Şimdi Ara

2016 Philips 49 Pus 6501 (114. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.730
Cevap
45
Favori
165.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben denedim 10 bit bir dosyayı okudu x265 kodlu 20gb boyutunda.. Eğer 7-8 GB lık x265 kodlu filmler izlenecek bence gerek yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi tekrar kontrol ettim 10 bit 4k dts-ma 7.1 20.87gb lık dosyayı kendi oynatıcısı son derece güzel bir şeklide oynatıyor. Ancak kodi aynı şekilde oyantamıyor arada Frame atlamaları görülüyor

• 10 bitlik 4k filmler kendi oynatıcısından izlenebiliyor herhangi bir sıkıntı yok. Yalnız arkadaşlar netflixe geçin bence. çok rahat olur sizin için. Ben hep indirmeyle uğraşıyodum torrentten felan şimdi çok rahatım. internet hızım 24 ten 8mbps ye düşse bile film 1080p oynatabiliyor.
  • televizyonu son bir haftadır kendiliğinden açılan birileri var mı yoksa ben tek miyim :)
  • drdonanım D kullanıcısına yanıt
    Elektrik gidip gelince yapabiliyor belki öyle olmuştur

• drdonanım D kullanıcısına yanıt
    bazen usb bellek ya da mause takılı olduğunda da yapabiliyor
  • Tv Android olduğu için diğer TV'ler gibi standby modu yok. Aslında tv hiç kapanmıyor sadece uyku modunda geçiyor. Bu aşamada uygulamaları kapatıp ram i boşaltıyor ancak işletim sistemi çalışmaya devam ediyor. Fare, klavye vb. Bağlı donanımlar dokunduğumuz anda uyanıp açılıyor. Eğer tam kapansa zaten açılış 2 dakika civarı sürüyor

• Beyler fikirlerinize ihtiyacım var. Evde 49PUS6501 kullanıyorum ve memnunum, düğün hazırlıkları için kendime 43” olanı almak istiyordum fakat 2016 üretim olduğu için bulamıyorum.

Şuan 43pus6412’ye yöneldim fakat alanlar kanal geçişleri, tv’nin yavaşlığı gibi konulardan şikayetçi. 2017 serisi sıkıntılı mı yoksa biz alıştığımız için normal mi geliyor, sonuçta pus6501’de de kanal geçişleri hızlı değil.

Sonuç olarak 2016 ile 2017 yılında çıkan tv’ler için değerlendirme yapan oldu mu :) ona göre LG veya Samsung’a bakayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: krizalit17

Şimdi tekrar kontrol ettim 10 bit 4k dts-ma 7.1 20.87gb lık dosyayı kendi oynatıcısı son derece güzel bir şeklide oynatıyor. Ancak kodi aynı şekilde oyantamıyor arada Frame atlamaları görülüyor

quote:

Orijinalden alıntı: GilbertoRodriguez

10 bitlik 4k filmler kendi oynatıcısından izlenebiliyor herhangi bir sıkıntı yok. Yalnız arkadaşlar netflixe geçin bence. çok rahat olur sizin için. Ben hep indirmeyle uğraşıyodum torrentten felan şimdi çok rahatım. internet hızım 24 ten 8mbps ye düşse bile film 1080p oynatabiliyor.

Hocam peki 50-80 mbps bitratelerdeki 4K Remuxlarda durum nedir? Yani 45-70 gb boyutlarda kayıpsız kalite olan hevc uhd bluray filmlerde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eak101 -- 13 Şubat 2018; 17:57:45 >
  • eak101 kullanıcısına yanıt
    Onu hiç deneyemedim indirdiğim filmler 30-35 gb yi geçmedi. Ama zannetmiyorum kayıp olacağını.

• Arkadaşlar, daha yeni 55PUS6501 aldım. TV den tam anlamıyla faydalanmak adına neler önerebilirsiniz? Usb den APK yüklemek için ne yapmam lazım? Ne gibi APK lar kurmamı önerirsiniz?

Not: Dsmart ile kullanıyorum şu an için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rkursada

Arkadaşlar, daha yeni 55PUS6501 aldım. TV den tam anlamıyla faydalanmak adına neler önerebilirsiniz? Usb den APK yüklemek için ne yapmam lazım? Ne gibi APK lar kurmamı önerirsiniz?

Not: Dsmart ile kullanıyorum şu an için.

Hayırlı olsun nerden ve ne kadara aldınız acaba ?

• seker1adam kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Gittigidiyor'dan PhilipsTV satıcısından aldım. Sanırım philipsin kendi satıcısı. 3360 TL'ye geldi.
  • Mrb arkadaslar yaklasik 3 ay kadar önce ekrandaki tozlanma olmustu servis alip bir hafta sonra getirdi.önceleri birsey yoktu ama yine belirgin sekilde acik ekran sahnelerinde lekeler görünüyor!! Benim gibi bu durumu yaşayan varmi? Tv den memnunum hakem heyetine mi basvurayim, simdi servisten muhatap olmak istemiyorum yine mız mız edecekler isi yokuşa vuracaklar çünkü daha önce iade ettigim lg tv de sorun yaşamıştık ( lg ve Philips'e bakiyorlar) .bundan sonra nasil bir yol izlemeliyim yardim edin lütfen

• togi02 T kullanıcısına yanıt
    Peki tozlanma tekrarı falan var mi simdi

• muharrrm M kullanıcısına yanıt
    Evet ayni eski yerlerde oldugu gibi tozlanma tekrari var

• Ne yapmayı düşünüyorsunuz peki 3 ayda bir tozlanacaksa vu cihazı ne yapacağız

• muharrrm M kullanıcısına yanıt
    İnanin moralim alt üst oldu. Heyete verip iade etsem dahi yine alacagim marka Philips olacaktir, çünkü çok gözlemledim en iyi görüntü Philipsde var.acaba bu serilerde mi sorun var(49pus6501 ) ? Alt yada üst modellerde de bu sorun varmı ?

• Yanı alt modellerinde tozlanmayi ben duymadim ust modelleri de bilmiyorum 2018 modeller kağıt üstünde çok iyi duruyor ama onlarda 6000 binden başlıyor 55 inç için söylüyorum tabi bunu . Sanirim ben de tüketici hakem heyetine basvuracagim.

• 49" pus 6581 tvim 2016 son ayinda almıştım bugün servis geldi aldı tv mi sebep malum tozlanma panel temizleyip 3 güne getiririz toz girişleri izole edilecek dediler sonucu paylaşırım .

• 
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.