Şimdi Ara

2016 LG OLED (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.001
Cevap
8
Favori
49.466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÇepniTÜRKÜ -- 26 Ocak 2017; 21:14:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÇepniTÜRKÜ

eg910v bile 6999 tl bi nedir ya???

Hayalle yaşıyorlar sonrada teknoloji marketler batıp iflas ediyor.O fiyata fullhd satamazlar.4000 e verseler anca.O seri logo yanığı olan sorunlu bir seri.2016 modeller süper ama fiyatları alınabilecek seviyelere düşmedi.
  • Düşecek gibi de durmuyor..

• 55 eg960v ler nasıl 920v ile arasında ki fark nedir??

• Şubat Ayında kampanya başlayacakmış.55 6C 7500TL'ye kadar düşebilir diyorlar.
  • 2017 ler Amerikada ön sipariş için açılmış:

https://www.cnet.com/news/lg-oled-tv-now-up-for-pre-order-2017-model-starting-at-2500/

55 C7 -> 2500$
  • Acele etmeyin arkadaşlar büyük ihtimal dahada düşer media markt 15 bine satıyordu şimdi 13 e düşmüş e6v dahada düşer bence ben bekliyorum sizde bekleyin aceleniz yoksa

• Eg910 modeli için de düşecek deniyordu. Düşmediği gibi fiyatlar arttı. C6 modelin de düşmeyeceğini öngörüyorum.

• VESTEL OLED TV 'LER SATIŞA ÇIKARAMADI BİR TÜRLÜ arçelik çoktan PİYASAYA SATIŞA sundu bile ..

• 55c6 8999 fiyat var istanbulda almk isteyenlere bana uladabilir

• TEKNOSACELL e faturali hattını taşıyanlara anında istediğin TV 'ler 24 ay TAKSİT le veriyorlar bugün öğrendim...OLED TV 'LER DAHİL.

• 55c6v ile digitürk 4k maç yayınını izledim, mükemmel bir görüntü var. Eğer alıştırırsanız kendinizi 4k yayınlara HD bile yetersiz gelmeye başlar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: muin

Eg910 modeli için de düşecek deniyordu. Düşmediği gibi fiyatlar arttı. C6 modelin de düşmeyeceğini öngörüyorum.

Satamıyorlar.Saçmasapan kampanyalar yapıyorlar.Fiyatların sene başı artması şaşırtmasın mayıs haziran gibi ciddi fiyat düşüşleri olacaktır.Oled yaygınlaşıyor ve yerlilerde işin içine girdiğinde fiyatlar MECBUREN düşecektir.Ben OLED'e geçiş konusunda beklemedeyim.

• Vestel bir başlangıç yapmış galiba
  • Amerikadaki adorama mağazası ebay üzerinden günlük indirim adıyla 55B6P adlı ürünü 1399$ dan satıyor.

http://www.ebay.com/itm/391612997532

https://9to5toys.com/2017/02/14/lgs-55-inch-oled/
    http://www.avsforum.com/forum/322-oled-technology-great-found-deals/2752345-55b6p-1399-a.html

1399 $ x 3.70 $/TL = 5180 TL

• quote:

Orijinalden alıntı: voylet

Vestel bir başlangıç yapmış galiba

Kötü bir başlangıç.Yakında 10.000 bandının altına düşürürler bu tvyi.İlk alan çok büyük zarar eder.
  • Beymen hediye çeklerinin ürün fiyatlarının onda birine denk geleceği gibi bir izlenime kapıldım.Yani kısa bir süre sonra plastik oled 55c6v'yi 7500 liraya satarlar diyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: donanmacı

Beymen hediye çeklerinin ürün fiyatlarının onda birine denk geleceği gibi bir izlenime kapıldım.Yani kısa bir süre sonra plastik oled 55c6v'yi 7500 liraya satarlar diyorum.

Hocam bencede 2016 model 55C6V nin maksimum olması gereken fiyat 7500 TL orası tamam fakat şu an tv yaklaşık 9000 TL ye satılıyor, 750 TL de gift card veriliyor. Buda 8250 TL ye denk geliyor. 7500 TL yi nasıl hesapladınız ?

Bu arada şu beymen kampanyası 20 şubat ta bitiyor gözüküyor. Umuyorum ki insanımız bu kampanyaya aldanıp ürün fln almamıştır, gerçek indirimi bekliyor ve talep ediyordur !
  • RedGunners kullanıcısına yanıt
    Bende 55c6v aldım ama ekranda titreme sorunu var trumation değerleri nedir bende ona göre ayar yapayım.

• ÇepniTÜRKÜ Ç kullanıcısına yanıt
    LG'nin fiyatlama politikasından edindiğim izlenim bu yönde. Bu arada bu gün Mediamarkt'ta 2015 serisi 55eg920 ile 2016 serisi 55c6v'nin fiyatı aynıydı. İkisi de 8999 liraydı. Adamlar tutturabildikleri fiyattan kaktırmanın derdindeler.
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.