Şimdi Ara

2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU= (430. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.523
Cevap
200
Favori
1.112.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 428429430431432
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yan basamak aracı yere yaklaştırır. O tür modifiye yapmanız biraz aracı basitleştirir. Bir faydası yoktur. Kriko koyması zorlaşır. Kaldırımlara sürter.
    Söz meclisten dışarı ben önünde arkasında yanında demir olan crossover ları biraz noldum noluyom gibi jip aldım modunda uçuyor diye algılıyorum. Yanlış anlamayın bu algı bana ait. Hani elinizde UNIMOG olur toyota land cruiser olur basamak anlarım in bin işe yarar. Bu nedir? 4x2 aracın neresine niye demir takılır? Arkaya karşılıklı oturan kız resmi etiketleri yahut STP etiketlerini hatırlayın.

Bir tane faydasını ben göremedim. Gören varsa söylesin.

Alabileceğiniz aero tavan barları var yassı. Oldukça şık durur. 250 lira gibidir oem olmayanı. OEM olanlar 1000 lira dolayında. En azından tavan barlarının anlamı mevcut eşya ya da portbagaj takılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokturk010 -- 22 Kasım 2017; 1:33:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eemirr kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/tiguan-kulubu-500-kullanici-uye--30875894

Bu sorunun net cevabını burada bulabilrsiniz

• gokturk010 kullanıcısına yanıt
    Demek istediğinizi anladım. Açıkçası ben görüntü amacıyla düşünmüyorum zaten, ufak çocuğumuz var, inme binme de kolaylık olur düşüncesiyle taktırmayı düşünüyoruz. Ancak internetten baktığım yan basamaklar genelde biraz dandik ve aracı basit gösterecek gibi geldi, o yüzden aksesuarı birebir görebileceğim bir yer arıyorum. Değerli yorumunuz için teşekkürler. Belki vaz da geçebilirim.
  • Arkadaşlar merhaba,

Kızım dün arabada kustu arka koltuğun tam orta bölümüne.

Karbonat sirke ve aMway loc ile temizledim, camlarıda garajda açık bıraktım sabah bir koku yoktu ama olmayacağı manasına gelmiyor bu kusmuk işi.

Daha başka ne yapabilirim, bir detaylı temizlik yapan firmaya mı versem yoksa beklemelimiyim. O firmalar kapıyı 400 ten açıyor sanırım.
  • cagdasgun C kullanıcısına yanıt
    Sıkıntı yapma bu kadar hocam, yapılması gerekeni yapmışsın zaten loc işi çözmüştür, takip et bence geçmiş olsun.
  • eemirr kullanıcısına yanıt
    Hocam candan muhendislik diye bir yer var,youtube da videolari var,istanbuldaysaniz oraya goturun bence,prince vs2 diye bir sistem takiyor olmasi gerek

• gokturk010 kullanıcısına yanıt
    foruma 2007 girişliyim 500 mesajı anca buldum, öyle binlerce mesaj atacak vaktim yok. Allahın selamını alıp yanıtlayan da oldu dmden yardımcı olanda oldu kendilerine teşekkür ederim. Ayrıca yeni kasada v8 çift turbo beslemeli motor kullanılmıyorsa aynı tsi motor diye biliyorum. Zira sorunum yakıtla ilgiliydi şasiden yana sıkıntım yok Size de teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokturk010

quote:

Orijinalden alıntı: SPECIALIZED

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SPECIALIZED

quote:

osram ampul tak geç arabanla gez. o parayı da hayır işinde kullan.

Hocam beyaz Xenon ampüllerden bahsediyorsanız merceksiz farda hem performansları kötü hem de karşıdan gelenler pek hoş şeyler söylememekte.

Ondan bahsetmiyorum. Normal osram nightbreaker felan. philips diamondvision vs vs. legal olanlar.

Hocam onlar güzel ama beyaz ışık yağışlı havada sıkıntılı olabiliyor.

onlar dediğiniz beyazlardan değil. benim passatta takılı. sıkıntı yok. dikkat ederim öyle olsa.

Bahsettiğiniz ampülleri biliyorum hocam. Sıkıntı dediğim sarı ışığa göre. Yoksa sıkıntı olmaz. Normal şartlarda çok iyi performansa sahip ama genelde yağışlı havalarda sarı ışığın daha iyi olduğunu söylüyorlar.

• Merhaba arkadaşlar. Comfortline pakette anahtar kumandasına uzun basıldığında 4 cam otomatik kapanıyor. Bunu uzun süre basılı tutmadan tek tuşlama ile olacak şekle dönüştürebilirmiyiz.

• VwDeniz V kullanıcısına yanıt
    Comfortline donanıma özel bir durum değil o VW tüm modellerin tüm donanımlarında var bu özellik, tek tuş ile de yapılabilir belki biraz işçilik ve elektronik + maliyet.
    haklısınız uzun basmak sıkıcı. 2 kere basınca otomatik kapama yapsa daha iyiydi. çok sık kullanınca kumanda pili de cabuk bitiyor
  • araçtan çıkmadan kapasak? :)

• Önceki aracımda tek tuşlama ile hem kapı kilitleniyor hem camlar kapanıyordu. Şimdi ise bazen camı açık unutuyorum. Elim tek tuşlamaya alışmış. Tek tuşlama ile de cam açık kalıyor.

Böyle olsaydı birileri de camı açık bırakmak istiyorum ama o kapatıyor derdi. İnsanı diğer canlılardan ayıran en önemli özelliklerinden biri de müthiş adaptasyon yeteneğidir. Üşenmeyelim, bu yeteneğimizi kullanalım.

• Arkadaşlar elektrikli bagaj için özel bir firma var yaptırmayı düşünüyorum acaba yaptıran yada yorumu olan varmı.

https://instagram.com/p/BaLof45DpSK/

• quote:

Orijinalden alıntı: pumass

Arkadaşlar elektrikli bagaj için özel bir firma var yaptırmayı düşünüyorum acaba yaptıran yada yorumu olan varmı.

https://instagram.com/p/BaLof45DpSK/

Bu dediğiniz özel firma slamstop firması olabilir mi? Youtube da videoları var. Ben ordan gördüm aradım fiyat aldım 1 ay önce 2500 Tl ye olur dediler. Açıkçası fiyatı duyunca arada kaldım. Malum bir fiyat olsa yaptıracaktım. Ama bana göre otomatik bagaj olmaması önemli bir eksiklik çünkü açması sorun değilse de kapatmak mesele. Çünkü bagaj kapısı büyük ve ağır. Yeni donanım ekleyeceklere tavsiyem iyi düşünsünler hatta digital gösterge yerine otomatik bagaj sipariş edebilirler o derece yani. Zaten bende var digital gösterge bir espirisi yok 3008 in ki olsa neyse ama Tiguan digital göstergesiz de olur.

• dizel otomatik ne zaman gelir herhangi bir gelişme var mı? Neden vw hala getirmedi satış politikası mı?
  • Bu soruların net cevabı kimsede yok, dsg tdi beklemektense, dsg comforline alıp aradaki 25-30 bin tl lik farkla 100bin km gezmek daha mantıklı.

• bu ara araç alan oldu mu? İndirim yapıyorlar mı?
  • Kampanya var highline dsg 10000 tl indirim var.

• 
Sayfa: önceki 428429430431432
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.