Şimdi Ara

2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU= (499. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.522
Cevap
200
Favori
1.111.655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 497498499500501
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    👍araç iyiymiş hocam.Bu arada Bizim araçlarada golf 7 ler gibi beyinsiz tak çalıştır led farlar çıkmıştı baya takan var heralde ki 2.500 den 5.000 e fırlamış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Setirekli

👍araç iyiymiş hocam.Bu arada Bizim araçlarada golf 7 ler gibi beyinsiz tak çalıştır led farlar çıkmıştı baya takan var heralde ki 2.500 den 5.000 e fırlamış.
    Golftutkusu'nda falan o farlardan takılmış araçlara denk gelmiştim hocam, aydınlatmaları kötü oluyor. Bir de ben o şekilde orijinal olmayan işlemlere karşıyım. Bakalım denk gelirse çıkma parçalarla LED'e çevirmeyi düşünüyorum.

Ama daha önce aracın ekranını şununla değiştireceğim.

https://tr.aliexpress.com/item/Carplay-MQB-6-5-MIB-Sistemi-Araba-Radyo-VW-Passat-B8-Golf-7-MK7-7-5/32923651500.html?spm=a2g10.search0104.3.1.28eec7819aC0BT&ws_ab_test=searchweb0_0%252Csearchweb201602_3_10882_10065_10068_319_10059_10884_317_10887_10696_100031_321_322_10084_453_10083_454_10103_10618_431_10307_537_536%252Csearchweb201603_52%252CppcSwitch_0&algo_pvid=80936894-d84a-4d10-89e4-ffaf968905f2&algo_expid=80936894-d84a-4d10-89e4-ffaf968905f2-0&af=20190110clw0hpzz3tev&aff_platform=promotion&cpt=1547064594915&sk=jiMVVzv&aff_trace_key=7e22411edd7947ac861c9baa995c2f8e-1547064594915-08832-jiMVVzv&terminal_id=19829c024c344cd6894b10748aac2904

• Arkadaşlar benim araçda (1.4 tsi) seyir halinde giderken sanki birşey ara ara gitmeyi engelliyorda geri bırakıyor gibi bir durum var. Mesela frene az az basıpta bırakıyor gibi. Böyle bir sorun yaşayan var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • SPECIALIZED kullanıcısına yanıt
    Bu cihazla CarPlay de olacak mı ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dradis

Bu cihazla CarPlay de olacak mı ?
    Oluyor diye biliyorum hocam. Ben de CarPlay için alıyorum zaten. Araştırıyorum diğer forumlardan şuanda. Bakalım tam bilgi alayım.

• quote:

Orijinalden alıntı: SPECIALIZED

Oluyor diye biliyorum hocam. Ben de CarPlay için alıyorum zaten. Araştırıyorum diğer forumlardan şuanda. Bakalım tam bilgi alayım.

Alıntıları Göster
    Bu cihaz yerine orijinal cihaza android interface taktirsaniz daha iyi olmaz mı

• quote:

Orijinalden alıntı: avmehmet

Bu cihaz yerine orijinal cihaza android interface taktirsaniz daha iyi olmaz mı

Alıntıları Göster
    Bu da orijinal OEM cihaz hocam. Interface işlemi gibi orijinal olmayan işlemlere karşı olduğumdan hiç düşünmüyorum.

• drbatu kullanıcısına yanıt
    kasım sonunda 280den 195e indirdiler, aldım ben de. ötv indirmine soktular %35lik dilime. ama bu araçlar da kısa sürede bitti sanırım şu an 220-230lara iniyorlar en son.
  • quote:

Orijinalden alıntı: doc.dr

Arkadaşlar benim araçda (1.4 tsi) seyir halinde giderken sanki birşey ara ara gitmeyi engelliyorda geri bırakıyor gibi bir durum var. Mesela frene az az basıpta bırakıyor gibi. Böyle bir sorun yaşayan var mı?

?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam bu tip satıcılardan uzak dur.80 $ ürüne 64 $ gönderi yazıyorsa zaten katakullici olduğunun tescilidir.Eminönü -Tahtakalede bu fiyatın altına alırsın.

Birde golftutkusunda foruma özel satış yapan bir satıcı vardı onada sormanı tavsiye ederim.Son olarakda bu ürün kesinlikle oem değil.Son çıkan Oem ve birebir emitasyonlarda üründe usb ve sd kart cıkışı olmuyor diye biliyorum.Kaliteli olanlar aracın usb ve torpitodaki kart okuyucusuyla bağlantılı çalışıyor.Bu ürünlerden Bir kaç arkadaşım aldı telefon görüşme kalitesi çok kötüydü.Ben bu ürünler yerine interfacenin daha sağlıklı ve kaliteli olduğunu düşünüyorum.

Birde usb dongellar var Aliexpress de 50-60 $ arası sadece android auto veya carplay desteği verip telefon ile bağlantı sağlıyor.Zaten bize lazımbolanda bu.Bende birkaç satıcıya mesaj attım hepsi uyumlu diyor ama yorumlarda hiç Tiguan veya passat,golf 7 göremediğimden almaya cesaret edemedim.

