Şimdi Ara

2016 Olimpiyat yolu (A Milli Basketbol Takımı) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
0
Favori
772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Geçmiş olsun o zaman şimdiden. Daha Senegal'i zar zor yeniyoruz. Olimpiyatta bayan baskete başarılar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dark is the Sunlight kullanıcısına yanıt
    Maalesef takım da bu yüzden çok isteksiz oynuyor gelmiş olmak için gelmiş hepsi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: adRenaliN57

Maalesef takım da bu yüzden çok isteksiz oynuyor gelmiş olmak için gelmiş hepsi.

Allah aşkına vasıfsız biri istekli olsa nolur, şu takımda kendini izletecek 1 tane oyuncu yok. Enes olsa maçları izlerdim, onun devri de geçtiğine göre Furkan ve Onuralpi bekleyeceğiz anca
  • Volpenotte kullanıcısına yanıt
    Haklısın Cedi vardı işte bir sakatlandı. Aslında o da tam olarak istenilen yere gelemedi ama bizimkilerin yanında öne çıkıyor işte.
  • Fransa da formda değil.Eğer Dixon atmaya başlar, Melih aynı performansı sergilerse Ömer ve Semih biraz canlanırsa yenmemiz için neden yok..

O olsa bu olsa diye yazdım ama olmayacak şeyler değil bunlar normal şeyler.Yani Semih kafaca maça hazır çıkarsa tamam..
  • Hadi bakalım hücum düzenli olsun Semih kafaca maç içinde kalsın yeter.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu ölmüş, bizim takım tam iyi başladı derken Fransa cezayı kesti.

• Ersan, Enes şu takımda olsa çok şey değişir mi beyler?

Özellikle Ersan.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu takımda Cedi dışında ne yaptığı konusunda fikri olarak oynayan bir oyuncu yok. Dixon kaldırıp tuğla atmaktan Ömer de top kaybı yapmaktan başka bir işe yaramıyor. Hiçbir hücum gücü olmayan şu takıma Furkanı niye monte etmezsin ki ?!

• Ender cedi ile canlandık yalnız sinan malesef hicumda kotu gununde

• Nasıl direneceksin ki zaten Fransaya

• Fransa'da kötü ama biz bu kadar rezalet şut atarak kimseyi yenemeyiz zaten.
  • Geçmiş olsun..Şu durumda bile maçta kalıyoruz zaman zaman ama o kadar.
    Lauvergne ile Diot bize çok çok sorun çıkardılar.Kısa kalıyoruz çünkü.Uzunlarda yavaş kalıyorlar.Thomas bizde olsa bu maçı almıştık net.Dixon organize sıfır,yok ! "atışları atmaması pek sorun değil atamaz sonra girmeye başlar ama organize edememesi sorun büyük sorun".Ender daha çok oynamalıydı.
    Sinan da hücumda beklenenin çok altında kaldığı maçlardan birini oynuyor.
    Ee böyle olunca..Malesef.

Ender ile direniyoruz resmen..

Bizim bu hücum sorunu ne zaman düzelecek acaba çok merak ediyorum.Aşağıdan gelen giden de yok..2023 de mi düzelecek ?

• Ne cins bir durum ya..İki uzun Semih Ömer savunmada kötüler hücumda iyiler faullerde iyiler hücumda da kısalar kötüler ..Bayağı bir ters durum hani

• Şu takımdaki fosillerin hepsi zamanında karşılarındaki NBA yıldızlarından öndeydi. Tony Parkerin ismi okunmayan listede Ender en baştaydi şimdi Heurtel'i geçemiyor. Anca parayı basalım en iyi yabancı oyuncuları koçları getirelim. EL final maçında 2 dakika süre verelim Türk oyunculara sonra gelip milli takım niye böyle.Ne futboldan ne basketbolda bir başarı beklemeyin bu ülkeden. Bu ülkede güzel olan bir şey yok !

• Tam Ender'e saydırırken Fransız kızı görünce dedim o üzüleceğine benim gibi öküzler üzülsün
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lüzumsuz Adam

Şu takımdaki fosillerin hepsi zamanında karşılarındaki NBA yıldızlarından öndeydi. Tony Parkerin ismi okunmayan listede Ender en baştaydi şimdi Heurtel'i geçemiyor. Anca parayı basalım en iyi yabancı oyuncuları koçları getirelim. EL final maçında 2 dakika süre verelim Türk oyunculara sonra gelip milli takım niye böyle.Ne futboldan ne basketbolda bir başarı beklemeyin bu ülkeden. Bu ülkede güzel olan bir şey yok !

Ender icin gelmediği nokta konusunda haklısın ama Ender yine de yararlı oldu milli takıma faydası olmuştur.Haksızlık etmemek lazım.
    Ender'e gelene kadar ooo..

Türk sporcusuna süre sen vermeyeceksin onlar alacak.Bak Cedi ? O da süre bulamadı ama çalıştı didindi pat pat oynuyor şimdi...Bilmiyorum ne olacak bundan sonra ? Devşirme olayına da karşı değilim.Olmuyorsa oldurtacaksın başka yolu yok.

Bundan sonra ? Kenan gelişmeye devam edecek mi ? Furkan gelişecek mi ? Okben silinmek üzere ? Metecan silinmek üzere ? Berk de onların yolunda mı devam edecek ? Ömer Yurtseven NCAA yapıyor orada gelişmesini beklemiyorum ? Kafaca da aklı karışacak gibi ? Emircan Samet bunlar ne olacak ? Egemen ne olacak ?

Bu isimler ile gayet iyi bir rotasyon oluştrabiliriz bu yuzden bunları yazdım.

Umudum yok ama bakalım..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Noldu elendik mi simdi arkadaşlar

• Saçma sapan yorum atmayın ya. Sinan dışında oyuncu yok şu takımda devşirme hariç. Sinan'la ilişkisi mi var Ergin Ataman ın oynatıyor Galatasaray da? Hayır çünkü elinde başka guard yok. Kostas yada boby olsa onu da oynatmaya gerek kalmayacak.

Sonuç şu ki aşağılık kompleksine çekmeye gerek yok. Basketbol konusunda ülke olarak YETENEKSİZ bir ırkız. 80 milyondan bi bogdanovic gibi sutör çıkıyor. İstersen takımın başına popovic i getir yine şut atma yeteneği ritmi yaratamazsın. Sorun genetik kabul edin şunu artık.

• Ben hatırlamıyorum zaten şu son 15 yılda eli temiz bir adam çıkardıkmı.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.