Şimdi Ara

2016 MTV (2.Taksit) Kampanyaları - Tüm Bankalar(1 Agustos Son Gün) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
345
Cevap
36
Favori
19.210
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yapıkredi kampanyasına katıldım. Bakalım 20TL indirim gelecek mi ekstrede.
  • YapıKredi opet 20tl ekstre indirimi kampanyasında ödeme kanalları olarak Yapıkredi internet/mobil şube demiş. Nuvo internet/mobil şubeden ödeme yapsak yararlanamama durumu olur mu acaba? Ya da Yapıkredi ödeme merkezi'nden yapılan ödemeyi de kabul ediyor. Oradan kart bilgilerini girerek, ykb internet şubeye girip nuvo üyeliğinden de olmadan ödeme yapılsa sorun olmaz gibi geliyor.

YapıKredi Ödeme Merkezi
    https://www.yapikredi.com.tr/odeme-merkezi/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi c1xa -- 1 Temmuz 2016; 16:22:06 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunus91

YapıKredi opet 20tl ekstre indirimi kampanyasında ödeme kanalları olarak Yapıkredi internet/mobil şube demiş. Nuvo internet/mobil şubeden ödeme yapsak yararlanamama durumu olur mu acaba? Ya da Yapıkredi ödeme merkezi'nden yapılan ödemeyi de kabul ediyor. Oradan kart bilgilerini girerek, ykb internet şubeye girip nuvo üyeliğinden de olmadan ödeme yapılsa sorun olmaz gibi geliyor.

YapıKredi Ödeme Merkezi
    https://www.yapikredi.com.tr/odeme-merkezi/

+1

• Paraf günü %5 indirim unutulmamalı. Ben geçen ay kasko yaptım 20tl indirim geldi.
  • Ziraat Maximum kartinizla, internet sube, mobil sube, ATM veyawww.gib.gov.tr den yapacaginiz 75 TL ve uzeri MTV odemelerinize 3 taksit firsati!

Ziraat ten bu mesaj geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • taksit vermiş gene çoğu
  • Finansbank
    Bu mesaja eklenen görseller:

2016 MTV (2.Taksit) Kampanyaları - Tüm Bankalar(1 Agustos Son Gün)

• finans cozutmuş....
  • deni bnk 4 tkit vr
  • Neo ile TL chip-para aldım ve kullandım bile. Kampanya dediğin böyle olur.
  • Sigorta,kasko, 60 bin bakım ve son olarak mtv. Arabayı ne ocak ayında nede temmuz ayında almamak lazımmış. Birde geçen sene 310 tl olan sigortaya bu sene iki katından fazla para verip yaptırmak tam o padisahli köprülü fikradaki halk gibiyiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: sguler16

Paraf günü %5 indirim unutulmamalı. Ben geçen ay kasko yaptım 20tl indirim geldi.

Paraf günümde vergi ödemeleri dahil değil diye biliyorum...
  • En cazip neo ile odemek gibi
    25 c.p var.

• Yaw bu parafin oto kiralama kampanyası nerede yazıyor ben bulamadım bulan link atabilir mi

• 4 taksit , alt limit yok. Çok yaygın bir kart değil ama benim gibi kullananlar için paylaştım.
    Bu mesaja eklenen görseller:

2016 MTV (2.Taksit) Kampanyaları - Tüm Bankalar(1 Agustos Son Gün)

• Antalya da world üye işyeri opet var mı?
    100 liralık yakıt alırsam ekstre ye 80 tl mi yansıyacak?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yasin613 Y kullanıcısına yanıt
    Sigorta da dahil değil diye yazıyordu ama 20 Tl düştü. Geçen seneden tecrübeli arkadaşlar ,fikrini alalım.

• Eşim sınıf öğretmeni geçenlerde birşey anlattı: Baba ve iki büyük kardeşin çalıştığı (asgari ücret büyük ihtimal) beş kişilik bir aile. En küçük çocuk 3. Sınıf ve eşim öğretmeni. Eşim haliyle sınıftaki bütün çocukları takip eder, değişimleri fark eder ve sebebini hemen öğrenir. Çocuğa bir yıl kadar boyunca doğru düzgün bir üst baş alınmadığını ve hiç harçlık verilmediğini gözlemler. Çocuk diğer çocukların kantinden aldıklarına iç geçirir ve onlardan istenmeye başlar, zamanla zorlamayla ve çalarak.
    Eşim en sonunda çocuğu çağırır ve neden böyle davrandığını, kendisi hakkında ki gözlemlerini anlatır. Çocuk şöyle cevap verir: " Öğretmenim babam araba alacak ve para biriktiriyoruz."

Malesef böyle çok örnek var.

• needacar kullanıcısına yanıt
    nikinizle pek uyumlu
  • quote:

Orijinalden alıntı: man utd

Antalya da world üye işyeri opet var mı?
    100 liralık yakıt alırsam ekstre ye 80 tl mi yansıyacak?

100 tl. yakıt ağustosta alınmalı. daha sonra 20 tl indirim banka tarafından hesap özetine yansıtılacak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.