Şimdi Ara

2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU= (186. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.522
Cevap
200
Favori
1.111.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 184185186187188
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Limana transfer işlemi bazen bir hafta sürüyormuş diye passat forumunda okudum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exper1980 -- 10 Eylül 2016; 11:57:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar skoda kodiac gibi 7 kişilik uzun versiyon gelir mi>?
  • dtvolkanozbay kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen şöyle bir model gelecek ama adı Tiguan olur mu belli değil ;

http://insideevs.com/volkswagen-confirms-us-launch-of-crossblue-based-7-seat-suv-in-2016-phev-version-expected/

• quote:

Orijinalden alıntı: Exper1980

Limana transfer işlemi bazen bir hafta sürüyormuş diye passat forumunda okudum.

Aslında bir günlük yol ama sanırım limanda sırada bekliyor araçlar ya da sitedeki araç takip geç güncelleniyor

• Aracı teslim aldıktan sonra dün bir ton bavulla ilk defa uzun yola çıktık. Bagaj kapasitesi arka koltukların kayma özelliği ile birleşince fazlasıyla yeterli geldi. Aracı kullanmak her gün ayrı keyif veriyor.Bu arada 1.6TDI hedefiyle yola çıkmıştım, hem stokta araç olmaması hem de senede ortalama 12bin km yol yaptığım için 1.4 TSI Comfortline'ı seçtim. Aracı geçtiğimiz çarşamba günü Bursa Doğuş Oto'dan teslim aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ntquartex -- 11 Eylül 2016; 11:56:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ntquartex

Aracı teslim aldıktan sonra dün bir ton bavulla ilk defa uzun yola çıktık. Bagaj kapasitesi arka koltukların kayma özelliği ile birleşince fazlasıyla yeterli geldi. Aracı kullanmak her gün ayrı keyif veriyor.Bu arada 1.6TDI hedefiyle yola çıkmıştım, hem stokta araç olmaması hem de senede ortalama 12bin km yol yaptığım için 1.4 TSI Comfortline'ı seçtim. Aracı geçtiğimiz çarşamba günü Bursa Doğuş Oto'dan teslim aldım.

Güle güle kullanın aracınızı. Allah kaza bela vermesin

• mrmic M kullanıcısına yanıt
    Amin, herkese kazasız belasız sürmek nasip etsin Allah.
  • arkadaşlar babam yeni araç bakıyor şimdilerde. ben pek anlamam araç işlerinden, özelliklerinden vs.. Yeni Tiguan 1.4 TSI ACT BMT 150 PS DSG şu modeli tip olarak beğendi ancak 2-3 kişi 1.4 yetersiz diyor bu araca. en az 1.6 olmalı diyorlar. o yüzden ikilemde kaldık. sizin görüşünüz nedir bu model ile ilgili ?
  • onu diyenler halt etmiş. burada 150 beygir gücünde bir motordan bahsediyoruz. piyasadaki çoğu 1.6 motorlu araca nal toplatır.
  • 1.4 yetersiz diyenler Tiguan aracı sürmeyi bırak içine bile oturmamışlardır.

• quote:

1.4 yetersiz diyenler Tiguan aracı sürmeyi bırak içine bile oturmamışlardır.

Aynen katılıyorum. Gaza basınca anlarsın Nasıl gittiğini. Benim araç iki hafta sonra elimde olacak inşallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: mrmic

quote:

1.4 yetersiz diyenler Tiguan aracı sürmeyi bırak içine bile oturmamışlardır.

Aynen katılıyorum. Gaza basınca anlarsın Nasıl gittiğini. Benim araç iki hafta sonra elimde olacak inşallah.

İnşallah kazasız belasız kavuşursunuz hocam. Allah ağız tadıyla kullanmayı nasip etsin.

• Neptune galene pire ye yola çıktı. Acaba Türkiye ye uğrayacak mı

• Eğer uğramayacaksa geriye neptune thalasa ihtimali kalıyor. O da 14 ünde koperde olacak. Umarım araçlar galene ye yüklenmiştir

• quote:

Eğer uğramayacaksa geriye neptune thalasa ihtimali kalıyor. O da 14 ünde koperde olacak. Umarım araçlar galene ye yüklenmiştir

Hocam araçlarımız tahminimce neptune thalasaya yüklenir. 14 veya 15 eylülde yüklenirse 18 veya 19 gibi gelir. Sonra bayilere dağıtım olur. Ama inşallah Galene adlı gemidedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exper1980 -- 11 Eylül 2016; 22:33:35 >
  • quote:

quote:

Eğer uğramayacaksa geriye neptune thalasa ihtimali kalıyor. O da 14 ünde koperde olacak. Umarım araçlar galene ye yüklenmiştir

Hocam araçlarımız tahminimce neptune thalasaya yüklenir. 14 veya 15 eylülde yüklenirse 18 veya 19 gibi gelir. Sonra bayilere dağıtım olur. Ama inşallah Galene adlı gemidedir.

Doğru söylüyorsunuz hocam. Sanırım thalasa olacak gemimiz. 15 gibi yüklense 19 gibi Türkiye de olur. Dağıtım 5 günde olsa evrak işleri felan derken ST dediği gibi 26 eylül de teslim ederler

• quote:

quote:

quote:

Doğru söylüyorsunuz hocam. Sanırım thalasa olacak gemimiz. 15 gibi yüklense 19 gibi Türkiye de olur. Dağıtım 5 günde olsa evrak işleri felan derken ST dediği gibi 26 eylül de teslim ederler

Siz hangi şehirden aldınız. Ben Adana dayım ama araç Osmaniye bayisinden aldım.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Siz hangi şehirden aldınız. Ben Adana dayım ama araç Osmaniye bayisinden aldım.

Ben Ankara doğuş oto (Çankaya) dan aldım.

• Arkadaslar merhaba. Tiguan'ına kavusanlar kasasiz belasiz kullanırlar inşallah Aracını bekleyenler ise tez zamanda aracına kavuşur inşallah 1.4 tsi 150 hp dsg araç sahibi olan ve 1500-2000 km deviren arkadaşlar, araçlarının ortalama yakıt tuketimi hakkında bilgi verebilir mi?

• miracle40 M kullanıcısına yanıt
    Benim kilometrem şu an 2500 civarı. Bunun 600'ü şehirdışı. Şehiriçinde ortalama yakıt tüketimim son 400 km de 9 litreye geldi. Her 100 km de bir sıfırlıyorum bu arada. Fakat trafiğin çok sıkışık ve dur kalklı olduğu yerlerde 10 litre civarı bu rakamı da geçmezsiniz. İlk başlarda 12-13 litre yakıyordu.

• 
Sayfa: önceki 184185186187188
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.