Şimdi Ara

2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU= (399. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
14.523
Cevap
200
Favori
1.111.930
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 397398399400401
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: altınkaya

Hayalet ekranda aracın kaç km de olduğunu göremiyorum.daha önceden trip hiç ellemediğim için ordan bakıyordum şimdi sıfırladım araç kaç km de bilmiyorum .nasıl öğrenicez bilen varmı?

Hocam kontağı açınca aracı çalıştırmadan önce ekranda çıkması lazım orada çıkmıyorsa, cruise control'ü kapatınca cruise control'ün yazdığı yerde çıkabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thelordof

arkadaşlar yıllar geçtikce araç anahtarı metalleri sararıyor , rengi bi değişik oluyor. Bunun bir çözümü var mı?

Hocam ıslak mendille silerseniz temizlenecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hürkan22

Bir soru da benden, önceden Golf 7 kullanıyordum ve benzin depo kapağını açtığında araca takılabilecek tüm lastik ebatları vardı, tiguan da göremedim, nerede yazıyor? Benim jantlar 19'' mesela 235/50 r19 yerine 225/55 r19 olabilir gibi bir ibare

Hocam o yazmıyor fakat internette lastik ebatı hesaplama sitelerinden hesaplayabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: syetmez

Malum önümüz kış bende kingston jant Continental 235/ 50 /18 yaz lastkileri var. Aynı boyutta kış lastiği almak istiyorum.Hangi marka, firma önerirsiniz.Bir de şu anda fiyatlar çok yüksek görünüyor (tek lastik 800-900 TL arası) Kışa doğru ucuzlar mı?

Hocam onun yerine malum siteden çıkma Trendline veya Comfortline 17" Jant alıp ona kışlık lastik alırsanız, lastikler çok daha uyguna gelecektir. Ayrıca her yıl jantla lastiğin ayrılması gerekmeyeceğinden jantınızda çizik durumları da olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: SPECIALIZED

quote:

Malum önümüz kış bende kingston jant Continental 235/ 50 /18 yaz lastkileri var. Aynı boyutta kış lastiği almak istiyorum.Hangi marka, firma önerirsiniz.Bir de şu anda fiyatlar çok yüksek görünüyor (tek lastik 800-900 TL arası) Kışa doğru ucuzlar mı?

Hocam onun yerine malum siteden çıkma Trendline veya Comfortline 17" Jant alıp ona kışlık lastik alırsanız, lastikler çok daha uyguna gelecektir. Ayrıca her yıl jantla lastiğin ayrılması gerekmeyeceğinden jantınızda çizik durumları da olmaz.

Peki ozaman hangi ebat 17 (Yanak kesit)lastik ve jant kullanmalıyım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi syetmez -- 9 Ağustos 2017; 11:55:24 >
  • SPECIALIZED kullanıcısına yanıt
    tşk ler hocam deneyeceğim
    Hocam, siz söyledikten sonra foto çektim hiç bakmamıştım 1 Kasım 2016 tarihinden beri hiç lastiklerin havasını bakmadım, set yaptım öyle gidiyor,

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Peki ozaman hangi ebat 17 (Yanak kesit)lastik ve jant kullanmalıyım

215 65 R17 veya 215 60 R17 olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: osus3535

Hocam, siz söyledikten sonra foto çektim hiç bakmamıştım 1 Kasım 2016 tarihinden beri hiç lastiklerin havasını bakmadım, set yaptım öyle gidiyor,

Bakın derim hocam. Basınçlar durdukça kendiliğinden azalıyor.

• Benim aracın lastiklerinde 235//55/ R 18 V yazıyor. 2. El temiz bir lastik buldum. Yük Endeksi 104, hız endeksi H olan lastik benim arabaya uyar mı
    Dediğinizi de yaptım ama çıkmadı.konsol ekranında da Yok aradım taradım Yok.servisi aradım adamlar bilmediğini söyledi.yok artık dedim :D.

• quote:

Benim aracın lastiklerinde 235//55/ R 18 V yazıyor. 2. El temiz bir lastik buldum. Yük Endeksi 104, hız endeksi H olan lastik benim arabaya uyar mı

Hocam yük endeksi uyar ama hız endeksi H olursa 210 KM/H oluyor.

V olursa 240 KM/H.

• quote:

Dediğinizi de yaptım ama çıkmadı.konsol ekranında da Yok aradım taradım Yok.servisi aradım adamlar bilmediğini söyledi.yok artık dedim :D.

Hocam kontağı kapattığınız zaman veya ilk açtığınız andaki açılan ekranlarda da mı görünmüyor ?

• quote:

quote:

Benim aracın lastiklerinde 235//55/ R 18 V yazıyor. 2. El temiz bir lastik buldum. Yük Endeksi 104, hız endeksi H olan lastik benim arabaya uyar mı

V olursa 240 KM/H.

Yani diyorsun ki 240 Km yapabilmesi için mutlaka hız endeksinin V olması gerekir. Anladım
  • quote:

quote:

quote:

V olursa 240 KM/H.

Yani diyorsun ki 240 Km yapabilmesi için mutlaka hız endeksinin V olması gerekir. Anladım

Aynen hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: oblohan

fiyatlar fena artmış, comfortline 11k artış olmuş. şu anda manuel comfort 133bin.

Fiyatlara yine zam gelmiş ve comfortline 135.272,50 tlye yükselmiş.
  • Bu fiyatlara zor araba satarlar artık piyasa iyice daralmaya başladı.

• quote:

hayalet ekran içindeki düğmeye bir kere basın gelecektir...bende de kemer falan takınca km gidiyor.düğmeye basınca geliyor

• quote:

Sanırım hız sabitleyiciniz acık . Onu kapatın sağ altta göreceksiniz. Ekranın orta sağ altında

Daha önce de bahsettiğim gibi ön göğüsün oradan stabilize yolda tıkırtı sesi geliyor bunu direksiyon kutusundan geldiğini söylememe rağmen tekrar incelemek istediler şimdi size sorum şu bu direksiyon kutusu değişimi yapmış olan birisini tanıyor musunuz . Çünkü servise şu sebepten dolayı demem gerekiyor sanırım yani içindeki parça kırılmış şu parça kırılmış olabilir diye bir türlü inandırırmıyorum onlarda öngöğüsü tamamen sökmek istiyorlar ben de söktürmek istemiyorum. Açıkçası bu direksiyon kutusundaki arızanın adı ne tam olarak adını adamlara Şundan dolayı demem çok açıklayıcı ve net olacak

• 
Sayfa: önceki 397398399400401
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.