Şimdi Ara

2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU= (395. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: suwar
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 1 Misafir - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14.522
Cevap
200
Favori
1.111.606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 393394395396397
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iyi akşamlar uzun süre araştırdım bütçeme göre en mantıklı olan tiguan 1.4 comfortline manuel almaya karar verdim ama ben araca bazı opsiyonlar ekletmek istiyorum cam tavan+ led far+ dijital ekran gibi yoğun olduğumdan bir türlü bayiye gidemiyorum şimdi ben bayiye gidip isteklerimde ilettiğimde aracı hemen 1 haftada alamıyormuyuz yada ne kadar bi zamanda teslim ediyorlar bilgili arkadaş varsa yardımcı olabilir mi.

bu arada izmirde oturuyorum :)
  • ahmed4235 A kullanıcısına yanıt
    Merhaba, ben bahsettiğiniz arac+aydınlatmalı katlanır aynayı 5gün içerisinde teslim aldım (stokta vardı), sizde aynı şekilde düşünebilirsiniz. Bayileri arayıp istediğiniz özellikleri belirttiğinizde stoklarını yada havuz stokdaki araclar arasından arama yapıyorlar. Eğer yoksa bekliyorsunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SolidCerberos S kullanıcısına yanıt
    Kaça aldınız acaba?

• orjinal vw akaesuarları gelmiş bayilerde bilginize.ben egzoz aldım krom 243tl.

Rüzgarlık gelmiş 550tl idi sanırım

Sibop kapağı vs vs

2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU=

• Merak edenler için egsoz klipsli.ve ses falan yapmıyor duymadım şimdilik.ve tam uyuyor yani fiyatına değer. Rüzgarlıkta iyi ama bana pahalı geldi fiyatı.250 ye inerlerse almayı düşünürüm :)

• quote:

Orijinalden alıntı: avmehmet

quote:

Orijinalden alıntı: sphynxatc

Herkese merhabalar bugün aracımı servise 15.000 km bakımı için bıraktım direksiyonun bulunduğu bölgeden stabilize yollarda giderken gelen hafif ama rahatsız edici bir ses vardı bunu test sürüşüne çıkarak servisteki ustayı dinlettim onlarda sesin olduğunu onayladılar .

Şimdi size sorum şu olacak eğer dijital ekranı sökerek bulabilirlerse yapacaklarını oradan olmazsa öngöğüsü sökerek bakacaklarını söylediler sizce öngörüsü söktürmeli miyim yoksa ön göğüs fabrika montajı gibi olmaz boşu boşuna söktürmeyin mi dersiniz

Ayrıca bu ses daha önceden bahsedilen vites kutusu yerinden de geliyor olabilir

Geçmiş olsun, Öncesinde de bu konuda şikayetler olduğu paylasilmisti ve direksiyon kutusu arızası olduğu sabitti. Direksiyon kutusu değişimi ile sorun çözülecektir. Servise ozellikle bu yönde bakmalarini soyleyin...

Ve de kesinlikle ön göğüs ya da ekranı falan söktürmeyin hiçbir zaman orjinalini gibi olmaz ilerde ses yapma ihtimali yüksek

• merhaba,

highline donanıma serviste orjinal geri dönüş kamerası taktırılabiliyor mu?
    ve ücreti ne kadar.
    sanırım enderelekt. takılabiliyr fakat bakım sonrası devre dışı kalabiliyormuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

Kaça aldınız acaba?

sizin aldığınız araç ne renkti bide kaça aldınız acaba.
    bugün izmirde vosmere uğradım isteğim araç yok daha sonra yakın illeri aradım oralardada yok sipariş ile 2,5 ayda gelebileceğini söylendi yarın istanbula kadar arıcam inşallah vardır.
  • Bu direksiyon kutusuyla alakalı sorunun kesinleşmiş bir sıkıntı olduğuna dair Bir bilgi var mı . Tıkırtı sesinin direksiyon kutusundan geldiğini servis sorumlusunu özellikle söyleyerek bastıracağım yani öngöğüsü ya da ekranı söktürmeden sadece direksiyon kutusunuz sökmelerini isteyeceğim. Bunun için önerebileceğiniz bir şey var mı . Adamlara sesim buradan geldiğini nasıl kanıtlayabilirim. Çünkü Tri merci de sesi dinledi oda ekranı söküp bakalım diyor ama bence direksiyon kutusundan geliyor .

• ahmed4235 A kullanıcısına yanıt
    Ender takar. Hatta ben taktırdım. Fabrika cıkısli kamera ve park asistanina sahip araclarda olandan taktirdim. Bakim sonrasi ayar istemesi kesin degil bir ihtimal. Eger giderse ayarlar bi iki dk gidersiniz tekrar kalibre ettirirsiniz. Ben park assistte taktirdim. Bir sorun yok. Bos bos araclari getiriyorlar bi tomar paraya satiyorlar. ACC dusunuyorum simdi.
  • Direksiyon kutusundan düşük hızda çevirirken çok az bi kırt kırt sanki kablolar birbirine sürtme sesi gibi bir ses geliyor

Sesi en iyi şöyle açıklayabilirim; evlerde ki kapı kollarını hani normalde daha aşağı indirdiğimizde bir metal sesi çıkarya o ses..

Bu sorunu yaşayan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

Direksiyon kutusundan düşük hızda çevirirken çok az bi kırt kırt sanki kablolar birbirine sürtme sesi gibi bir ses geliyor

Sesi en iyi şöyle açıklayabilirim; evlerde ki kapı kollarını hani normalde daha aşağı indirdiğimizde bir metal sesi çıkarya o ses..

Bu sorunu yaşayan var mı?

Bu ses bendede var araba 13binde bakımda söyleyeceğim.
  • altınkaya A kullanıcısına yanıt
    bugün ben de aldım ama 270 lira ödedim. zam gelmiş galiba
  • egzoz ucunu taktım ama biraz boşluk kaldı. kırmızıyla gösterdiğim kısım. normal mi bu 2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU=?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madanci -- 29 Temmuz 2017; 17:16:13 >
  • madanci kullanıcısına yanıt
    İlk başta herkese böyle oluyor zorlamaktan çekindiğimiz için. Biraz daha ittirmek gerekiyor kuvvet uygulayarak, sonra o çentikler tamamen kayboluyor.
    Bu şekilde kalmaması gerekiyor tam oturması için. Bu arada servisten aldınız sanırım, neden orda kendileri takmadılar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ntquartex -- 29 Temmuz 2017; 18:49:10 >
  • ntquartex kullanıcısına yanıt
    takalım mı diye sordular. gerek yok kendim takarım dedim
    Resimde Klipsler yamulmuş gibi görünüyor, daha önce çinden alan arkadaşlarda resim atmış bu şeklide boşluk yoktu.

• osus3535 kullanıcısına yanıt
    biraz daha ittirince düzeldi. boşluk kalmadı şu an
  • Yeni yakıt tüketimim.

Zam gelmedi liste ama indirim talep etmemişsiniz sanırım.ben indirim talep ettim .%10 iskonto uygulandı. Yani 270- 27 = 243tl

• 
Sayfa: önceki 393394395396397
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.