Şimdi Ara

2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU= (582. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.523
Cevap
200
Favori
1.112.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 580581582583584
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam bu bridgestone t005 lastikler çok sert değil, lassa driveways da yumuşak bir lastik. Zaten yerli üretimler, güzel lastikler üretmişler👍 T005 Kullanan büyük ihtimalle yine tercih edecektir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • avmehmet kullanıcısına yanıt
    Kapı kolunu bende farkettim biraz güçlü tutunca çıtırdıyor:)
    Aracın bagaj kapağı ve kapıları tank kapısı gibi,araç sola,sağa eğimli bir yerde kapısını çocuklar açamaz, 15-20kg itecek bir güç istiyor😊 Benim araç comfort,Eletrikli bagaj kapağı yok,Bagalı kapatırken karpuz arada kalsa ikiye böler valla:)

• N KUL kullanıcısına yanıt
    Bridgestone turanza deyince aklıma hep takoz lastikler geliyor nedense. Bu t005 yeni seri ve konfor odaklı iyileştirmeler var demekki. Hatta TV de reklamı var bu aralar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • N KUL kullanıcısına yanıt
    Maşallah bayağı yol yapmışsınız.
    Benzinlilerde yağda kararma pek olmuyor, motorda bir sıkıntı olmadıktan sonra. Dizellerde ise tam tersi, yagi yeni değiştir, ertesi gün kontrol et, simsiyah.

• avmehmet kullanıcısına yanıt
    Aynı durumu ben de uzun zamandır yaşıyorum bir çözümü olduğunu da sanmıyorum. Araca her binişimde kapıyı kendime doğru çekerken aynı çıtırtı geliyor. Ama bunu farklı araçlarda da deneyimledim benzer şekilde.
  • SPECIALIZED kullanıcısına yanıt
    aynı sorun bende de var. sert plastik kullandıkları için oluyor bu ses. bir ara silikon sprey denemiştim ama faydası olmadı.
  • Bahsettiğiniz kapı kolu sert plastik malzeme. Kendinize çekince gicirdama normal bir durum. Yumuşak malzeme degilki ses yapmasın. Fazla ayrıntılara takılmayın. Keyfine bakın aracın.

• ft19 F kullanıcısına yanıt
    geçenlerde bana özel mesaj atmışsınız galiba. ft19 özel mesaj gönderdi:"serviste orjinal parça kodlu ürüne 500tl dediler çiftine" şeklinde bir bildirim geldi. ama donanımhabere telefon numaramı vermediğim için özel mesajlar bölümünü kullandırmıyor bana. konu neydi? yardımcı olabileceğim bir şey var mı?
  • madanci kullanıcısına yanıt
    krom egsoz ucu için mesaj atmıştım. sanırım birkaç sene önce almışsınız, daha önceki sayfalarda krom egsoz ucu diye aratınca sizin yazınızı görmüştüm. orjinal serviste çifti 500 demişlerdi, memnunmusunuz, kararma vs. varmı diye sormuştum. gerçi sizden cevap gelmeyince aliexpresten sipariş verdim, gelince taktım, resimleri paylaştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ft19 -- 5 Temmuz 2020; 22:25:18 >
  • Sıfır araç satın aldığı yerde seramik kaplama,boya koruma yaptıran var mı? Varsa memnun mu?

• ft19 F kullanıcısına yanıt
    evet gördüm resimleri. güzel olmuş. güle güle kullanın.
  • Red Alert kullanıcısına yanıt
    aracı teslim almadan önce banada serviste seramik kaplama ve kaput koruma poliüretan ppf yapalım dediler. toplam 3200tl. kabul etmedim. genel kanı bu tür işlemleri sadece bu konularda uzmanlaşmış ve kendini kanıtlamış yerlere yaptırmak.
  • Temmuz ayında tiguan araçların fiyatı değişti mi? Yeni kampanya var mı?

• Arkadaslar selamlar

1.4tsi lara 4lt motor yagi almamiz yeterli degil mi , emin olamadim sanki 5lt aliyorduk birazi kaliyor gibi aklimda kalmis ama sizlere de danismak istedim.

Bu arada castrol edge 5w-30 LL aliyorum , baska bir tavsiyeniz olur mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.4tsi ler 4lt, 1.6tdi ler 4.6 lt alıyor. marka size kalmış, tabi orjinalini almak şartıyla. piyasada bazı markaların sahtelerinin olduğu söyleniyor. bu durumda yetkili distrübütör/satıcılardan almak en mantıklısı.
  • Geçen gün gidiş dönüş yaklaşık 1000 km yol yaptım. Gidiş yakıt tüketimi 6,1lt/100 km de dönüş 5,7 lt. Araç 1,4 tsi manuel. 4 kişi bagaj var +klima hız max 110. Hız sabitleyici ara ara aktif. Paylaşmak istedim.

• Arkadaşlar hepinize hayırlı akşamlar. Haftaya teslim tiguan comfortline 1.5tsi dsg beyaz cam tavansız için 275.000 e kapora verdim. Cam filmi seramik kaplama kaput ve çamurluklara film dahil. Fiyat iyimi. Passattan geçicem. Malumunuz passat prim yapma konusunda gayet iyi. Tiguan bu konuda nasıl. Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sprinters03 -- 10 Temmuz 2020; 22:59:44 >
  • sprinters03 S kullanıcısına yanıt
    prim ne ki tiguanın 2.eli sıfırından pahalıya satılıyor... bu hafta teslim alanlar size vaat edilenlerle birlikte 267 civarı aldılar, ki siz 275e kapora vermişsiniz varsa ellerinde diğer bayileri de arayıp fiyat isteyin derim.

• uraltay85 U kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba. Ekstralari hangi bayi hediye ediyor? Ankara doğuşta hic hediye yok

• Arkadaşlar telefonumu şarj ederken kabloyu taktığım anda telefonda ki navigasyonun sesi gidiyor
    Kabloyu çıkarınca geri geliyor ne yapmam lazım?

• 
Sayfa: önceki 580581582583584
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.