Şimdi Ara

2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU= (506. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: thelordof
1 Kayıtlı Üye ve 2 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.522
Cevap
200
Favori
1.111.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 504505506507508
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cagdasgun

Kazasız, Belasız kullanın hayırlı olsun hocam.

Pişman olmazsınız, neredeyse 3 sene oldu, ilk alıcılardanım, eskiden tek tük görürdüm şimdi baya artmış sayımız. :)
    Vay be hocam. Bayağı zaman olmuş biz araçları alalı. Sizde de ACT Comfortline vardı yanlış hatırlamıyorsam. DBY'de cam filmi yaptırmıştınız diye aklımda kalmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPECIALIZED

Vay be hocam. Bayağı zaman olmuş biz araçları alalı. Sizde de ACT Comfortline vardı yanlış hatırlamıyorsam. DBY'de cam filmi yaptırmıştınız diye aklımda kalmış.

Alıntıları Göster
    Aynen hocam doğru hatırlıyorsun. O cam filminden baya memnunum, teşekkür ederim tekrar :)
  • SPECIALIZED kullanıcısına yanıt
    Bende 110 km ile 5.9
    140 km ile 6.9 yakıyor, 1 hafta önce bakım için bıraktığımda servis 1.0 dsg polo verdi hızlanması pratikliği vs baya iyiydi, bayide detaylı olmasada t roc inceledim tiguandan daha yakışıklı geldi bana 1 haftadır takas yapsam mı diye düşüncedeyim, liste fiyatı 190 civarı ama 175 veriyorlarmış. 1.5 dsg oluşu cazip geliyor, cam tavanda standartmış galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osus3535 -- 20 Şubat 2019; 20:11:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: osus3535

Bende 110 km ile 5.9
    140 km ile 6.9 yakıyor, 1 hafta önce bakım için bıraktığımda servis 1.0 dsg polo verdi hızlanması pratikliği vs baya iyiydi, bayide detaylı olmasada t roc inceledim tiguandan daha yakışıklı geldi bana 1 haftadır takas yapsam mı diye düşüncedeyim, liste fiyatı 190 civarı ama 175 veriyorlarmış. 1.5 dsg oluşu cazip geliyor, cam tavanda standartmış galiba.
    Bakim ne kadar tuttu Osman hocam?

• osus3535 kullanıcısına yanıt
    sizin aracı ne kadara sayacaklar hocam peki?
  • quote:

Bende 110 km ile 5.9
    Hocam T-roc audi q2 ile aynı diye biliyorum iç hacmi polodan hallice sizi bilmem ama iki çocuklu bir aileye yetmez diye uzak durdum ben.

• S3thdrift kullanıcısına yanıt
    927₺ tuttu hocam.

• cagdasgun C kullanıcısına yanıt
    Hocam bayide 1 tane vardı oda satılmış, kararsız olduğum için fiyat konuşmadım , bagaj benim için yeterli iç malzeme kalitesi tiguandan düşük, vitesin olduğu kısım tasarımı kötü, direksiyon değişmemiş (passatta yenilendi) cazip gelen kısmı 1.5 dsg + cam tavan, polo bandında üretilmesine rağmen showroom da göz yanılması olabilir ama araç baya yapılı geldi.

• drmuhterem D kullanıcısına yanıt
    Hocam hayırlı olsun,
    Fiyat 192 demişsiniz.
    Vergi indirimi dışında olsa bu fiyat olmazdı,vergi indirimli fiyattır o.
    Kasım,Aralıkta da stoktaki araçlar bu fiyatlara satılmıştı.
    Yeni gelecek bir araç için iyi fiyat.Güle güle kullanın.
    Selamlar,
    Araçta kullanılan malzeme(kapı üstü,içi vs. her yer) sert plastik.
    1.5 tsi motora bakıp yanlış karar vermeyin.1.4 TSI ile 1.5 TSI arasında teknik olarak çok büyük farklar yok.

Ben olsam 175'e Tiguan 2017 1.4 TSİ Highline+camtavanlı 2. el alırdım.
    Ama karar sizin tabii ki:
  • aydancan A kullanıcısına yanıt
    Doğru söylüyorsunuz hocam, ufak bi sorun var adamlar 2017 için 200-220 fiyat yazmışlar .

• SPECIALIZED kullanıcısına yanıt
    Benim Dizel uzun dönem ortalamam 6.6 seninki iyiymiş hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: aydancan

Hocam hayırlı olsun,
    Fiyat 192 demişsiniz.
    Vergi indirimi dışında olsa bu fiyat olmazdı,vergi indirimli fiyattır o.
    Kasım,Aralıkta da stoktaki araçlar bu fiyatlara satılmıştı.
    Yeni gelecek bir araç için iyi fiyat.Güle güle kullanın.
    Teşekkür ederim. Hala aracın gümrükten geçmesini bekliyorum, vergi indirimi olmasa alınacak gibi değil zaten.

Malum siteden 2017 model olarak kesin benim dediğim fiyatlardan bulabilirsiniz.(rline olmayan highline)

Bir önceki sayfada bir arkadaş yeni gelecek 2018 model standart highline 192 ye anlaştım demiş.
    Yeni gelen 2018 model nasıl olur bilemem ama siz de bir sorun isterseniz.
  • quote:

Bende 110 km ile 5.9
    Geçen gün Doğuş Kartal'a RS6'ya bakmak için gitmiştim. Gitmişken çıkmadan şu T-ROC'a da bakayım dedim. Kesinlikle Tiguan'dan sonra geçilecek bir araç değil. Hocamızın da söylediği gibi Polo'dan hallice. Golf kalitesi dahi yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Setirekli

Benim Dizel uzun dönem ortalamam 6.6 seninki iyiymiş hocam.
    Benim de uzun dönem ortalaması aynı hocam. ACT gerçekten çok güzel bir motor.

Arabayı çok çok fazla zorladığım zamanlar da oluyor, büyük ihtimalle burada benim kadar zorlayan başka kullanıcı olmamıştır yakıt tüketimi maksimum 9-9.5 oluyor. Daha üstü yok.
  • Hocam act tüm tiguanlarda var mı ? Benimki trendline varmıdır acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: doc.dr

Hocam act tüm tiguanlarda var mı ? Benimki trendline varmıdır acaba?
    Hocam; ACT dediğim motor teknolojisi sadece 1.4 TSi ACT 150 PS DSG seçeneğine sahip Tiguan satın alındığında gelmektedir.

Eğer aracınız DSG Şanzıman'a sahipse, aracınızda 1.4 TSi ACT 150 PS; ACT teknolojisine sahip motor yer almaktadır.

Bu motor teknolojisi, motora fazla yük binmediği kullanımlarda, 2 ve 3 numaralı silindirlerin ateşlemesini keserek yakıt tasarrufu sağlamaktadır. 2. ve 3. silindirler devredışı olduğu anda MFA ekranında direkt olarak küçük bir ECO sembolü çıkmaktadır. Ve bu silindirlerin devreye girmesi ve devre dışı kalması anları kesinlikle hissedilmemektedir.

• Evet ACT yi biliyorum hocam, sadece otomatik modellerde varmış, benim araç manuel az yakınca benim araçda da var sandım

• Herkese Merhabalar
    2017 model Tiguan aracımın arka havalandırma menfezlerinin yönlendirme düğmelerini çocuklar ayaklarıyla kırdılar, servis ücreti uçuk rakamlardadır muhtemelen, aliexpressten de tam bulamadım. servis harici alabileceğim yer, link, site tavsiyelerine açığım...
  • 
Sayfa: önceki 504505506507508
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.