Şimdi Ara

2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU= (442. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14.521
Cevap
202
Favori
1.110.792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 440441442443444
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: VwDeniz

Selam bizim tiguanlar 2017 nin en çok satan Suv'u

olmuş. Otomobil distribütürleri derneği (Odd) verilerine

göre D7 segmentinde 1 numara... Burdaki verilerine göre

tiguan D7 segmentinde.Qq, tuscon, sportage,3008,kadjar

C7 segmentinde. C7 de Qq birinci

Yakında 1.6 TDI DSG gelsin bir de o zaman gör hocam. C7’de dahil en çok satılan SUV olacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SPECIALIZED kullanıcısına yanıt
    Gelirmiki

• quote:

Orijinalden alıntı: mrvolkan

Gelirmiki

Yakında gelecekmiş hocam.

Net bilgi varmı

• quote:

Net bilgi varmı

Tiguan çıktığından beri bilinen birşeydi hocam zaten. VW Grup markaları içinde SUV’larda ilk olarak Karoq’a, daha sonra da Tiguan’a TDI DSG geleceği.

Benim pek umudum yok tsi alıcam ama gelecekse beklerim tabi

• 2016 comfortline aracımda hızım 85km/s ulaştıktan sonra çok fazla rüzgar sesi oluyor. Önceki aracım altea xl de rüzgar sesi 100’den itibaren olurdu. Sizin bu konudaki izlenimleriniz neler?

• Teşekkürler@Setirekli , @Hürkan22

L.locker da karar kıldım. Bagaj havuzunu da bekletip Denizli ye gidersem yerinde bakıp alırım ypsplast tan.

• quote:

Orijinalden alıntı: damdanakar

2016 comfortline aracımda hızım 85km/s ulaştıktan sonra çok fazla rüzgar sesi oluyor. Önceki aracım altea xl de rüzgar sesi 100’den itibaren olurdu. Sizin bu konudaki izlenimleriniz neler?

Hocam rüzgarlı hava ile ilgisi olabilir mi? Ben arabayı ilk aldığımda oto klima ayarı yapmadığım için, ön cam havalandırması aşırı ses üretmiş, ben de dış ses sanıp korkmuştum

• mmxa M kullanıcısına yanıt
    Rüzgarlı havayla ilişkili değil. Hava oldukça sakinken de hızım 80'i geçmeye başladığında rüzgar sesi geliyor. Ayrıca dediğim gibi eski aracımda böyle değildi. Cam tavandan olabilir diye düşündüm ama tavan perdesi kımıldamadığı gibi, zaten bunun olmaması gerekir sanırım, ses yukarıdan değil, ön taraftan geliyor gibi.
  • quote:

Rüzgarlı havayla ilişkili değil. Hava oldukça sakinken de hızım 80'i geçmeye başladığında rüzgar sesi geliyor. Ayrıca dediğim gibi eski aracımda böyle değildi. Cam tavandan olabilir diye düşündüm ama tavan perdesi kımıldamadığı gibi, zaten bunun olmaması gerekir sanırım, ses yukarıdan değil, ön taraftan geliyor gibi.

Benim aracım da comfortline rüzgar sesi 90 da başlıyor. Sanırım bu tip suv araçlarda rüzgar sesi yerden yüksek oldukları için sedanlardan daha erken başlıyor.

• mmxa M kullanıcısına yanıt
    En çok tercih edilen paspas bu hocam.Ben aldıkdan sonra cevremden bir 2017 ford kuga ya birde 2016 mercedes C220 ye aldık onlarda tam uyumluydu.Onlarda çok memnun.

• quote:

Orijinalden alıntı: SPECIALIZED

quote:

Net bilgi varmı

Tiguan çıktığından beri bilinen birşeydi hocam zaten. VW Grup markaları içinde SUV’larda ilk olarak Karoq’a, daha sonra da Tiguan’a TDI DSG geleceği.

Aynen öyle hocam.

Tiguan'e DSG geldikden sonrada hem sıfırında hemde vites sebebiyle araç değişikliği yapıp Manual den DSG ye geçeceklerden dolayı ikincielde de hareketlilik olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Setirekli

En çok tercih edilen paspas bu hocam.Ben aldıkdan sonra cevremden bir 2017 ford kuga ya birde 2016 mercedes C220 ye aldık onlarda tam uyumluydu.Onlarda çok memnun.

merhabalar bende çok aradım hatta bod marka aldım hiç uymadı geri yolladım. l.locker alayım diyorum ama uymazsa geri yollamak vs dert. kullanıyorum demişsiniz zahmet olmazsa reim paylaşabilirmisiniz.
    ben daha önce golf 7 için BOD almıştm mükemmel oturuyordu fakat tiguan için bir türlü bulamadım. bahsettiğim ve istediğim paspas 3d.
  • sedobey kullanıcısına yanıt
    Hocam hepsiburadadan alırsanız aras kargoyla ücretsiz iadesi oluyor.Resimleri yarın sabah cekip atarım İnşalalh.

• quote:

Orijinalden alıntı: VwDeniz

quote:

Benim aracım da comfortline rüzgar sesi 90 da başlıyor. Sanırım bu tip suv araçlarda rüzgar sesi yerden yüksek oldukları için sedanlardan daha erken başlıyor.

Tavan barı olup olmaması da bunu etkiler galiba. Trendline'larda daha az ses olabilir.
  • sedobey kullanıcısına yanıt
    Hocam benim paspaslar da geldi bugün. Hava yağmurlu olduğu için deneyemedim. Hepsiburada otoreyonu adlı satıcıdan l.locker marka almıştım. Kutu vb. orjinal görünüyordu. İçinden Rizline markasının tanıtım kağıdı çıktı. Biraz işkillenip sahibi eliftuning numarasını aradım. Oradan verilen bilgi iki markanın da kendilerine ait olduğu ve kalite farkı olmadığıydı. Yarın yerleştirmeye çalışırım, sonucu buradan yazarım.

• Merhabalar,tiguan trend alıpta keşke biraz daha borca girip comfort alsaydım diyen arkadaşlarım var mıdır? Trend 113(beyaz) comfort renkli(126) fiyat aldım.passat trend(104)kafam çok karışık.bu fiyatları kıyasladıgımızda bir tavsiyeniz olurmu?

• johnfori J kullanıcısına yanıt
    hocam ben aralık 2016 da trend aldım. aralık 2017 de de sattım. comford almanızı tavsiye ederim. ancak sizi zorlamayacaksa trend+ dsg daha iyidir.
  • johnfori J kullanıcısına yanıt
    Passat trend ile tiguan trend arasında digital klima farkı var

Passatta manuel klima var tiguan trend de ise digital

• 
Sayfa: önceki 440441442443444
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.