Şimdi Ara

2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU= (402. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.523
Cevap
200
Favori
1.112.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 400401402403404
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim bakımda da koymuşlar,boş ambalajı da çıkan filtrelerle poşete koyup verdiler. Ha ne kadarını koydular ondan kimse emin olamaz maalesef.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ntquartex

Benim bakımda da koymuşlar,boş ambalajı da çıkan filtrelerle poşete koyup verdiler. Ha ne kadarını koydular ondan kimse emin olamaz maalesef.

Onları niçin verdiler hocam ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • SPECIALIZED kullanıcısına yanıt
    7 senedir Doğuş Oto Bursa´ya gidiyorum her seferinde eskileri veriyorlar ne iş anlamadım. Heralde kanıt olarak mı sayıyorlar ne düşünüyorlarsa artık.

• Hepsi hikaye gibi geliyor bana en son jetta mı satmadan bakım yaptırdım cam suyu 1 hafta önce doldurmuştum bakımda koymayın bagaja yedek atın dursun dedim kontrol ettim bagaja yedek koyulmuş bakımda çıkan eski malzemeler poşetle verildi cam suyu kutusu da var

Temsilciye uzattım yere baktı adamcağız (Erzurum vw)

• Bana bakımda önce sordular cam suyunuz var mı, ekleyelim mi diye. Yok dedim, eklemediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPECIALIZED

quote:

Orijinalden alıntı: Setirekli

quote:

Orijinalden alıntı: AxiZebaniA

703₺ dediler 650₺ ye hallettim hocam

İyi fiyata halletmişin hocam.

Bu arada benim araç bakım sonrası yağ basınç uyarısı verdi ve yağ kaçırmaya başladı bende işi garantiye alıp doğuşun çekicisiyle servise yolladım.Yağ filitresinin contasından sızdırma olmuş.Anladığım kadarıyla ara ara benzer durumlar model farketmeksizin olabiliyormuş.Servis sonrası ara sıra motor sıcakken araç altında yağ sızıntısı varmı kontrol edicez artık

Geçmiş olsun hocam. Bakımda filtreyi düzgün takamadılar demek.

Bakımla ilgili farklı bir şey daha keşfettim. Cam suyu dolu bile olsa birazını boşaltıp kendi cam sularından koyuyorlar.

Evet hocam benimde cam suyum doluydu az birşey doldurabilmişler gerisini eski filitrelerle birlikde bagaja koymuşlar.

Yanlız bundan önceki aracımda servis sonrası aracı yıkamadan yağ pislik içinde vermişlerdi (bir tek benimki yıkanmamıştı)bende hadi yıkamıyorsunuz bari kendi pisliğinizi temizleyin diye çıkışmıştım.Memnuniyet için aradıklarında da kötü not verip söylemiştim bu sefer adeta detaylı temizlik yapmışlar.Motor dahil heryeri pırıl pırıldı.

Hatta 2 gün sonra servise çekiciyle tekrar götürdüğümde tertemizdi ama yinede hem aracı hemde motoru yine bir elden geçirmişler.Anladığım kadarıyla kendi sistemlerinde böyle durumlar için özel bir uyarı mesajı çıkıyor.

• Değerli Arkadaşlar, kışlık lastik ihtiyacım var jant lastik daha iyi olur, varsa elinde olan değiştirmeyi yada aracını satmayı düşünen, talip olabilirim. Mevcut jant ebadım 19'' lakin kışlıkta 17'' jant lastik hoş olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hürkan22

Değerli Arkadaşlar, kışlık lastik ihtiyacım var jant lastik daha iyi olur, varsa elinde olan değiştirmeyi yada aracını satmayı düşünen, talip olabilirim. Mevcut jant ebadım 19'' lakin kışlıkta 17'' jant lastik hoş olur.

Bir de bizim VW araçlar 5*112 bijon çapına sahip olduğu için eski kasa tiguanın 17'' jantını kullansak sıkıntı olur mu? Tecrübe eden var mı?
  • quote:

quote:

Değerli Arkadaşlar, kışlık lastik ihtiyacım var jant lastik daha iyi olur, varsa elinde olan değiştirmeyi yada aracını satmayı düşünen, talip olabilirim. Mevcut jant ebadım 19'' lakin kışlıkta 17'' jant lastik hoş olur.

Bir de bizim VW araçlar 5*112 bijon çapına sahip olduğu için eski kasa tiguanın 17'' jantını kullansak sıkıntı olur mu? Tecrübe eden var mı?

Hocam eski kasa da 5x112 olması lazım. Kullanılabilir.

Siz 19 jantlara ek olarak mı 17 düşünüyorsunuz, yoksa takas mı ?

• Kış Lastiği Zorunluluğu gelmiş. Takmayana 625 TL ceza olduğunu duydum.

Kış lastiği önerisi olan var mıdır ?

Ben geçen kış nokian aldım, ankara kışında rahat ettim. sıkıntı çıkarmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPECIALIZED

quote:

quote:

Hocam eski kasa da 5x112 olması lazım. Kullanılabilir.

Siz 19 jantlara ek olarak mı 17 düşünüyorsunuz, yoksa takas mı ?

Takas değil, kışlık takım düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: cagdasgun

Nokian için iyi diyorlar, bende ona bakıyorum.
  • Orijinalden alıntı: cagdasgun

[/quot

2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU=
    http://www.tyretests.co.uk/winter-tyres-235-55-R18

CONTİ testlerde 1. seçilmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi syetmez -- 23 Ağustos 2017; 15:45:37 >

• Kışlık lastik 3-4 yıl içinde özelliğini yitiriyor. C180 e bile petlas taktım. Yabancı markalara para dökmeye gerek yok bence. Hepsi iş görüyor.

• Yarın sabah izmit ark otoya 15 bin periyodik bakıma gideceğim. Tavsiyelerinizi alabilirim. İlk defa vw servisiyle tanışıcam.
  • Ben geçen kış Michelin Pa4 104 V aldım.Çok sessiz bir lastik,öneririm.

• quote:

Orijinalden alıntı: cagdasgun

Modeli hangisi hocam ?

• Benim de gözüm bu lastiğe kayıyor.Fiyatı da iyi gözüküyor.
    http://www.hepsiburada.com/nokian-235-55-r18-104h-xl-wr-suv-3-kis-lastigi-uretim-yili-2016-p-OTKMTT428611
    2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU=

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi syetmez -- 23 Ağustos 2017; 20:27:48 >

Ticari araçlara zorunlu aralık-nisan arasında, bize ne zaman zorunlu oldu yaw? 2bin tl eder en az bizimkiler, eski aracımda yazlık kışlık takım lastiklerim vardı depolamak ayrı dert taktırıp söktürmek ayrı dert. Çok fazla karlı buzlu yola çıkmadığım için şu anda tiguana almayı düşünmüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ntquartex -- 23 Ağustos 2017; 23:11:34 >
  • 
Sayfa: önceki 400401402403404
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.