Şimdi Ara

2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU= (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.523
Cevap
200
Favori
1.112.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tiguan 1.5 dizel gelse bile fiyatlar 100 bine yakın olur gibi. Benim de gözüm o araçta. Bakalım hayırlısı
    Sene sonu indirimi ile quaqai 1.5 dizel skypack 88.5 dediler almadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drak44

Tiguan 1.5 dizel gelse bile fiyatlar 100 bine yakın olur gibi. Benim de gözüm o araçta. Bakalım hayırlısı

1.6 veya 1.5 dizel tiguan qashqai fiyatlarinda gelirse piyasada qashqai falan kalmaz insanlar sevdikleri markaların 1.6 dizelini bulamayinca mecburen qashqai aliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: weapon_ps3

quote:

Tiguan 1.5 dizel gelse bile fiyatlar 100 bine yakın olur gibi. Benim de gözüm o araçta. Bakalım hayırlısı

1.6 veya 1.5 dizel tiguan qashqai fiyatlarinda gelirse piyasada qashqai falan kalmaz insanlar sevdikleri markaların 1.6 dizelini bulamayinca mecburen qashqai aliyor.

Dediğin konuda haklısın ama malum vw bu

Şuan kendi sitesinde 2016 1.4 manuel benzinli sport style 88,5.

Zaten sport style aşağısı alınmaz.

Yani demem o ki diğer firmalara fiyat olarak biraz fark atıyor. Neyse bir çıksın bakalım. Zaten bu fiyatlarda olursa ben hemen alamam :)

• Ben de ciddi ciddi düşünüyorum yeni tiguanı. 1.4 tsi dsg tahminim 100-110 arasında olur. 1.6 tdi lar zaten revizyona girmeden gelmesin! Girdiklerinde de güçten düşecekler..
  • bayucuz kullanıcısına yanıt
    Suanki fiyat zaten 101. Yeni kasa 110 dan asagi olmayacakfir

• quote:

Orijinalden alıntı: bayucuz

Ben de ciddi ciddi düşünüyorum yeni tiguanı. 1.4 tsi dsg tahminim 100-110 arasında olur. 1.6 tdi lar zaten revizyona girmeden gelmesin! Girdiklerinde de güçten düşecekler..

1.6 tdi lar zaten revizyona girmeden gelmesin!
    demişsiniz sebebi nedir?
  • Bu fiyatlar çok uçuk.
    Kim kazanıyor bu kadar parayı ya.

• taydin66 T kullanıcısına yanıt
    Malum emisyondaki hile nedeniyle..
  • quote:

Bu fiyatlar çok uçuk.
    Kim kazanıyor bu kadar parayı ya.

Son 10-15 yılda türeyen, kolay para kazananlar tabii ki.

• bayucuz kullanıcısına yanıt
    hile euro5 motorda oldu . geçen senin ortasından beri euro6 motor geldi yani revizyon çoktan yapıldı.
  • Tamamdır o zaman.. Bilgilendirme için teşekkürler..

• Şu an 1.6 dizel otomatik full donanımlı Qashqai ler 130 bin tl olmuş. 1.6 dizel otomatik full donanımlı tiguan'lerde bu fiyattan aşağı satılmaz diye düşünüyorum.
  • weapon_ps3 kullanıcısına yanıt
    Honda CRV den bile pahalı olacagını düşünüyorum full donanımlı 1.6 TDI Tiguan'ın.

Tahmini liste fiyatı 150 bin olur bence.

• quote:

Şu an 1.6 dizel otomatik full donanımlı Qashqai ler 130 bin tl olmuş. 1.6 dizel otomatik full donanımlı tiguan'lerde bu fiyattan aşağı satılmaz diye düşünüyorum.

ben highline daha pahalı olucağını düşünüyorum. bunun dışında vw de 2 sayfa üstüne opsiyon listesi var bir sürü ekleyebiliyorsun ciddi para tutuyor.
  • Dizel otomatik için 150 bini hazırlayın, daha aşağı satacaklarını düşünmüyorum.
  • passat highline dsg 16tdi şuan 137.500tl. %2 indirim olsa 135000tl olur e metalik renk cam tavan ergo koltuk led far desek 9-10.000 tutar olur sana 145.000tl tiguan da en iyimsir 3-4000 daha uygun olsa 142-141.000 olur daha aşağısı mümkün değil .hayalet ekran extra hava yastığı pre crash felan olsun denirse hooopppp 150.000k olu verir
  • Arkadaşlar şu an için 1.6 dizel otomatik full donanımlı cam tavanlı Honda CR-V 155 bin tl, Eğer beklediğimiz dizel Tiguan, Nissan Qashqai fiyatlarından giriş yaparsa piyasayı süpürür. Qashqai alacağına gider Tiguan alır ama dizel Tiguan Piyasaya Honda CR-V fiyatlarından giriş yaparsa, ciddi bir belirsizlik 2 arada 1 derede kalma durumu oluşur. İnsanlar tercih yaparken zorlanırlar.

Nissan Qashqai mi VW Tiguan mi ? Cevabı belli olan basit bir soru.

Honda CR-V mi VW Tiguan mi ? Gerçekten zor bir soru.
  • quote:

Şu an 1.6 dizel otomatik full donanımlı Qashqai ler 130 bin tl olmuş. 1.6 dizel otomatik full donanımlı tiguan'lerde bu fiyattan aşağı satılmaz diye düşünüyorum.

Full donanımlar filan abartı.
    Tekna quaqai nin tek eksiği arka görüş kamerası onu da 2 bine filan taktırabilirsin, tabi içerideki ekran da değişiyor daha hoş oluyor.

Ben geçen Aralıkta malum indirim dalgası ile pazarlık yaptım.
    1,5 dizel manuel quaqai skypack 88,5 idi, Tekna 84.5 idi.
    Skypack te fark cam tavan ve akıllı anahtar. Bir de arka camlar karartma.
    Bildiğin imza atacaktım ama 30 bin lira borca girecektim. Almadım.
    Gittim 2. El auris aldım. Çok iyi araba ama suv olsa daha iyi. Gözüm suvlarda.

Demem o ki ne o fiyatlar 100 binin üstü araç ne ya
    150 bin Filan. Of ya of

• Donanım işinde Firmalar üç kağıt yapıyor gibi. en boş ile en dolu arasında mesela honda cr-v de 50 bin tl fark var neredeyse 2. el araba fiyatlarına çıkıyor. Bence en etkileyici donanım cam tavan seçeneği verdiğin farka değer bir özellik aracın butun havası değişiyor.
  • Seat aran isimli bir suv da bu yıl içinde gelecekmiş. Bakalım o nasıl olacak.

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.