Şimdi Ara

2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU= (173. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.523
Cevap
200
Favori
1.111.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cnryksl

Kauçuk paspas önerisi olan var mıdır? Aracı alırken ellerinde kalmadığını ve almanyaya sipariş geçtiklerini fakat ne zaman geleceğini bilmediklerini belirttiler..

ben çankaya doğuş oto dan aldım orada vardı. 190 TL idi ozaman kampanya falan dedi ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: empusa83

quote:

Orijinalden alıntı: YER_UCAGI_34

quote:

Orijinalden alıntı: sphynxatc

Herkese slmlar . Bir şey merak ediyorum. Tiguan geri vites lambası 1 tane yanıyor peki sağ taraftaki neden yanmıyor yada ne işe yarıyor

Hocam arka sağ fardaki beyaz kısım geri vites lambası geri vites lambası led beyaz olarak yanıyor. Arka sol fardaki beyaz kısım arka sis lambası. Zaten dikkatli bakarsanız iki lamba birbirinin aynısı değil.

ama passatlarda ben gördüm arkadaki iki lambada geri viteste yanıyordu. acaba kendi içinde değişiyor mu? ya da donanıma göre ?

Evet Passat'larda iki tarafta da geri vites lambası var ama Passat'da küçük iki tane lamba var. Tiguan'daki bir lamba Passat'ın iki lambasından daha çok aydınlatıyor, arabayı geri vitese alınca arka taraf aydınlanıyor birden.

• Merhaba,
    Ben de geçen hafta 2.0 tdi Highline DSG + sunroof + anahratsız giriş ve çalıştırma paketli tiguan sahibi oldum.
    Genel olarak memnun kaldım.

Araba ile ilgili benim tespitlerim ise şunlar;

1-Farlar başarılı. Sadece karanlık şehirler arası yolda 120 üstü sürat ile ilerlerken yetersiz kalıyor. (Farın hız ile beraber daha ileriyi göstermesi ayarlanabilir mi?)

2-Sunroof, süratli kullanımlarda yandan kuvvetli rüzgar var ise ses yapıyor.

3-Kasis geçişlerinde amortisör sesi beni rahatsız etti. Bu ses test sürüşü yaptığım CRV ve Tucsonda da vardı.

Ayrıca dünya para verip aldığımız arabada diğer araçlarda standart olan birçok özelliğin opsiyon olması biraz can sıkıcı. Arabayı kullandıkça bu ekstraların olması gerektiği anlaşılıyor.)

Yakıt olarak ise 130 Km. hız sabitleyici ile eco modunda Ankara'dan Bandırma'ya 6,4 Lt. (Diğer aracımla kıyaslayınca yarı yarıya. Hem de motorları birbirine yakın olmasına rağmen) (Diğer aracım otomatik 4x4 Amarok)
    Bu tüketimi gerçekleştirirken eco modunda olduğum halde Bursa otoyolunda 210 Km sürate dahi çıktım. Yani yakıt değerlerine hiç dikkat etmeden kullandım.

Yalnız yine de CRV - Tucson(2.0 diesel) arasında kıyasladığımda, (ikisi ile de test sürüşü yaptım) diğer arabaların bazı yönlerde artıları olduğu halde tercihimi Tiguan'dan yana kullandım. Doğru ya da yanlış karar verdiğimizi zaman gösterecek.

Bu arada

Ender Elektronik'te geri görüş kamerası ya da 360 derece area view ekletmek istiyorum. Ender Elektronik yetkilisi "Orijinal VW parçası kullanacaklarını ve bu ekipmanları aracın sisteme işleyeceklerini söylediler. Garanti konusunda sıkıntı yaşamazsınız dediler. Ama VW Doğuş Oto ST'leri "garanti dışı kalır" diyorlar. Sizce hangisi doğru?

