Şimdi Ara

2016 KYK BURS VE KREDİLER ANA KONUSU(25 aralik ACIKLANDI) (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.675
Cevap
22
Favori
58.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kyk da bursum yattımı diye bi panel varda ordan sorguladım böyle bi bilgi geldi yattığını mı gösterir yoksa farklı bir bilgimi bu ?

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagri2023

Kyk da bursum yattımı diye bi panel varda ordan sorguladım böyle bi bilgi geldi yattığını mı gösterir yoksa farklı bir bilgimi bu ?

Teşekkürler.

Para yatmış ama kimliğin son hanesine göre gün belli o zaman çekeceksiniz. Mesela benimde aynı gösteriyor tc kimliğin son hanesi 4, cuma günü çekicem parayı

• quote:

Orijinalden alıntı: furg

Kartı başka şubeden alabilen oldu mu yakın zamanlarda?

2 gün önce aldım. Hiçbir sıkıntı olmuyor
  • Gecelik faizle parayı işliyolarmı napıyolar bunlar yatır bigün herkes çeksin hay allahım yarabbim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crantola

100₺ avans çektik diyelim, bir daha ki 400₺ den 100₺ mi kesiliyor?

Ekstra faiz durumu söz konusu mu?

Faiz yok diye biliyorum 2 senedir her ay karttan içeri giren biri olarak ne harcadıysam onu kesiyorlar.Ama şöyle de bir şey var hesap hareketlerinden avans olarak kullandığın tutarları göremiyorsun hesap 0landıktan sonra yaptığın işlemler(yani -den yediklerin) hareketlerde gözükmüyor. Bu da beni faiz kesiyor olabilecekleri konusunda kıllandırıyor ama 400 lira bile yesen 1 aylık faizi taş çatlasa 1 lira olur

• mamlamoz M kullanıcısına yanıt
    Hocam harcligi nakit kullanamiyir muyuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ingoshi kullanıcısına yanıt
    Bende bugün aldım hiç bir sorun yok bir sıkıntı çıkmıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Chloe Price

quote:

Orijinalden alıntı: peterleoschwarz

Gençler ben kartı bugün teslim aldım, burs da daha bir iki gün boyunca yatmayacak. Biraz aceleci davranıyorum da direkt kredi kartı özelliğiyle işlem yapmayı denedim 3D Secure ile, kabul olmadı. Bu ne zaman aktif olur en erken? Kredisini alanlardan kredi kartı ile işlem deneyen var mı?

Bende 3d ile alisveris yaptim sıkıntı cıkmadi. Atmye takmadigim halde.

Kartı ne zaman aldınız, ondan ne kadar sonra alışveriş yaptınız peki öğrenebilir miyim? Bir de krediniz yatmış mıydı sizin alışverişten önce?
  • Tiglat Pileser kullanıcısına yanıt
    Daha denemedim hocam ama zannetmiyorum nakit vermez ama kartla altın alıp bozduranlar oluyormuş o şekilde nakite çevirenler var.

• öncelikle herkese kolay gelsin

kyk için kart alım tarihim 6-7 ocak denilmiş ben bu kartı başka bir tarihte alsam sıkıntı çıkar mı beyler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Buck Dich

öncelikle herkese kolay gelsin

kyk için kart alım tarihim 6-7 ocak denilmiş ben bu kartı başka bir tarihte alsam sıkıntı çıkar mı beyler?

Alım tarihi daha eskidir siz almadığınız için sürekli ileri atar yakın zamanda halledin tarih farketmez ama geçiktirirseniz bu ay ödeme alamazsınız

• quote:

Orijinalden alıntı: Semptoms12

quote:

Alım tarihi daha eskidir siz almadığınız için sürekli ileri atar yakın zamanda halledin tarih farketmez ama geçiktirirseniz bu ay ödeme alamazsınız

Alabilir. TC kimlik ile gidip bankadan alabilir, bankamatikten alamaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ingoshi

quote:

quote:

Taahütnameyi imzalayıp mh'yi aradım 18 ocağa kadardı galiba işlem yapılmazsa bir dahaki ay 2 aylık ödüyoruz dedi 19'unda gelecektim bu yüzden salı geldim cuma geri gideceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Semptoms12 -- 7 Ocak 2016; 0:43:33 >

• Bu ay ilk bursumu alacagim ama öğrenciye ödenen öğrenim burs/kredi bilgileri sayfasına baktığımda Kredi Bitiş Tarihi ve Kredi Geri Ödeme Başlangıç Tarihi gibi iki ifade ve karşılarında birer tarih görüyorum. Ama en altta da kredi türü kısmında burs yazıyor. Sizce bir sıkıntı mı var yoksa sistemin olayı bu mu ? Burs alan diğer arkadaşlar yazarsa cok iyi olur.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ingoshi

quote:

quote:

Taahütnameyi imzalayıp mh'yi aradım 18 ocağa kadardı galiba işlem yapılmazsa bir dahaki ay 2 aylık ödüyoruz dedi 19'unda gelecektim bu yüzden salı geldim cuma geri gideceğim

Bende konuştum müşteri hizmetleriyle. Kart yakınımdaki bi bankada değildi hem yakındaki bi ziraatten alabilir miyim diye hemde kartsız alabilir miyim diye tc kimliğiniz ile gelirseniz alabilirsiniz dediler.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Chloe Price

quote:

Gençler ben kartı bugün teslim aldım, burs da daha bir iki gün boyunca yatmayacak. Biraz aceleci davranıyorum da direkt kredi kartı özelliğiyle işlem yapmayı denedim 3D Secure ile, kabul olmadı. Bu ne zaman aktif olur en erken? Kredisini alanlardan kredi kartı ile işlem deneyen var mı?

Bende 3d ile alisveris yaptim sıkıntı cıkmadi. Atmye takmadigim halde.

Kartı ne zaman aldınız, ondan ne kadar sonra alışveriş yaptınız peki öğrenebilir miyim? Bir de krediniz yatmış mıydı sizin alışverişten önce?

29 aralık gibi almıştım kartı. 4 ocakta alışveriş yaptım sorun olmadı. Kredim henüz yatmadı 10 ocakta yatacak.

• 2 ile bitiyordu benim de kredim yatmış az önce.
  • HMM burs yattı olayı yattımı yatmadıdmı sıteden kontrol etme olayı guzel olmus benım 4 le bıtıyo arkadasın dedıgı gıbı cuma gunu cekıcez ben daha parayı almadan kredıye 130 tl yuklendım :D allahtan 13 u son odeme tarıhı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1724950 -- 7 Ocak 2016; 1:24:48 >
  • Anne kızlık soyadımla ilgili bir problem çıktığı için internet şubesine giremiyorum. x.x

Tekrar şubeye götürcekler illa ya.
  • Kredi/Burs Sorgulama sayfasında ödemesi gözükmeyen var mı? 4 ile bitiyor tc kimlik numaram 8 in de çekiyorum ama öncekilerin hepsi 6 sında yatmış bu gözükmüyor?
  • 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.