Şimdi Ara

2016 KYK BURS VE KREDİLER ANA KONUSU(25 aralik ACIKLANDI) (58. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.675
Cevap
22
Favori
58.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: edmraver

Ben bu krediyi sadece 1 yıl almak istiyorum aldiktan 1 yil sonra iptal edicem yani. Peki odemesini yine okulum bittikten 2 yil sonra mi yapicam bi sey değişmiycek yani? Bi de taahhutnameyi onaylasak karti gec alsak bi sorun olur mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TCsi 6 ile bitip bugün kredisi yada bursu yatan var mı?benimki yatmamış :(

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • furg kullanıcısına yanıt
    benkide 6. ile bitiyor.ben daha almaya gitmedim.
    Pm msj attim bak.

• Karti aldim ama sifre yok. Kart sifremi alamiyorum. Pazartesi ancak alabilecegim subeye gidip. Peki kartsiz parayi cekebilir miyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: JimmyJimmy

Karti aldim ama sifre yok. Kart sifremi alamiyorum. Pazartesi ancak alabilecegim subeye gidip. Peki kartsiz parayi cekebilir miyim?

Denedim. Cekilmiyor maalesef :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Zexial

ben belirtilen tarihlerde kartı almaya gidemedim şimdi kartı nasıl temin edebilirim

aynı sorunun cevabını arıyorum, tarihi kaçırdım pazartesi bankaya gitsem kartımı alabilir miyim bilgisi olan var mı?
  • İlk senem hocam sen edevletten taahutu gecmi onayladin.

• mamlamoz M kullanıcısına yanıt
    Dün bu saatlerde .. Yani geç sayılır . Sence onla mı alakalı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: killerbow

quote:

Orijinalden alıntı: Zexial

ben belirtilen tarihlerde kartı almaya gidemedim şimdi kartı nasıl temin edebilirim

aynı sorunun cevabını arıyorum, tarihi kaçırdım pazartesi bankaya gitsem kartımı alabilir miyim bilgisi olan var mı?

Alabilirsiniz.
  • Bence ondandır ben sonuclar aciklandiktan 2 gün sonra onaylamıştım taahütü sizin şubatta 2 ayın parası yatabilir.

• Arkadaşlar internet şubesine giriş yaptım fakat anne kızlık soyadınız bulunmamaktadır diyor bu hatayı alan arkadaşlar varmı çözümü nedir ? Gene şubeye mi gitmek zorundayım.Telefon açtım bu seferde çağrı merkezindeki kadın anne kızlık soyadınız hatalıdır diyor.Acaba bilgilerim daha tanımlanmadı mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: djalma

Arkadaşlar internet şubesine giriş yaptım fakat anne kızlık soyadınız bulunmamaktadır diyor bu hatayı alan arkadaşlar varmı çözümü nedir ? Gene şubeye mi gitmek zorundayım.Telefon açtım bu seferde çağrı merkezindeki kadın anne kızlık soyadınız hatalıdır diyor.Acaba bilgilerim daha tanımlanmadı mı ?

Bende bu cuma tekrar yakındaki şubeye gidip tanımlattım bilerek mi yapıyorlar ne yapıyorlar anlamadım çoğu kişide bu sorun var bana şubeye gitmeden olmayacağını söylediler gidip hallettim

• furg kullanıcısına yanıt
    Benimkide yatmadı hocam. Benimde 6 ile bitiyor. Neden böyle bişey oldu acaba.
  • Yelllow kullanıcısına yanıt
    hocam ben bu sabah cektim benimde 6 ile bitiyor.
  • mantık ve akıl kullanıcısına yanıt
    Hocam taahhütnameyi ne zaman imzaladınız ?
    4 ocaktan sonra onaylayanlar gelecek ay 2 aylık alıcakmış:
    http://yurtkur.gsb.gov.tr/Duyuru/53597/ogrencilerimize-duyuru.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furg -- 10 Ocak 2016; 2:54:31 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    tahamutnameyi açıklandıkdan sonra ki gün imzladım sen ?
  • ben bugün ilk defa alışveriş yaptım kredi kartı özelliğiyle sonra ziraat mobilden bakıyorum borç sıfır gözüküyo ama kredi kartı limiti alışveriş kadar düşmüş. Borç ne zaman gözükür aceba bide banka kartı özelliğiyle internetten alışveriş yapabiliyo muyuz? Direk hesaptaki paradan çekmesi açısından
  • quote:

Orijinalden alıntı: Trident682

ben bugün ilk defa alışveriş yaptım kredi kartı özelliğiyle sonra ziraat mobilden bakıyorum borç sıfır gözüküyo ama kredi kartı limiti alışveriş kadar düşmüş. Borç ne zaman gözükür aceba bide banka kartı özelliğiyle internetten alışveriş yapabiliyo muyuz? Direk hesaptaki paradan çekmesi açısından

Provizyonda bekleyen işlemlere gelirsen görürsün. Haftasonu oldugu için genellikle böyle oluyor. Banka kartı özelliği ile yapabilirsin evet ama tek çekim alır. Öndeki 16 haneli numara ve arkadaki banka kartı bölümün son 3 hanesini girerek halledebilirsin.
  • Taahhütu geç imzalayanlar genckartinin kredi kartı özelliğini kullanıp alışveriş yapmada etkilenmez değil mi kyk şubatta yatsada kart kullanılması etkilenmez yine 350 liraya kadar kullanılabilinir

• 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.