Şimdi Ara

2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU= (438. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
14.521
Cevap
201
Favori
1.111.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 436437438439440
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    R line Tiguan cidden çok hoş güzel duruyor

R line alan sayısıda çok olmadığından tiguan bakışları üzerine çekecektir
  • Arkadaşlar 1.4 tsi dsg comfortline 30 binde bir araç için piyasa ne teklif edilir sizce birkaç opsiyon eklenmiş ama led yok

Led sonradan eklenebilir mi bilmiyorum?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thelordof

R line Tiguan cidden çok hoş güzel duruyor

R line alan sayısıda çok olmadığından tiguan bakışları üzerine çekecektir

Gençler..... :)

• mrvolkan kullanıcısına yanıt
    7-8 bin maliyeti vardı kur yükselmeden önce.

Şu an ne kadara takılır bilmiyorum. Bence gerek yok yani aslında çok güzel ledler ama o fiyata değmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagdasgun

Şu an ne kadara takılır bilmiyorum. Bence gerek yok yani aslında çok güzel ledler ama o fiyata değmez.

bende gece çok iyi performansı oldugunu düşünmüyorum ama dışardan güzel görüntüsü var
    Sonradan takılabilir tabii, yakın zamanda paylaşılmıştı burada lakin maliyet artıyor tabii. Değer mi konusu yapılmış bence değer, performansa gelince bariz fark var. Herkese selamlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagdasgun

1070 euro+ ÖTV + KDV

gece gayet yeterli, hatta ledden sonra halojenler hiç göstermiyor sanıyor insan ve evet görünüşü çok güzel

• Dostlar 2017 comfortline tiguanda geri vitese takınca sağ ayna aşağı inme özelliği yok mu acaba ?
    Bende golf var, ayna ayar R konumunda iken geri vitese takınca iniyordu.Arkadaşın tiguanda denedik olmadı. Kitapçığı okudum, önce ayar yapılması gerekir yazıyor. Geri vitese takarak ayna ayarlanır, bu ayar kaydolur vs diye.
    Denedim ama olmadı, yardımcı olursanız sevinirim...
  • Ledsiz bi araç alsak sonradan takılma maliyeti tam olarak nedir arkadaşlar bilen varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: mrvolkan

Ledsiz bi araç alsak sonradan takılma maliyeti tam olarak nedir arkadaşlar bilen varmı

Arkadaş 10bin tl civarında paylaşmıştı hatırladığım kadarıyla, 1 ay önce servisle görüştüm comf.un alt yapısı uygun değil dedi.

Golf de yeni ledlerden takmışlar olmuş, bende görüştüm araştırıp döneyim dedi henüz dönmedi, afl vb özellikleri olmadan takılabilir diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osus3535 -- 27 Aralık 2017; 23:30:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgurs59

Dostlar 2017 comfortline tiguanda geri vitese takınca sağ ayna aşağı inme özelliği yok mu acaba ?
    Bende golf var, ayna ayar R konumunda iken geri vitese takınca iniyordu.Arkadaşın tiguanda denedik olmadı. Kitapçığı okudum, önce ayar yapılması gerekir yazıyor. Geri vitese takarak ayna ayarlanır, bu ayar kaydolur vs diye.
    Denedim ama olmadı, yardımcı olursanız sevinirim...

Gizli özellikleri açtırdığınızda oluyor. 70-80 TL maliyetle Ender elektronik açıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: osus3535

quote:

Orijinalden alıntı: mrvolkan

Ledsiz bi araç alsak sonradan takılma maliyeti tam olarak nedir arkadaşlar bilen varmı

Arkadaş 10bin tl civarında paylaşmıştı hatırladığım kadarıyla, 1 ay önce servisle görüştüm comf.un alt yapısı uygun değil dedi.

Golf de yeni ledlerden takmışlar olmuş, bende görüştüm araştırıp döneyim dedi henüz dönmedi, afl vb özellikleri olmadan takılabilir diye düşünüyorum.

Evet hocam zaten Comfortline ve Trendline’ın altyapısı uygun olmadığından dolayı fiyat öyle yükseliyor. Afl olmadan da takılabilir ama muayeneden geçmiyor diye biliyorum o şekilde.

• cagdasgun C kullanıcısına yanıt
    İstanbula uzağız hocam :)

Ama gizli özelliklerde olmasının mantığı nedir böyle bir araçta onu anlamış değilim. Servise bir soralım yapıyorlar mı bakalım.

Cevabınız için teşekkür ederim...

• quote:

Ama gizli özelliklerde olmasının mantığı nedir böyle bir araçta onu anlamış değilim. Servise bir soralım yapıyorlar mı bakalım.

Servis yapmaz hatta sordugunuzda yaparsanız garantiden çıkar yanıtı verirler ki aslı yoktur bu durumun. Türkiye'nin bir cok ilinde kodlama yapan kişiler vardır internette arama yaparsanız bulursunuz

• avmehmet kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam
  • quote:

Size aynen katılıyorum. Bir özellik araçta varsa bu niye gizlenir. Gizli özellik nedir arkadaşım bu nasıl bir mantık Neden, kimden gizleniyor bu özellik.

Bu durumun wv dışında örneği varmı çok merak ediyorum.

• VwDeniz V kullanıcısına yanıt
    Ben de çözemedim hocam sebebini.
    2016 golf comfortline var bende de. Çalıştırırken kadranın sona vurup dönmesi, sinyalin 3 yerine 4 kere yanıp sönmesi vs gizli özellikmiş. Hiç ihtiyaç duymadım açtırmaya. Ama 130-140 bin liralık bir araçta aynanın aşağı inme özelliği var fakat gizli, komik gerçekten :)
    Araç yüksek olduğu için kaldırım görünmüyor park ederken.
  • Aynanın aşağı inme özelliği mevcutta var ve o şekilde doğru. R konumunda durur ise iniyor.

diğer gizli denilen şeyler ise aslında gizli özellik felan değil, parametre değiştirerek yapılan atraksiyonlar ve aslında gerekli de değil doğru da sayılmaz. Bunlar tasarım kararları. 3 kere sinyal yanması doğrusu.. Yine ibre selamlama faydası nedir?

Faydalı gizli özellik pek görmedim. Eskiden mesela motor su sıcaklığı turbo basıncı felan gösteren bişeyler oluyordu ama yeni ekranlarda bunlardan bahsedilmiyor.

İşe yarar istediğim özellikler: 1. iş mekan sıcaklığı 2. carplay 3. motor suyu sıcaklığı 4. eco-sport gibi bazı parametrelerle oynanabilen ateşleme modları 125 hp için) 5. ESP / EDL parametrelerinin değiştirilebilmesi kademe kademe.

ışıklar amerikan olacakmış vs vs bunlar bence önemsiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: VwDeniz

quote:

Size aynen katılıyorum. Bir özellik araçta varsa bu niye gizlenir. Gizli özellik nedir arkadaşım bu nasıl bir mantık Neden, kimden gizleniyor bu özellik.

Bu durumun wv dışında örneği varmı çok merak ediyorum.

Araçlarda kullanılan qualcomm işlemcilerde higline+full donanımı destekleyen işlemci ile trendline için gereksinim duyulan işlemci arasında 1~2 dolarlık fark olduğundan stok maliyeti düşürmek ve tedarik parça sayısını azaltmak için Tüm donanımlara highline için geçerli işlemci çip setini kullanıp alt donanımdaki araçlarını yazılımla kısıtlıyor.

Bu durum Wag gurubunda özellikle volkswagende üst seviyede.

• 
Sayfa: önceki 436437438439440
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.