Şimdi Ara

2016 LG OLED (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.001
Cevap
8
Favori
49.449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İngiltere'de Sony 55XE9305 = 2400gbp = 10800TL // Türkiye fiyatı = 10800TL
    İngiltere'de LG 55E6V = 2200gbp = 9900TL // Türkiye fiyatı = 11750TL

LG Türkiye fena kazıklıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: axXxo

Arkadaşlar 55c6v 'de Burn in (image retention) oluyor mu, oluyorsa ne düzeyde oluyor? 55c6v almayı planlıyorum ancak araştırmalarımda bazı arkadaşlar kalıcı oldugu ve servisin bunu normal kabul etmesi sebebiyle mahkemelik oldugunu söylüyor bu yüzden tereddütte kaldım.

yok kalici olmuyor
    bende sadece fifa 17deki loading ekraninda(1dk falan sürdügü icin) anlik bir yanma oluyor sonra hemen gidiyor ama
    parlak renklerin beyaz veya düz resime gecisinde ortaya cikiyor sanirim bu

2016 LG OLED

bu görüntüden sonraki görüntüde reusun sekli daha biraz belli olur bende
    5-10 saniye sonra tamamen gitmis olur

lgnin buna karsi ürettigi bir program var tv ayarlarinda
    bunu aktif ederseniz panel standbyda kendi kendini temizler
    bunu her 4 saatte bir periyotlar halinde yapiyormus ögrendigim kadariyla tvyi kapattiginiz zaman
    o yüzden oled tvleri hicbir zaman fisten cekmeyiniz yoksa hafizasi siliniyormus ve o saydigi dakikalar yeniden basliyormus
  • NeCo67 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim hocam bilgilendirme için aklımı kurcalıyordu bu konu yorumunuz şüpheyi gidrsi sağolun :)
  • Cevaplar icin tesekkurler arkadas konu icin . sorun yokki paylasimda yok sanirim yaz aylarinda araniza katilicam insallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolverine55

Cevaplar icin tesekkurler arkadas konu icin . sorun yokki paylasimda yok sanirim yaz aylarinda araniza katilicam insallah

Aynen öyle hocam bende konuyu takip ediyorum televizyonu alan köşesine çekilmiş gerçekten yazan eden yok maşallah :) Bende yeni kampanya bekliyorum 2017 modelleri cıkınca fiyatlar bir nebze olsun indiği an alacağım :)
  • 2017 modeller çıkınca 2016 modellerin fiyatı düşer mi sizce?
  • Full hd olezd 5000 tl suan vatanda. Bu fiyata alinirmi?

• quote:

Orijinalden alıntı: hidrojenperoksit

Full hd olezd 5000 tl suan vatanda. Bu fiyata alinirmi?

hocam 2017 nisan ayında fhd tv alınmaz oled olsa dahi
  • wolverine55 kullanıcısına yanıt
    Goruntu kalitesi olarak 4k lari 4 e carpiyor. Onemli olan goruntu kalitesi degilmi? Ben note 5 i sarji uzun gitsin diye hd cozunurlukte kullaniyorum😂
  • hidrojenperoksit kullanıcısına yanıt
    Hocam o konuda sana katiliyorum yalniz bahsettiginiz 2015 modeller ve o modellerde burn in yani logo yanigi sorunu var 2016 modeller sorunsuz ayrica 2 sene sonra heryerde 4k icerik dolup tasinca fullhd tvniz ile seyredemiceksiniz. Bunlari goz onunde bulundurun ben 2017 modellerin cikmasini bekliyorum temmuz gibi cikicaktir ve 2016 model oledlerin fiyatlar dusecektir mecburen. Dusmezse sony veya sammy alcagim max 7000 veririm olede

• quote:

Orijinalden alıntı: ÇepniTÜRKÜ

Bende 55c6v aldım ama ekranda titreme sorunu var trumation değerleri nedir bende ona göre ayar yapayım.

Hocam titreme sorununu asabildinizmi

• quote:

Orijinalden alıntı: wolverine55

Hocam o konuda sana katiliyorum yalniz bahsettiginiz 2015 modeller ve o modellerde burn in yani logo yanigi sorunu var 2016 modeller sorunsuz ayrica 2 sene sonra heryerde 4k icerik dolup tasinca fullhd tvniz ile seyredemiceksiniz. Bunlari goz onunde bulundurun ben 2017 modellerin cikmasini bekliyorum temmuz gibi cikicaktir ve 2016 model oledlerin fiyatlar dusecektir mecburen. Dusmezse sony veya sammy alcagim max 7000 veririm olede

Hocam 2 yil icinde 4k icerigin doluo tasacagi konusunda umarım haklisindir:)
    Ben film indirirken 1080p yerine 720p tercih edenlerdenim hala. Hem kota yok hem internet yavas. 4k bir filmi hic indirmem heralde:) Ayrica 4.5 yil once bende herseyi olsun diye panasonic full hd 3d tv almistim. Lakin hic 3d izlemedim totalde 10 tane 1080p film izlemisimdir. Ayrıca tv sizlere ömür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hidrojenperoksit -- 3 Nisan 2017; 0:23:50 >
    Akn yi kademeli olarak kaldırmayı planlıyorlar. Bilginiz olsun.

Adil kullanim kotasi kalkacak hocam zaten ondan dolayi alicam 4k

Evet hiçbir sorun yok gerçekten çok güzel özellikle TRT4K olayı HD kanallar bile HİKAYE

Evet hiçbir sorun yok gerçekten çok güzel özellikle TRT4K olayı HD kanallar bile HİKAYE neden dersen TAM olarak 1920-1980 yayın vermiyorlar hiçbiri.. TRTHD ATVHD BİRAZ DAHA DİGERLERİNE NAZARAN İYİLER AMA LG55c6v MÜTHİŞ BİRŞEY..

• ÇepniTÜRKÜ Ç kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler hocam cvp icin. Forumun suskunlugunun nedeni anlasildi birincisi malum 8999 lira fiyati herkes icin ulasilabilir degil ikincisi alan herkes mutlu mesut tv si ile

Bende yazi bekliyorum tv icin aciliyetim yok.

• 55" LG E6V kullanan var mı burada?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Project Scorpio kullanıcısına yanıt
    Ben kullanıyorum.. Medya Oynatıcılar - Bluray filmlerimizi değerlendirelim başlığında son eklediğim Planet Earth II 4k HDR incelemesi bana ait. Var sa farklı bir soru sorabilirsiniz..
  • RedGunners kullanıcısına yanıt
    Eğer konsolunuz varsa BF 1 gibi multiplayer oyunlarda gecikme yaşıyor musunuz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.