Şimdi Ara

2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU= (469. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14.523
Cevap
200
Favori
1.112.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 467468469470471
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Önceleri bu konuda motor kapağı meselesi çok konuşulmuştu. Size bir de kullandığımız diğer bir araç olan 1.6 Dizel 160’lık CR-V’nin motorunu atayım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SPECIALIZED kullanıcısına yanıt
    Hocam apo usta (vural elektronik) ve ender elektronikden haberim var da fiyatlarındanda haberim var.Helogen fardan led fara geçiş için montaj dahil fiyatı 13.188 TL.

Arabayı satar üzerine 25-30 koyar dolu paket araç alırım daha iyi.

• Dün gece LED’li aracımla şehir dışındaki sürüşte kısa far aydınlatması çok kısa geldi bana. Virajlı yolda genelde yavaş seyrediyordum. 50-60 gibi. Uzun çok iyi ama kısa şaşırttı. Acaba dinamik far hıza göre aydınlatılan mesafeyi de uzatıp kısaltıyor olabilir mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mmxa M kullanıcısına yanıt
    Yeni aldığımda beninde oluyordu. Sonra kendiliğinden ses gitti. Ciddi birşey değil.

• Dradis D kullanıcısına yanıt
    Serviste düzelttir. Ben öyle yaptım.

• Selam arkadaşlar,

Şuan 2015 1.4 160hp dsg highline jetta kullanıyorum. Bugün doğuş otoya gidip 2018 highline tiguan için anlaştım. Ekstra olarak cam tavan, easy open ve tungsten gri araç. 237bin den 200bine indi. Fiyat nasıl sizce. Jettayla kıyaslayabilirmisiniz kullananlar.

Teşekkürler..

• sinanc S kullanıcısına yanıt
    Aynı aracı 9 Mayıs’ta 201.500 TL’ye aldım. Hesabı siz yapın 👍

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sinanc S kullanıcısına yanıt
    Bayağı indirim yapmışlar, satışlar az sanırım genel olarak

Aynısı vardı bende de .. hava yastığının altında ki yaymı ne bişey dedi servis.. 1 gün araç onlarda kaldı sonra düzeltip verdiler

• Shafter kullanıcısına yanıt
    Bu ses tam olarak nasıl?
    Direksiyondan mı geliyor yoksa çevirme esnasında tekerlek tarafından mı duyuluyor? Ben de bir ses duyuyorum lakin tam kestiremedim sanki iki tel birbirine sürtüyor gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hürkan22

Bu ses tam olarak nasıl?
    sanki 2 tel birbirine surtuyor gibi bir ses.

hatta servise soyle aciklamistim.

yayli kapi kollari olurya evlerde.o kapi kolunu en asagi iterken bir yay gicirti sesi duyulur.iste o..

ses direksiyondan geliyor.tekerlekten filan degil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shafter -- 22 Haziran 2018; 10:37:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Setirekli

Hocam apo usta (vural elektronik) ve ender elektronikden haberim var da fiyatlarındanda haberim var.Helogen fardan led fara geçiş için montaj dahil fiyatı 13.188 TL.

Arabayı satar üzerine 25-30 koyar dolu paket araç alırım daha iyi.

Direk parçaları da onlardan sıfır olarak alıp yaptırırsanız öyle tabi hocam. Ama parçaları kendiniz ucuza temin edebilir ve üzerinden çıkan parçaları satarsanız çok daha ucuza yaptırabilirsiniz.

Bu arada Far Yağmur Sensörünü yapmıştınız siz değil mi hocam ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPECIALIZED -- 22 Haziran 2018; 11:31:8 >

• Shafter kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim, ben de bir ses duyuyorum lakin çözemedim nereden geldiğini, direksiyonu çevirince sanki teker boşluklarından geliyor gibi hissetmiştim, tel sürtmesi şeklinde. O zaman servise başvuracağım bakalım bununla ilgili bülten var mı?
  • canibeyaz C kullanıcısına yanıt
    aynı şeyleri yaşamışız
    caddy vw parasını hak eden en iyi aracı bende 150k olan caddy değiştirmek isterken tüm markaları gezdim forester aldim
    konu vw konusu caddy ile tiguan boş donanımlar kıyaslarsak aynı koltuğa daha fazla para vermenin mantığı yok
    ben premium paket aldım 10k oldu ve virajlar inanilmaz keyifli özellikle
    foresterin eksikleri vw e göre var evet mesela trend caddy de torpido soğutma ve aydınlatma var ama benimki premium onu geçtim sport asp de bile torpido soğutma ve ışıklandırma yok çok ilginç gelmişti
    vergi sorununuz yoksa forester tavsive ederim
    bu arada. 1.6 tdi manuel caddy ortalamam 6,6 aynı yollarda aynı sürüş hatta yokuşlarda cok daha hızlı sürüşlerle forester yakıt ortalama 6,8 6,5
  • SPECIALIZED kullanıcısına yanıt
    Yok hocam.O zaman parça yoktu sonrada hiç müsait olupta yapamadım ama far yağmur sensörü basit yarım saatlik iş.

Bu arada helejenden direk tak kullan çin replika ledler çıkmış sahibinden de ilan var 4.400 tl

https://sahibinden.com/578621746

• quote:

Orijinalden alıntı: Setirekli

Yok hocam.O zaman parça yoktu sonrada hiç müsait olupta yapamadım ama far yağmur sensörü basit yarım saatlik iş.

Bu arada helejenden direk tak kullan çin replika ledler çıkmış sahibinden de ilan var 4.400 tl

https://sahibinden.com/578621746
    Onlar alınmaz hocam. Golfçüler arasında yaygın sırf görüntü için alıyorlar. Performansları çöp.

• Arkadaslar merhaba , bende bugun araniza katildim 1.4tsi comfortline ile.

İlk takildigim nokta auto hold un arabayi olumune tutmasi oldu. Kac saniye sonra arabayi otomatikman birakiyor?

Selamlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kuflenmispeynir

Arkadaslar merhaba , bende bugun araniza katildim 1.4tsi comfortline ile.

İlk takildigim nokta auto hold un arabayi olumune tutmasi oldu. Kac saniye sonra arabayi otomatikman birakiyor?

Selamlar
    Siz vitese takıp gaza basana kadar bırakmaz...
    (Dsg ise sadece gaza basana kadar)

Hayırlı olsun ayrıca...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avmehmet -- 23 Haziran 2018; 22:43:8 >
  • Aramıza hoşgeldin. Tekrar hayırlı olsun. Kiremit kırmızı olanı aldınız sanırım.

Auto hold vitese takıp gaza basınca bırakır bu arada...

• 
Sayfa: önceki 467468469470471
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.