Şimdi Ara

2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU= (446. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.522
Cevap
200
Favori
1.111.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 444445446447448
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bendekide aynı hocam Mart 2017 de almıştım, parti parti farklı üretim yapılmış galiba, benim arkalar daha kötü duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osus3535 -- 29 Ocak 2018; 20:23:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • VwDeniz V kullanıcısına yanıt
    15bin yada 1yıl hangisi önce gelirse.

• quote:

Orijinalden alıntı: cemila

Hafta sonu talihsizlik sonucu ön lastiklerden biri patladı. Tam 3 saat lastik aradık hem telefonda, hem de gezerek. Lastik değil hint kumaşı. (Hankook 215/65R17) Çarşamba gelecek şekilde 450 tl'ye bir yerden zar zor bulabildik. Sizde de mi bu lastiklerden var?

Evet aynı.

• Bu aralar Aliexpress de multimedia için araç tipi usb dongle'ları araştırıyorum birkaç ürün buldum fakat youtube'de ne kadar araştırdıysam da bir tane volkswagen'e uygulanmış video bulamadım.
    Bizim 8'' multimediaların arkasında HDMI veya av girişi varmı.
    Sonradan kamera taktıran arkadaşlar direkt ekran arkasına hazırda bulunan sokete mi takıyorlar yoksa elektirikci dönüştürücü vasıtası ile mi görüntüyü ekrana aktarıyor.
    Anlayan arkadaşlar varsa aşşağıdaki linklerde hem kablolu hemde kablosuz bağlantılı modelleri biraz incelerse belki multimedia sorununu çözeriz.Geri dönüşlerde Türkiyeden alan veya volkswagen markaya takana denk gelmedim ama umudumuda yitirmedim
    Kablolu olan ZBOX Z1
    Kablosuz olanda carlinke diye geçiyor hem aliexpress de hemde youtube de.

https://www.aliexpress.com/item/New-Upgrade-5G-Carlinke-car-TV-mirror-converter-IOS9-Android-to-Audio-by-Airplay-Mirroring-Miracast/32591172378.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.mUisB7

https://www.youtube.com/watch?v=f3jccRjRYvs

https://www.youtube.com/watch?v=9ohHxwyQzLg

• Arkadaşım benim çok zamanım yok şu sayfadaki ürünleri inceler misin birisinin uyması lazım:

https://www.car-interface.com/vendita/en/127-interfaces-a-v-video-volkswagen

• quote:

Orijinalden alıntı: gokturk010

Arkadaşım benim çok zamanım yok şu sayfadaki ürünleri inceler misin birisinin uyması lazım:

https://www.car-interface.com/vendita/en/127-interfaces-a-v-video-volkswagen

Bilgi için teşekkürler hocam

Evet buradaki cihazlar uyumlu fakat 280~300 € civarı cihaz.Montaj ile beraber Türkiyede 1600~1800 civarına takılan cihazlarla aynı fiyat seviyesine geliyor.

Aliexpress deki cihazın anlayabildiğim kadar hem montajı basit hemde 50$ gibi çok ekonomik.

• 1.4 tsı act motor 30 000 km bakımı 701 Tl.

• Ben anlam veremiyorum arkadaşlar. Şu forumda hala paspas muhabbeti dönüyor. 150-200₺ lik ayağında çiğnediğin şey niye önemli. Alırsın kullanırsın. Eskiyince değiştirirsin.

• Üstad şöyle bir durum var; büyükşehir vb. gibi imkanları çok olmayan bir yerde oturuyorsan mecburen bazı şeyleri hiç görmeden internet üzerinden sipariş etmen gerekiyor. Bu noktada daha önceden aynı ürünü alıp kullanmış arkadaşların yorumları bizim için çok faydalı oluyor. Sizde bu konularda anlayışlı olur ve destek saglarsaniz teşekkür ederiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mmxa -- 6 Şubat 2018; 20:17:17 >
  • 1drader 1 kullanıcısına yanıt
    Hocam car play bağlantısı için herhangi bir usb değişimi yapıldı mı? Ben yaklaşık 6 ay önce bu işlem için Ankara Eskihisar' da 1.500 TL fiyat almıştım. Ayriyeten usb değişimi yapılması gerekebileceği ve bu işleminde 150 TL tutacağı söylenmişti.
  • Arkadaşlar merhabalar. Nickimden de anlaşılacağı gibi ilk defa Toyota dışında bir araba alacağım.Sıfır Tiguan 1.6 td trendline almaya karar verdim. Fiyat olarak kaça alabilirim ya da hangi bayiden alayım ? Yardımcı olursanız sevinirim , iyi günler

• quote:

Orijinalden alıntı: Toyotafan

Arkadaşlar merhabalar. Nickimden de anlaşılacağı gibi ilk defa Toyota dışında bir araba alacağım.Sıfır Tiguan 1.6 td trendline almaya karar verdim. Fiyat olarak kaça alabilirim ya da hangi bayiden alayım ? Yardımcı olursanız sevinirim , iyi günler

Bu arada arkadaşlar almak istediğim model 2017 model, 2018 değil.İyi akşamlar

• Toyotafan T kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım merhaba. Ben de senin gibi daha önce hep toyota kullandım. Daha sonra 2017 de 2016 model 1.4 Tiguan'a geçtim. Yakın çevrendeki bayilere sor. Uygun bir fiyat mutlaka bulunuyor.

• VwDeniz V kullanıcısına yanıt
    Sağolun, sordum da 140 diyen de oldu 145 de.Araştırıyorum öyle.Daha uygun fiyatlı bulmaya çalışıyorum, yine de teşekkürler cevabınız için

• difozi D kullanıcısına yanıt
    Aracın seri nosu uygunsa bir çeşit yazılım atılıyor. Bende usb değişimi olmadı diye biliyorum. Güncel fiyat 1350₺.

• Paspas konusunda bilgi sahibi olmak isteyen arkadaşlar buradan faydalanabilir.

https://forum.donanimhaber.com/ana-konu-havuzlu-paspaslar-3d-4d-5d-bilmecesi--131193132#131273338
  • Arkadaşlar aracınıza ses sistemi ilavesi yapan var mı aranızda? Koltukaltı subwoofer takviyesi nasıl olur? Ses sistemi yetersiz değil ancak makul bir uygulama nasıl olur?

• quote:

Orijinalden alıntı: 1drader

Aracın seri nosu uygunsa bir çeşit yazılım atılıyor. Bende usb değişimi olmadı diye biliyorum. Güncel fiyat 1350₺.

siz ne zamana yaptirdiniz. bu fiyata ben bulamadım. adres verebilirseniz hemen yaptırmayı düşünüyorum. android kullanıorsanız izlenimlerinizi anlatabilirmisiniz.

• Kütahya yetkili serviste yaptırdım. Android bilgim yok.

• 
Sayfa: önceki 444445446447448
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.