US $57.50 42%OFF | Araba Android Stereo Akıllı Yardımcısı CarPlay Modülü Dongle Adaptörü USB Arayüzü için iPhone

https://s.click.aliexpress.com/e/4XydIJR

US $48.95 45%OFF | Carlinke USB Carplay Dongle Android Otomatik iPhone Carplay Destek Android sistemi için Navigasyon Oyuncu

https://s.click.aliexpress.com/e/OZErO2d

US $58.99 41%OFF | Iyi bir Araba Mirrorlink ekran Kutusu destek IOS ve Android miracast Araba WIFi ekran mirrorlink araba wi-fi mirabox

https://s.click.aliexpress.com/e/qUaKZIt

• Setirekli kullanıcısına yanıt
    Hocam selam , bu usb sticklerden birini alsak araci vagcom a sokmadan carplay kullanabilir miyiz? Dogru mu anlamisim :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bayiler 2018 modeller için 1.4tsi 150 dsg highline a ne kadar fiyat söylüyorlar? Güncel fiyat alan var mı bu aralar?
  • Hocam kesin birşey yok.Ben ara ara Aliexpressden multimedia aparat baktığımdan aliexpress bunları öneri mesajı olarak atıyor bana.Bizim araçlara uygunmu çözmeye çalışıyorum.Resimlerde wv var ama kesin cevap ve alıcı yorumu yok.

satıcılara çok mesaj attım ya cevap vermiyorlar yada ne sorsak olur sen yeterki al diye herşeye olumlu cevap veriyorlar.

Şimdi youtubeden yeni birkaç video seyrettim hiç wolksvagene alan yok.Yorum yapanlarda genellikle amerikan araçlar ve Bmv ler.

Onun için şimdilik almayın hocam

Satıcını internet sitesi de bu

http://www.carlinke.com/index.php?m=content&c=index&a=show&catid=17&id=5

• Trendline aracim icin epey bir kromaj ürün siparişi verdim. Havalar biraz isinsin uygulayacağım ilk firsatta.

• quote:

Orijinalden alıntı: Setirekli

Hocam bu tip satıcılardan uzak dur.80 $ ürüne 64 $ gönderi yazıyorsa zaten katakullici olduğunun tescilidir.Eminönü -Tahtakalede bu fiyatın altına alırsın.

Birde golftutkusunda foruma özel satış yapan bir satıcı vardı onada sormanı tavsiye ederim.Son olarakda bu ürün kesinlikle oem değil.Son çıkan Oem ve birebir emitasyonlarda üründe usb ve sd kart cıkışı olmuyor diye biliyorum.Kaliteli olanlar aracın usb ve torpitodaki kart okuyucusuyla bağlantılı çalışıyor.Bu ürünlerden Bir kaç arkadaşım aldı telefon görüşme kalitesi çok kötüydü.Ben bu ürünler yerine interfacenin daha sağlıklı ve kaliteli olduğunu düşünüyorum.

Birde usb dongellar var Aliexpress de 50-60 $ arası sadece android auto veya carplay desteği verip telefon ile bağlantı sağlıyor.Zaten bize lazımbolanda bu.Bende birkaç satıcıya mesaj attım hepsi uyumlu diyor ama yorumlarda hiç Tiguan veya passat,golf 7 göremediğimden almaya cesaret edemedim.

US $57.50 42%OFF | Araba Android Stereo Akıllı Yardımcısı CarPlay Modülü Dongle Adaptörü USB Arayüzü için iPhone

https://s.click.aliexpress.com/e/4XydIJR

US $48.95 45%OFF | Carlinke USB Carplay Dongle Android Otomatik iPhone Carplay Destek Android sistemi için Navigasyon Oyuncu

https://s.click.aliexpress.com/e/OZErO2d

US $58.99 41%OFF | Iyi bir Araba Mirrorlink ekran Kutusu destek IOS ve Android miracast Araba WIFi ekran mirrorlink araba wi-fi mirabox

https://s.click.aliexpress.com/e/qUaKZIt
    Hocam bu ekranların, VW'nin Çin'de satılan araçlarına takılan OEM ekranlar diye biliyorum. Attığım link Golftutkusu'nun satıcısı Patrick'e ait zaten.

Patric yine coşmuş hocam.Bi arada havalara girip Türkiye gönderimini kapatmıştı.Foruma ozel fiyat yapiyor mu peki

• thelordof kullanıcısına yanıt
    220-225 gibi,fakat döviz yatay seyirde kalırsa şubatta tekrar 190' lı fiyatlar görebiliriz.
  • Teşekkürler cevap için, ses çok rahatsız etmiyor böyle binmeye devam edeceğim bi dahaki servisime kadar.
  • Teşekkürler cevap için, bu cevaptan sonra beklemeye karar verdim
    Böyle binmeye devam şimdilik.
  • 
Sayfa: önceki 497498499500501
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.