• Arkadaşlar bu R line paketi sadece highline'lara mı alabiliyoruz? Confortline araclarada direk R dış paketi alırken fiyat farkı aynı mı oluyor?
  • hakanetcioglu H kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun kazasiz belasiz kullan. Area view kaca mal olacak ve diger islemler. Fiyat verdiler mi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Area view için fiyat vermedi. Ama sizin aracınız uyumlu yapabiliriz dediler. Geri görüş kamerası ise 1.100 TL diyorlar.

• Comfortline üzerine r line sipariş verilebiliyor. Ben bu şekilde sipariş verdim aracım yarın bayide olacak pazar günü görecegim.

• ardadoruk83 A kullanıcısına yanıt
    aldıktan sonra resimlerini koyabilirseniz sevinirim. comfortline'a ek direk R-line mi ekletiyoruz yoksa önce led farları vs eklettikten sonra üzerine mi alıyoruz r paketi gibi detaylarıda belirtirseniz sevinirim.
  • spongebobsquarepants S kullanıcısına yanıt
    R line pakette 19'' sebring jantlar, R line stil tamponlar ve spoyler mevcut. Comfortline'a direkt ekletebiliyorsunuz. Led far vs almanız gerekmiyor. Ben ilave olarak ,panaromik cam tavan,ısıtmalı koltuk ve cam suyu, ısıtmalı direksiyon, geri görüş opsiyonu secmiştim.
  • http://app.vw.com.tr/ihdcc/tr/configurator.html

sitesinden kendi konfigürasyonunuzu oluşturabilirsiniz
  • Arkadaşlar araç bazen kendini eco moda alıyor. Bu eco mod sadece araç tarafından mı devreye giriliyor yoksa ayrıca biz de eco moda alabiliyor muyuz ? Bir de ekranda yakıt tüketimi 3 seçenek halinde. Başlangıçtan itibaren, uzun süreli, yakıt aldıktan sonra. 4. Bir seçenek oluşturabiliyor muyuz yoksa illa birini sıfırlıcaz mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: ardadoruk83

http://app.vw.com.tr/ihdcc/tr/configurator.html

sitesinden kendi konfigürasyonunuzu oluşturabilirsiniz

Burada R-Line Configürasyonu yok ki.
    Trend, Comfort, High var
  • Dizeli soran arkadaşlar vardı bayiden aradılar ekim de geliyormuş

• Merhabalar,

Akilli telefon baglanti ozelligi alindiginda navigasyon almaya gerek kaliyor mu? Yoksa telefon da yuklu olan yandex navigasyon ve google maps gibi programlar kullanilabiliyor mu?

Ayrica R-LINE dis paket ve R-LINE paketlerin iceriginde neler var? Aracta goruntu harici artilari var mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark.Knight -- 13 Ağustos 2016; 23:41:39 >
  • Yakit konusunda su ana kadarki tecrubemi paylasayim sizlerle.

Ortalama hizlar 25 km/h civari iken 10 litre civarlarinda, ben sadece hafta sonu kullandigim icin ortalama hizim yuksek 8-8.5 lt civari yakiyor. Dizel otomatik Leon'a gore benzer ortalama hizlarda 3 litre civari fazla yaktigini soyleyebilirim. Ancak motor ozellikle performans konusunda uzmuyor, gitmem demiyor.
    Bu mesaja eklenen görseller:

2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU=2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU=

• 1.5 tsi gelecek diyorlardi.tarih belli mi? Onu bekleyelim

• Siparişler açılana kadar kasa makyajlanacak.

• Comfortline r line araç

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ardadoruk83

Comfortline r line araç

Comfortline den sonra Highline donanım gelmiyor mu?
    Bu R-Line Hangi aralıkta oluyor?
    R-Line = Comfortline ise bu durumda aralarında ne fark var?

• taydin66 T kullanıcısına yanıt
    R-Line confortline yada highline donanıma opsiyon olarak eklenen bir özelliktir. Görsel olarak araca stil ve güzellik katar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cango69 -- 15 Ağustos 2016; 0:56:23 >
  • 
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.