Şimdi Ara

2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU= (189. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14.521
Cevap
202
Favori
1.110.791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 187188189190191
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Canlı Destek Hattına yazdım. Bana verilen cevap bu
    " 2016/Tiguan 1.6 TDI BMT 115 PS Comfortline Man. Saf Beyaz aracınızın üretimi tamamlanmış ve gemiye yükleme işlemi tamamlanmıştır. Şu anda Türkiye' ye gelmektedir."
    Gemi ismini sordum biz göremiyoruz dedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exper1980

Gelmiş olsa şaşırmam... Bekleyip göreceğiz. Yarın sabah st ile görüştüğümde belli olur. En azından geminin ismini vetir.

İnşallah gelmiştir sizinki de bir an önce kavuşmuş olursunuz. Beklemek çok zor

• quote:

Orijinalden alıntı: mrmic

quote:

Gelmiş olsa şaşırmam... Bekleyip göreceğiz. Yarın sabah st ile görüştüğümde belli olur. En azından geminin ismini vetir.

İnşallah gelmiştir. Sizin araçta kısa zamanda yola çıkar sizde kazasız belasız kavuşursunuz.

• quote:

Canlı Destek Hattına yazdım. Bana verilen cevap bu
    " 2016/Tiguan 1.6 TDI BMT 115 PS Comfortline Man. Saf Beyaz aracınızın üretimi tamamlanmış ve gemiye yükleme işlemi tamamlanmıştır. Şu anda Türkiye' ye gelmektedir."
    Gemi ismini sordum biz göremiyoruz dedi.

Şuan pire açıklarında bekleyen thelisis dışında Deniz'de gemi yok. O da pireye yükünü indirdi açıkta bekliyor. Galene bugün geldi Türkiye ye.

• quote:

quote:

quote:

İnşallah gelmiştir. Sizin araçta kısa zamanda yola çıkar sizde kazasız belasız kavuşursunuz.

Benimki büyük ihtimal Thalasa ile gelecek yola çıksın bende ST ni bir yoklayayım. Size indirim uyguladılar mı

• Aracın Türkiye ye gelmesini bekledim. Yarın st ile görüşüp indirim isteyeceğim. Bakalım ne olacak ne kadar indirim yapacak.

• Eğer sistemleri geç güncelleniyorsa aracım Galene ile geldi. Yarın belli olur.

• quote:

Aracın Türkiye ye gelmesini bekledim. Yarın st ile görüşüp indirim isteyeceğim. Bakalım ne olacak ne kadar indirim yapacak.

Umarım indirim yaparlar. Gerçi yapmasa da ben alacağım. Adamlar paspas bile vermiyorlar. Ellerindeki passatı 6 bin indirimle satmaya çalışmışlardı highline ve r line dı araç.

• quote:

quote:

Aracın Türkiye ye gelmesini bekledim. Yarın st ile görüşüp indirim isteyeceğim. Bakalım ne olacak ne kadar indirim yapacak.

Umarım indirim yaparlar. Gerçi yapmasa da ben alacağım. Adamlar paspas bile vermiyorlar. Ellerindeki passatı 6 bin indirimle satmaya çalışmışlardı highline ve r line dı araç.

İndirim yapar diye düşünmekteyim. Indirim yapsada yapmasa da alacağım. Artık nasip meselesi.

• tuncay910 T kullanıcısına yanıt
    Far düğmesini otomatiğe getirin.Direksiyonun sağındaki gümüş renkli düğmelerin ortasındaki düğmeye basın.profillere gelin ordan seçim yapın.mevcudunuzdaki ekran klasik

• Aslında c180 almaya niyetlenmiştim ama onlar da aralıkta araç gelir demişlerdi kısmet tiguan mış

• quote:

Aslında c180 almaya niyetlenmiştim ama onlar da aralıkta araç gelir demişlerdi kısmet tiguan mış

Hayırlısı olsun. İnşallah beklediğinize değer.....

• Merhabalar, biz de gectigimiz aylarda Tiguan'imiza kavuştuk. Herkese kazasiz belasiz surusler diliyorum.

İlk kullanimda yapilmasi gerekenler/gerekmeyenler tarzi herhangi bir rehber var mi acaba?

Şimdiden teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: HoXLeY

Merhabalar, biz de gectigimiz aylarda Tiguan'imiza kavuştuk. Herkese kazasiz belasiz surusler diliyorum.

İlk kullanimda yapilmasi gerekenler/gerekmeyenler tarzi herhangi bir rehber var mi acaba?

Şimdiden teşekkürler

Hayırlı olsun aracınız.Allah kazasız sürüşler nasip etsin.
    https://youtu.be/Az2Uf30Om1A
    Bunu izleyin derim

• Civilization06 C kullanıcısına yanıt
    Mesaj tamamlanmadı galiba, hayalet ekranda ibre rengi değiştirmeyi tarif ediyordunuz değil mi?

Profil değiştirince ibre rengi değişmiyor..

İbre rengini Kırmızı yapabiliyormuyuz onu merak ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuncay910 -- 15 Eylül 2016; 21:38:56 >
  • Merhaba ben 1.6 higline sipariş vermiştim. Satış Temsilcisi eylül sonu ekim başı gelir diyordu. Fakat aracı sorguladığımda halen üretim aşamasında yazıyor. Ekim başına yetişirmi acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: a_ertugrul72

Merhaba ben 1.6 higline sipariş vermiştim. Satış Temsilcisi eylül sonu ekim başı gelir diyordu. Fakat aracı sorguladığımda halen üretim aşamasında yazıyor. Ekim başına yetişirmi acaba?

Yetişir hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neptune thalasa yola çıktı. 18 sabaha karşı pire de

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Neptune thalasa yola çıktı. 18 sabaha karşı pire de

Aracınızın durumunda güncellenme oldumu? Pire ye uğrayacaksa Türkiye ye gelmesi beş günü buluyor.

• St aracımın Neptune Thalassa da olduğunu söyledi. 19 Eylül'de limanda olur dedi. Ayrıca gümrükte yoğunluk olduğunu bunun için net bir tarih veremedi.

• 
Sayfa: önceki 187188189190191
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.