Şimdi Ara

2016 Model Clio 4 Aldım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
1
Favori
2.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

başlıkta belirttiğim gibi clio 4 aldım. 2017 trafiğe çıkışlı, 1.5 dci joy paket 75 hp. 25 bin kmde, 2 parça lokal boyalı (arka çamurluklar). ön tamponda-arka sağ çamurlukta ufak tefek çizikler var. şoför koltuğunda da sigara yanığı var onun dışında bir şey yok, ekspertizde de bir sorun çıkmadı.

bundan önce 7.5 yıl boyunca 2002 model 1.2 palio kullandım ve onu satalı 1 yıldan fazla oluyor.bu forumla bu kadar haşır neşir olmamın sebebide o arabadır:) istisnasız her ay bir yerleri bozuluyordu şanzımandan tut motorun her türlü parçasına kadar her türlü sıkıntıyı yaşatmıştı bana. 2-3 ayda bir çekiciyle pendik sanayiye gidiyordum :) palio faciasından sonra mercedes gibi geliyor haliyle. bide icon paket olsaydı dadından yinmezdi.

yalnız şunu söyleyeyim, araç alma işi çok çok zor iş. aklınıza yatan arabayı ya bulamıyorsunuz ya da bulduğunuz arabanın fiyatı şişirilmiş oluyor. kredi/faiz konusuna hiç girmiyorum bile.

neyse uzatmayalım, bir hayırlı olsun' alırım :) daha iyileri sizlerin olsun.

2016 Model Clio 4 Aldım.

• Gecen gun dayimin sirket araci olan dizel otomatik Icon modelini kullandim..Hizlanmasi ve Yol tutusunun cok iyi olacagini tahmin etmemistim acikcasi..

Vites gecisleri de cok iyiydi...Hayirli olsun gule gule kullanin..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Backstreet kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam.

en büyük tercih sebebim motoru oldu zaten. gerçi bu 75 hp ama 90 hp olandan çok fazla farkı yoktur sanırım. olsa bile sorun etmem.
  • Allah kaza bela vermesin kardsm,güle güle bin..

• Hayırlı olsun kazasız belasız günlerde kullanın

Standart olarak ne özellikler var acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mendieta58 -- 28 Mayıs 2018; 19:43:10 >
  • Sakıncası yoksa ne kadara aldınız?
  • hocam hayırlı olsun , filo yada kiralamadan çıkan arac sanırım ?
  • @Paco-De Lucia - teşekkürler dostum :)

@Mendieta58 teşekkürler hocam. aklımda kalanlar: hill holder, cruise control, bluetooth, 4 hava yastığı, esp-esc vs. vs. en boş paket.

@nacker 56.500 hocam.

@Lukany %99 şirket aracı. kiralama aracı olsa km daha yüksek olurdu diye tahmin ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi r0x -- 28 Mayıs 2018; 20:9:47 >
  • hayılım olsun.bizde hep 75 lik alıyoruz.75 lik dci harika

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

hayılım olsun.bizde hep 75 lik alıyoruz.75 lik dci harika
    eyvallah ufuk başgan. valla performansını çok merak ediyorum daha deneyemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: r0x

eyvallah ufuk başgan. valla performansını çok merak ediyorum daha deneyemedim.

Alıntıları Göster
    2014 dci logan mcv var.eko mod kapalıyken harika.clio daha iyidir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • r0x kullanıcısına yanıt
    Eger cok problem olursa performans konusu yazilimla guc artisi saglanabilir intercooler yok sanirim 75 lik dci larda

• Türkiye şartlarında en mantıklı araçlardan birisi güle güle kullanın.

• Özellikleride fena değilmiş tekrar hayırlı olsun.

• @ufuk inşallah :)

@polestar191 garantiyi riske atmaya gerek yok hocam elimizdekiyle yetineceğiz :)

@pink floyd çok teşekkürler hocam.
  • Hayırlı olsun güzel seçim, yakıtıyla fazlasıyla memnun edecektir. Ama fazla bi performans beklentiniz olmasın, 75 beygir araç neticede. Yokuşlarda ara hızlanmalarda falan tatmin eder tabi torkuyla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lojistisyen -- 28 Mayıs 2018; 20:33:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: r0x

teşekkürler hocam.

en büyük tercih sebebim motoru oldu zaten. gerçi bu 75 hp ama 90 hp olandan çok fazla farkı yoktur sanırım. olsa bile sorun etmem.
    Ben o 75 hp motoru 2 yıl şehiriçi şehirlerarası kullandım. Çok güzel motor 40-50 km hıza kadar C segment sedanlarla aynı yürüyor sonradan fark açılıyor tabi ama tam FP.

Hayırlı olsun.

• annemle arkadaşlarımın olumsuz yorumlarından sonra biraz hevesim kırılmıştı ama yorumlar iyi geldi beyler, çok teşekkürler herkese :)
  • hayırlı olsun en az 5-6 sene binin arabanıza allah sıkışıklık falan vermezse.
  • Clio,Tr şartlarında ideal araç.Güle,güle kullanın.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.