film, oyun, belgesel falan izlerken zor fark ediliyosa değiştirmezler. hadi değiştirdi diyelim. yeni gelen de aynı çıkabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cübbesiz Ömer

maç dışında film, oyun, belgesel falan izlerken zor fark ediliyosa değiştirmezler. hadi değiştirdi diyelim. yeni gelen de aynı çıkabilir.

servis zaten ilgisiz, müşteri hizmetleri gözüyle göremeyeceği için bişey yapamaz, değişse en iyi ihtimal sıfır tv gelse oda muhtemelen aynı çıkacak. kul yapısı kusursuz olcak diye bişey yok zaten ama o kadar para verincede ister istemez eksiksiz olsun istiyo insan.
  • bimeksden aldım.
    yazılım 5 para etmez, donup duruyor tv .
    hiçbir şey düzgun çalışmıyor.

kesinlikle tavsiye etmiyorum almayın !
  • evet sağlam para gömülüyor. 3900 verince kusursuz olmasını bekliyorsun. valla az bi v. banding için uğraşmak istemiyorum ben. başka hiçbir sıkıntı yok. 3'lü hue lamba setini de kurdum çok iyi oldu
  • artidownload A kullanıcısına yanıt
    ilk başlarda youtube donuyodu bende de (pus7101). sonra donma falan kalmadı hiç. kendi menüsü hızlı. tv kapatıp tekrar açtıktan sonra android bekletiyor bi kaç saniye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-ADF35784A -- 16 Temmuz 2016; 21:33:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayko

arkadaşlar 49 pus6501 i yeni alanlardan biriyim gayet güzel tv.bundan iyisi şamda kayısı .alt yazılarda asla titreme yok kanal geçişleri gayet normal hiç bir sıkıntı yok odayada çok güzel hava kattı dış tasarım metalik gri çok hoş büyüklüğüde gayet güzel android hizlı .ama şu sorun var bir tek pcden hdmi kablosuz bağlanma sadece philipslerde yokmuş yani onun dışında iyi 10 üzerinden 8.5.alacak olanlara tavsiye ederim
    quote:

Orijinalden alynty: ayko

arkada?lar 49 pus6501 i yeni alanlardan biriyim gayet güzel tv.bundan iyisi ?amda kayysy .alt yazylarda asla titreme yok kanal geçi?leri gayet normal hiç bir sykynty yok odayada çok güzel hava katty dy? tasarym metalik gri çok ho? büyüklü?üde gayet güzel android hizly .ama ?u sorun var bir tek pcden hdmi kablosuz ba?lanma sadece philipslerde yokmu? yani onun dy?ynda iyi 10 üzerinden 8.5.alacak olanlara tavsiye ederim
     2016 Philips 49 Pus 6501 2016 Philips 49 Pus 6501 2016 Philips 49 Pus 6501

Hocam pcden hdmi kablosuz baglanma sadece philipslerde yokmus ne demek? Laptop'tan TV ye kablosuz aktarim yapilamiyor mu?

Arkadaslar PUS6501 modelinde true motion gibi bir ozellilk var mi hareketli goruntulerde LG ile kiyaslandiginda nasil?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Splendor90 -- 17 Temmuz 2016; 20:36:58 >
  • 49pus6501 1 haftadır aldım ama ışıklar kapalıyken çok aşırı ışık sizmasi var bu normal mi acaba ışık açıkken böyle bi sorun gözükmüyor resim ekleyecem
    Bu mesaja eklenen görseller:

2016 Philips 49 Pus 6501 2016 Philips 49 Pus 6501 2016 Philips 49 Pus 6501 2016 Philips 49 Pus 6501

• Arkadaşlar 2016 model 55pus6501 için ekli videolarda görüleceği üzerine çok rahatsız edici bir şekilde ekran titremesi oluyor. Geçen hafta servise gidip 3 gün süren (ne yaptıklarını bilmediğim sözde yazılım yüklemişler) bakımdan sonra daha beter duruma getirmeyi başardığı için bugün teknik servisi tebrik ettim. Tekrar göndereceğim ama bir çözüm olacağını zannetmiyorum. Güzelim televizyondan bu nedenle vazgececeğim gibi. Konu hakkında bilgisi olan yada başına gelen bir arkadaş görüşlerini yazarsa sevinirim.

