Şimdi Ara

2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU= (190. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.522
Cevap
200
Favori
1.111.655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Exper1980

quote:

Orijinalden alıntı: mrmic

Neptune thalasa yola çıktı. 18 sabaha karşı pire de

Aracınızın durumunda güncellenme oldumu? Pire ye uğrayacaksa Türkiye ye gelmesi beş günü buluyor.

Benim araç hala limana transfer aşamasında görünüyor. Öğleden sonra bir daha sorgulatayım belki güncelleme olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Neptune thalasa yola çıktı. 18 sabaha karşı pire de

Aracınızın durumunda güncellenme oldumu? Pire ye uğrayacaksa Türkiye ye gelmesi beş günü buluyor.

Benim araç hala limana transfer aşamasında görünüyor. Öğleden sonra bir daha sorgulatayım belki güncelleme olur.

Hadi hayırlısı. ... inşallah gemidedir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün cep telefonunu bluetooth üzerinden senkronladıktan sonra multimedya yazılımı Türkçe çevirisinde 1 tercüme hatasına rastladım. Rehbere yeni eklenen bir kişi var ise ekranda senkronizasyon sonrası «Kişi iiçe aktarıldı» yazıyor. Yani bir adet «i» fazladan koymuş tercüman arkadaş ve bunu kontrolde de kimse farketmemiş.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Rehbere her yeni kişi eklendiğinde bağlantı sonrası aynı mesajı gösteriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ntquartex -- 16 Eylül 2016; 15:03:24 >

• Arkadaşlar yeni kasa highline için kasko fiyatı alan yahut kasko yaptıran var mı?
  • Buraksada B kullanıcısına yanıt
    Ben Highline aracima kasko yaptirdim Agustos basinda, Anadolu Sigorta, 2000 TL.

• Highline araçlarına kavuşmuş arkadaşlar merak ettiğim bir konu var.
    Acaba vw sitesindeki yada tiguanın kataloğundaki standart donanımların hepsi araçlarında varmı? Eksik olanlar varsa bunlar nelerdir

• Sıfır tiguan aldım kısmetse yakında bayiye gelecek. Merak ettiğim konu şudur: eski aracım var ve daha onu satmadım bu aracıma ait kasko var ve % 65 hasarsızlık oranına sahip. Bu kaskomdaki hasarsızlık oranını yeni tiguan ın kaskosuna aktarabiliyor muyuz? Bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

• Ya hala limana transfer aşamasında😡
    8 gün oldu

• quote:

Ya hala limana transfer aşamasında😡
    8 gün oldu

Şu anda Koper e giden gemi var mı? Artık o gemiyle gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exper1980 -- 17 Eylül 2016; 14:28:13 >
  • Exper1980 kullanıcısına yanıt
    Aktarabilirsiniz ama önce eski plakaya ait kaskoyu iptal ettirmeniz gerekiyor. İptal ettirdiğiniz kaskonun kalan bedeli hesabınıza iade ediliyor. Bunun için mevcut kaskoyu yaptırdığınız sigorta şirketi müşteri hizmetlerini arayıp eski plakadaki kaskoyu iptal ettirip hasarsızlığı yeni aracın plakasına aktarmak istediğinizi söyleyin yeter, onlar gerekli tüm işlemleri hallediyorlar. Yeni araç plakası çıkmamış olsa bile şase no ve motor no ile size teklif verebilirler. Ben tam olarak bu şekilde hallettim. Zorunlu trafik sigortası da aynı şekilde eski aracı satar satmaz sigortayı arayıp iptal ettirin ve kalan bedeli hesabınıza geri iade etsinler. Yeni araca zorunlu trafik sigortası teklifi alabilmeniz (hasarsızlığın aktarıldığı) için de aynı şekilde eski plakadakini iptal ettirmeniz gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ntquartex

