Şimdi Ara

2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU= (410. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.521
Cevap
202
Favori
1.110.807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 408409410411412
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cagdasgun

Merhabalar herkese,

Ankara Bursa arası tüketim değerlerim, cruise control 110-120-130 km/h civarı. Arada dayanamayıp yüksek hızlara çıktığımızda oldu tabi.

2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU=

Hocam multi media modeliniz nedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Var mı satan 15 bin kme kadar max 115 bin tl

• ben satıyorum 2016 1.4 Confortline DSG 17000km
  • Selamlar,http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/vw-tiguan-krom-far-ust-citasi-3-prc-2016-uzeri-7647110-302934605 linkteki krom parçayı almak istiyorum ancak aklıma takılan bir mevzu var. Bizdeki comfortline paketlerde biraz incede olsa ön panjurun üst dilmesinde krom var. Bu linkteki ürünü takarken halihazırda bulunan ince krom parçayı sökecekmiyiz yoksa direkt üzerinemi yapıştıracağız? Bu krom uygulamasını yapmış olan arkadaşlardan yorum beklerim, teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grattis -- 14 Eylül 2017; 16:10:47 >
  • Merhaba

Yeni tiguan uyumlu 3d havuzlu paspas ve bagaj havuzu tavsiyeniz varmıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: madran89

ben satıyorum 2016 1.4 Confortline DSG 17000km

Ne kadar kaza vs ?

• PolatA P kullanıcısına yanıt
    bende geçenlerde o paspastan aldım. arkasına baktım PASSAT B8 yazıyor zaten çok kalın ve tam oturmadı geri yolladım.
  • avmehmet kullanıcısına yanıt
    Bayram öncesi L.Locker marka paspası hepsiburadadan 125 tl'ye aldım.5~6 ay önce 180 tl civarıydı.Kampanya devam ediyorsa kaçırma derim.Kokusuz ve ölçüleride tam.Tavsiye ederim.

Aynı marka bagaj havuzunuda aldım fakat ilk seferde yanlış gönderdiler ikinci gönderdikleride hem 3D değildi hemde kauçuk değil sert kaygan bir yapıda ve ölçeleride uyumsuzdu, iade ettim.Bu marka Bagaj havuzunuda kesinlikle almayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Setirekli

Bayram öncesi L.Locker marka paspası hepsiburadadan 125 tl'ye aldım.5~6 ay önce 180 tl civarıydı.Kampanya devam ediyorsa kaçırma derim.Kokusuz ve ölçüleride tam.Tavsiye ederim.

Aynı marka bagaj havuzunuda aldım fakat ilk seferde yanlış gönderdiler ikinci gönderdikleride hem 3D değildi hemde kauçuk değil sert kaygan bir yapıda ve ölçeleride uyumsuzdu, iade ettim.Bu marka Bagaj havuzunuda kesinlikle almayın.

Teşekkür ederim.

Bende bagaj havuzu olarak aşağıdaki linkteki ürünü almayı düşünüyorum. Yorumlar hep olumlu

http://www.bagajhavuzu.com/sm/VOLKSWAGEN/VW-TIGUAN-SUV-(2016-Sonrasi)/VW-TIGUAN-SUV-(2016-Sonras%C4%B1)-L%C3%BCks-Bagaj-Havuzu

• Beyler multi media modelleriniz nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: BERKOWIAK

Beyler multi media modelleriniz nedir?

upupup

• quote:

Orijinalden alıntı: BERKOWIAK

Beyler multi media modelleriniz nedir?

4 çeşit var hocam.

6,5" Ekran Trendline'da bulunan Composition Colour.

8" Ekran Comfortline ve Highline'da bulunan Composition Media var.

Ve bunların dışında daha büyük ekranlı opsiyonel donanım olan Discover Media ve Discover Pro mevcut.

• BERKOWIAK B kullanıcısına yanıt
    8" Composition media. Standart comfort pakette olan.
  • grattis G kullanıcısına yanıt
    Hocam ben takmıştım.

Hiç bir şey sökmüyorsunuz zaten comfortlarda hafif boşluk var bu onun üstüne ve alttaki çıtayıda kapatarak geliyor.

Yapıştırırken dikkat edin yamuk olmasın, sonra sökmeniz çok zor.

Daha önceki mesajlarımda nasıl durduğuyla ilgili fotolar vardı bulursam eklerim yine.
  • cagdasgun C kullanıcısına yanıt
    Hocam cevabınız için teşekkür ederim. Fotoğraflara baktım gerçekten arabanın çehresini değiştirmiş. Bende veriyorum siparişi.
  • Tsk hocam

• Merhabalar,

Bu aracın multimedyasını değiştiren navigasyonlu bir cihaz taktıran oldumu acaba.? Discover pro hariç
  • Selamlar, apple carplay fonkssiyonunu açan var mı ? Nasıl açılır veya sadece serviste mi açlıyor, fiyatı ne kadar bilgisi olanlar paylaşırsa çok memnun olurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dradis

Selamlar, apple carplay fonkssiyonunu açan var mı ? Nasıl açılır veya sadece serviste mi açlıyor, fiyatı ne kadar bilgisi olanlar paylaşırsa çok memnun olurum.

170 Euro+ÖTV+KDV karşılığı servis açıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: avmehmet

quote:

Orijinalden alıntı: Dradis

Selamlar, apple carplay fonkssiyonunu açan var mı ? Nasıl açılır veya sadece serviste mi açlıyor, fiyatı ne kadar bilgisi olanlar paylaşırsa çok memnun olurum.

170 Euro+ÖTV+KDV karşılığı servis açıyor

Bu fiyat çok, makul olmaktan uzak. Malum yöntemle açan var mı acaba?
  • 
Sayfa: önceki 408409410411412
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.