Şimdi Ara

2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU= (309. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.523
Cevap
200
Favori
1.111.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 307308309310311
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Osus hocam, Altınkaya hocamız plakadan bahsederken plakanın duruşundan bahsetmiş anladığım kadarıyla. Harf ve rakamlar değil. Altında plakalık yok galiba biraz değişik duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPECIALIZED -- 9 Nisan 2017; 20:14:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SPECIALIZED kullanıcısına yanıt
    plakalık orjinal aracın üzerindeki, ben sevmediğim için vosmer yazan plakalığı söküp attım, çift taraflı bant ile yapıştırdım, daha şık durdu gibi geldi, bence rakam ve harf grubundan bahsetti

• Arkadaşlar, yeni teslim aldığım aracımın sol arka kapısında 2 adet leke var, bayiye götüreceğim ama nedir bir fikriniz var mı

2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU=
  • S3thdrift kullanıcısına yanıt
    muhtemelen açık alanda kaldıysa kuş pisliği yakmış gibi duruyor.bu tarz durumlar için bakım hediyesi falan veriyorlar genelde sizde oluşmadıysa eğer
  • osus3535 kullanıcısına yanıt
    rakam ve harften bahsettim:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: altınkaya

muhtemelen açık alanda kaldıysa kuş pisliği yakmış gibi duruyor.bu tarz durumlar için bakım hediyesi falan veriyorlar genelde sizde oluşmadıysa eğer

Düzelmez mi hocam?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • osus3535 kullanıcısına yanıt
    Alaatin61 in araç tanıtım tarzı çok güzel.ne anlatırsa anlatsın dinliyorum adamı :D
    pasta cila yaparlar ama kuş pisliğinden yanmışsa zor biraz .eşimde opel astra siyahı var kaputun üzerindeki kuş pisliğini yıkamamış ve 1 hafta kadar sonra ben yıkadığımda yanık izi vardı koyu araçlar belli ediyor maalesef.ben birşey yaptırmadım ama öyle kullanıyor 2012 model olduğu için .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altınkaya -- 9 Nisan 2017; 23:57:19 >
  • altınkaya A kullanıcısına yanıt
    İlkay zaman da

geçmiş olsun, nedir nedendir bilemiyorum ama cilada sorun var gibi, benim fikrim kuş pisliği değildir yönünde, kuş pisliğinin yeni boya-cila bi araçta yatay alanda bu kadar etkili ve geniş alanda olması zor, (ben seramik kaplama yaptırdığım için kuş pisliğini 1 hafta boyunca temizlemedim 1 hafta sonra temizlediğimde hiçbir iz yoktu, yani seramik kaplama baya faydalı.)
    %99.9 kus pisligi arkadasim..yan yana olmasi da agac altinda vs ayni yerden gecen - tuneyen kuslarin pislediginin de bir baska kaniti..
    aynisi sattigim a3 te basima gelmisti..gozum gibi baktigim arabaya tatilde otelin onunde ki agacin altina birakmistim gunese az maruz kalsin diye .. aynisi olmustu..

isin kotusu aracin kac km bilmiyorum ama dogus bunu kabul etmez..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

%99.9 kus pisligi arkadasim..yan yana olmasi da agac altinda vs ayni yerden gecen - tuneyen kuslarin pislediginin de bir baska kaniti..
    aynisi sattigim a3 te basima gelmisti..gozum gibi baktigim arabaya tatilde otelin onunde ki agacin altina birakmistim gunese az maruz kalsin diye .. aynisi olmustu..

isin kotusu aracin kac km bilmiyorum ama dogus bunu kabul etmez..

Araç 75 km'de, teslim alalı 10 gün oldu. Aldığımın ertesi günü farkettim ve bayiye bilgi verdim. Hatta fotoğrafını da çekip attım ama işlerimden fırsat bulup götüremedim. Artık bunu da kabul etmeyecek değillerdir :)
    araciniz sifirsa sorun yok.hangi bayiydi?
  • Shafter kullanıcısına yanıt
    Doğuş Maslak hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: S3thdrift

Doğuş Maslak hocam.

Doğuş oto bu tarz işlemlerde çok kaliteli iş yapıyor hocam. Çok Büyük ihtimalle ücretsiz düzeltirler. Çok basit bir işlem.

• SPECIALIZED kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler hocam, umarım kolaylıkla düzeltilir, çok heves ederek aldım aracı çünkü. Titiz ve arabasını temiz kullanan biriyim aynı zamanda

Bu arada eski aracım opak beyaz Polo idi, onda böyle sorunlarla hiç karşılaşmadım, koyu araçlarda mı oluyor bu kuş pisliği yanığı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: S3thdrift

Çok teşekkürler hocam, umarım kolaylıkla düzeltilir, çok heves ederek aldım aracı çünkü. Titiz ve arabasını temiz kullanan biriyim aynı zamanda

Bu arada eski aracım opak beyaz Polo idi, onda böyle sorunlarla hiç karşılaşmadım, koyu araçlarda mı oluyor bu kuş pisliği yanığı acaba?

Hocam beyaz ve gri gibi açık renklerde yine olur ama belli olmaz. Koyu renklerde böyle şeyler kendini çok gösteriyor.

satış yaparken bu tarz şeyleri söylemiyorlar.sattıktan sonra da siz farkederseniz ilgileniyorlar onun için imzayı atmadan önce aracı dikkatli incelemekte fayda var.öncesinde farketmiş olsaydınız önce tamirini yaparlardı ve indirim yaparlardı almak almamak size kalırdı.ama artık çözüm bulmak lazım.ben bacanağımla beraber aldım aracı o da golf 1.6tdı highline aldı ve konsolda muhtemelen bozuk para bırakmışlar hafif bir erime gibi leke olmuş.söylediğinde baya ilgilendiler.sitemini dile getirdi ilk periyodik bakımı ücretsiz verdiler vs vs . tabi o şubeyi değil merkezi aradı direk.bilginiz olsun
  • altınkaya A kullanıcısına yanıt
    Çok sağolun hocam, alırken epey bir inceledim içini-dışını ama araç kapalı yerde olduğundan ışık azlığı nedeniyle dikkatimi çekmemişti. Açık havaya çıktığında gördüm, umarım sorunsuzca hallolur.
  • Merhaba arkadaşlar. Müşteri hizmetleri ile canlı destekten görüştüm de, 2016 modeller var mı diye. 1.6 tdi olanlar tükenmiş, 2.0 tdi comfortline bir kaç araç ve 1.4 tsi dsg highline olandan bir kaç tane varmış. Bayi isimlerini de verdi. Daha aramadım. Sizce 2.0 tdi comfort ve 1.4 dsg highline için ne kadar teklif etmek lazım ? Son zamanlarda bu araçlardan alan oldu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yılın Üyesi -- 10 Nisan 2017; 14:38:31 >
  • 
Sayfa: önceki 307308309310311
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.