Aktarabilirsiniz ama önce eski plakaya ait kaskoyu iptal ettirmeniz gerekiyor. İptal ettirdiğiniz kaskonun kalan bedeli hesabınıza iade ediliyor. Bunun için mevcut kaskoyu yaptırdığınız sigorta şirketi müşteri hizmetlerini arayıp eski plakadaki kaskoyu iptal ettirip hasarsızlığı yeni aracın plakasına aktarmak istediğinizi söyleyin yeter, onlar gerekli tüm işlemleri hallediyorlar. Yeni araç plakası çıkmamış olsa bile şase no ve motor no ile size teklif verebilirler. Ben tam olarak bu şekilde hallettim. Zorunlu trafik sigortası da aynı şekilde eski aracı satar satmaz sigortayı arayıp iptal ettirin ve kalan bedeli hesabınıza geri iade etsinler. Yeni araca zorunlu trafik sigortası teklifi alabilmeniz (hasarsızlığın aktarıldığı) için de aynı şekilde eski plakadakini iptal ettirmeniz gerekiyor.

Çok teşekkür ederim hocam. ..

• quote:

quote:

Ya hala limana transfer aşamasında😡
    8 gün oldu

Şu anda Koper e giden gemi var mı? Artık o gemiyle gelir.

Marinetraffic te Neptüne Lines firmasına ait kopere giden gemi görünmüyor.
    Tesellim vw nin hala güncelleme yapmamış olduğunu düşünmek.
    Sizin geminiz belli oldu mu

• Benim araç için St Neptune thalassa da dedi. 19 veya 20 eylülde Türkiye de olacak dedi.

• Benim araçta bugün limana sevk ediliyor seviyesine geldi. Farklı gemilerlemi geliyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: a_ertugrul72

Benim araçta bugün limana sevk ediliyor seviyesine geldi. Farklı gemilerlemi geliyorlar

Hayırlı olsun. Limana sevk işlemi 7 ile 10 gün sürer. Ondan sonra gemiye yüklenecek.

• Bir gemi 3500 araç alıyor. Bu araçlar Türkiye ile Yunanistan a gelir. Tabi gemide vw tüm modellerinden olur.

• quote:

Benim araç için St Neptune thalassa da dedi. 19 veya 20 eylülde Türkiye de olacak dedi.

Thalasa 18 eylülde pire de olacak. Türkiye ye de 20 gibi gelir sanırım. ST doğru söylemiş

• Herkese iyi bayramlar arkadaşlar.

Aracı almak isteyenler için bir kaç bilgi verelim.

6000 km oldu 3,5 ayda, comfort dsg var bende. (normalde 12000 km ortalamam vardır, yazın olduğu için kısa sürede fazla km yaptık :) )

1-YAKIT : Ankara da şehir içi 8,5-9 dan fazla yakmazsınız ki bu değer devirli kullanımda. Çünkü araç basınca gidiyor durduramıyorum kendimi :)

Şehir dışı ise Adaptive Cruise Control kullanırsanız ve 110-125 aralığında kullanırsanız 6-6,5LT 125-140 bandında kullanırsanız 6,5-7,5LT arası yakarsınız. Değerler çok iyi.

2-ARAÇ İÇİ : Araç içi yeterince geniş, 2 çocuk falan rahat eder. Bagaj da yeterli, kaydırılabilir koltuklarla zaten istediğiniz gibi ayarlarsınız.

3-KONFOR : Kasislerde çukurlarda bana bazen çok sert geliyor, bazende hiç hissettirmiyor. Ama genel olarak, multimedyaya erişim(Radyo vs) göstergeler, uyarılar bunların farkındalığı falan çok iyi ayarlanmış sizi hiç yormuyor. Uzun yol performansı mükemmel 1000 km git hiç yorulmuyorsun.

Aracı yeni alan arkadaşlar kazasız belasız kullanın, alacaklar ve bekleyenlerde bir an önce kavuşurlar umarım.

• Neptune Thalassa Yunanistan Pire limanında araç indiriyor.

• quote:

Neptune Thalassa Yunanistan Pire limanında araç indiriyor.

Kavuşmanıza az kaldı hocam

• 
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.