Şimdi Ara

2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU= (562. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.523
Cevap
200
Favori
1.112.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 560561562563564
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Paspas seintex alırım bende,henüz paspas almadım. Her taraf EDS dolu 7-8. Aylardan 7 adet ceza geldi bana son iki haftada.
    Aslında hep dikkat ederim hız limitlerine uyarım sanki levhalardaki limtiler yanlış gibi yada kadran hatalı,80 yazan yerde 70 olarak ayarlıyorum hızımı faydası olur illaki,act motor da iyi ekonomi yapiyor.

Yakıttan çok memnunum,at gibi araba, b segmenti gibi yakıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar bende aracıma geri görüş kamerası taktırmış bulunmaktayım
    Ankarada bu işin profesyoneli Necati Kaygusuz a taktırdım.
    Dinamik direksiyona duyarlı kamera olduğu için kesme biçme olmadan fabrikasyon bir şekilde takıldı ve kodlandı.

• N KUL kullanıcısına yanıt
    Yakıt degerleriniz 1600kg boş ağırlığa sahip bir suv için gayet iyi. Bunda act motorun etkiside var sanırım. Artı sürüş tarzı ve kullanılan yer. Bir şey daha dikkatimi çekti. Ortama hız arttıkça yakıt tüketimi azalıyor. Buda demekki sehirlerarasi uzun yolda normal kullanımda (90-110km/h) yakıt değerleri dahada düşecek.

Seintex 4d paspas tavsiye ederim. O kadar araştırdım, daha iyisi yok gibi.Serviste 425 tl ye satılan orjinal paspastan daha kaliteli ve kullanışlı olduğunu düşünüyorum. Ürün %100 kauçuk olduğundan normal olarak biraz koku var. Balkonda bir kaç gün havalandıracagim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • lionscoach L kullanıcısına yanıt
    Ankarada Necati Kaygusuz usta vag konusunda bilgili, düzgün ve güvenilir bir kişidir. Önceki comfortline golfume yağmur ve far sensörü montajı yapmıştı. Ayni zamanda diğerleri gibi fahiş fiyat istemez.
    Hayırlı olsun.

• ft19 F kullanıcısına yanıt
    Bagaj havuzu için tavsiyeniz var mı?

Önce hayırlı olsun kameranız. Bende düşünüyorum. Kamerayı siz ayrı mı aldınız onlar mı taktı. Toplam maliyet ne kadar bir mahsuru yoksa cevaplarsanız düşünen arkadaşlara fikir vermiş olursunuz.

Hayırlı olsun,geri görüş kamerası önemli bir özellik, gece görüntüsü de iyi bence.

Resimde işaretli olan bölgeyi açtı,kabloyu Çelik telle oradan uzattı diye hatırlıyorum. Sizin usta kabloyu kapı içerisinden geçirmiş sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: N KUL

Paspas seintex alırım bende,henüz paspas almadım. Her taraf EDS dolu 7-8. Aylardan 7 adet ceza geldi bana son iki haftada.
    Aslında hep dikkat ederim hız limitlerine uyarım sanki levhalardaki limtiler yanlış gibi yada kadran hatalı,80 yazan yerde 70 olarak ayarlıyorum hızımı faydası olur illaki,act motor da iyi ekonomi yapiyor.

Yakıttan çok memnunum,at gibi araba, b segmenti gibi yakıyor.
    Act sizde güzel ekonomi yapıyormuş hocam bende performans modu açık kaldı :)

• VwDeniz V kullanıcısına yanıt
    Kamerayı letgoda bir satıcıdan aldım
    5NG 827 566 D 900 ₺
    Necati usta 300 ₺
    Toplam 1200 ₺

Tabiki ustam kabloyu oradan geçirdi,tavanın içinde sağ direk içine yönlendirdi.
    Bu montaj öncesi foto

Piyasadaki bagaj havuzları genelde vasat ürünler. Golfte kullandığım ve yukarıda tiguanda uygulanmış resimlerini paylaştığım carub universal paspası kullanacağım. Esnek ve kauçuk olduğu için hem üst hemde alt bölüme uydu. Bir diğer seçenekte diğer ürünlere göre daha kaliteli ve fiyatı biraz daha yüksek olan halı bagaj havuzu var. O da olabilir. Nette halı bagaj havuzu diye araştırın. Yorumlar olumlu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ft19 -- 3 Nisan 2020; 9:12:37 >

aracı satın alırken artık paspas hediye etmiyorlar mı
  • Ediyorlar isterseniz. En dandiğinden kaldır at marka.

Ben çeşitli araçlarda plastik bagaj havuzları kullandım ama ölçüler tam istediğim gibi hiç olmadı.T-Roc için halı bagaj havuzu aldım;sanırım bundan sonra başka ürün kullanmam.Hem kalitesi hem de ölçü uyumu gerçekten çok iyi.Sıvı dökülmediği sürece temizlemesi de kolay.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-89960F45F

aracı satın alırken artık paspas hediye etmiyorlar mı
    Ettiklerinin fotoğrafını çekip atayım hocam.
  • Tyrell T kullanıcısına yanıt
    Halı bagaj havuzu aklımda zaten. Teşekkürler.

• SPECIALIZED kullanıcısına yanıt
    Beş para etmez hediye ettikleri. Kaldırdım attım. Arabanın kalitesine yakışmayacak bir kalitesizlikte. Orijinalini istedim hediye, veremeyiz dediler. Arabayı bulduğuna dua et misali.

ben de bu hafta teslim alacağım aracımı seramik kaplama kaput koruma ve cam filmi hediye ettiler bu hediyeler de paspas gibi olmaz umarım
  • SPECIALIZED kullanıcısına yanıt
    baya kötü sanırım yorulmayın boş yere
  • Merhabalar, ben de bugün 1.5 TSI highline DSG versiyon ile aranıza katıldım. İlk izlenim olarak memnun kaldığımı söyleyebilirim. Bir önceki aracım 1.5 TFSI Q2’ye göre kilosundan dolayı hafif bir hantallık hissettim ama biraz agresif kullanınca ara hızlanmalarda falan çok da fark olmadığı gördüm.

Torpidoyu açtığımda bir kutu içinde hafıza kartı vardı, içinde navigasyon sistemi Avrupa haritası var sanırım. Üstünde de discover media mib2 için yazıyor. Üstünde composition media olan araca niye koyduklarını anlayamadım. Satış temsilcisine sormadım henüz lakin bilgisi olan varsa ve aydınlatırsa sevinirim.

• 
Sayfa: önceki 560561562563564
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.