https://youtu.be/CzLWjXNfkv4
    https://youtu.be/DDgf7DUO3d4
  • arkadaşlar philips tv lere yeni yazılım gelmiş oğlum gece yükledi menüler vs yerleri değişti ben kendim bakmadım inşllah bu gece gurcalar ne gibi değişkliler gelmiş bakarız yeni yazılımı yükleyen varsa değişklileri paylaşırsa sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: niko68

arkadaşlar philips tv lere yeni yazılım gelmiş oğlum gece yükledi menüler vs yerleri değişti ben kendim bakmadım inşllah bu gece gurcalar ne gibi değişkliler gelmiş bakarız yeni yazılımı yükleyen varsa değişklileri paylaşırsa sevinirim

Bir tane gelmişti bir tane daha mı geldi

• niko68 N kullanıcısına yanıt
    14 ünde 1 yazılım gelmiş. indireyim bari akşama kurarım güncelleme iyidir. sağol haber verdiğin için
  • evet 14 gelmiş oğlum kurmuş kurduktan sonra fabrika ayarlarına döndü bu gün tel görüştüm menüler yer değişti smart bölümü daha hızlı oldu bir de görüntü daha keskin geldi diyor akşama bakacaz
  • Bende tv nin goruntusu bozuldu. Hareketli goruntulerde bozulmalar var. Lg kullandığımı hissettirdi bana. Yapmam gereken bir ayar var mı ?

• arkadaslar tv yi yeni aldım hangi testleri yapmam lazım daha kuruluma gelmediler forumda yeniyim yardımcı olursanız cok tesekkür ederim ....
  • bazı yorumlara bakıyorumda philipsi çok kötülüyorlar.
    benim televizyon çok rahat ya hiç bir sıkıntım yok :D :D
    49pus6561 değilde keşke 55pus6561 alsaydım diyorum. :D

güncelleme geldi yüklesem mi ? 14 temmuz da gelmiş
    philips android tvye tv güncellemesi gelmesi çok iyi birşey..

pişmanmısın diye sorarsanız kesinlikle :D :D
  • Şu ekranda banding sorunu olmasa benim tv de bende iyi derdim ama çok fazla rahatsız ediyor ben genelde maç izlerim ps4 ile yine futbol oyunları oynuyorum siyah dikey şekilde çıkan çizgileri gördükçe sinirim bozluyor kapatıyorum hemen birde bu duruma standart deyip değişim iade kabul etmiyorlar neyse mahkemeye verdik bekliyoruz bilir kişi gelecek bakalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: orhancub

Şu ekranda banding sorunu olmasa benim tv de bende iyi derdim ama çok fazla rahatsız ediyor ben genelde maç izlerim ps4 ile yine futbol oyunları oynuyorum siyah dikey şekilde çıkan çizgileri gördükçe sinirim bozluyor kapatıyorum hemen birde bu duruma standart deyip değişim iade kabul etmiyorlar neyse mahkemeye verdik bekliyoruz bilir kişi gelecek bakalım.

banding nedir bilmem.
    siyah dikey nedir bilmem. video kaydı alıp youtube yayınlama şanşın varmı ? bende öğrenmiş olayım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mstfkgl

arkadaslar tv yi yeni aldım hangi testleri yapmam lazım daha kuruluma gelmediler forumda yeniyim yardımcı olursanız cok tesekkür ederim ....

test yapmana gerek yok
    sadece 1 gün boyunca tv bakıcan zorlucan ayarlarıyla kurcalıcan.
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.