Şimdi Ara

2016 KYK BURS VE KREDİLER ANA KONUSU(25 aralik ACIKLANDI) (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.675
Cevap
22
Favori
58.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1200 lira verilir mi ilk kredi yatırılmasında?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kartımı alamadım hesap açılmamış ziraatten adıma ne yapacağım e devletten onayı verdim halbuki

• İlk de 1200 mü yatar arkadaşlar yoksa 400 mü

• quote:

Orijinalden alıntı: muratkrky

İlk de 1200 mü yatar arkadaşlar yoksa 400 mü

1200 nerden çıktı ? 1200 lük bir şey ünilere 400 tl burs veriliyor eğer bu ay 8'ine kadar felan işlemleri tamamlayamazsanız önümüzdeki ay iki aylık alırsınız oda 800 tl.1200 tl diye bir şey yok o suriyeli üniversite öğrencilerine verilen burs bize 400 tl veriliyor.

• Ben kartı alırken bankaya sormuştum geçmiş 2 ay verilicekmi diye evet dedi
  • Onay sayfası ne zaman açılır bilen var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler kafanıza göre gidin ben 3 gün erken gittim kimse bişey demedi

• Semptoms12 S kullanıcısına yanıt
    Suriyelilere verilen 1200 lira ayrı birşey.Geçen yıllarda 3 aylık veya 2 aylık toplu yatmıştı Ocak ayında.1200 lira yatar belki 3 aylık olarak

• quote:

Orijinalden alıntı: daxtor55

Suriyelilere verilen 1200 lira ayrı birşey.Geçen yıllarda 3 aylık veya 2 aylık toplu yatmıştı Ocak ayında.1200 lira yatar belki 3 aylık olarak

Öyle bir şey yok hocam onu kim çıkartıyor.Eylül ekim kasım aralıktaki burslar yanar kyk toplu para yatırmaz geçen yıl yatırmadı ondan önceki yılda yatırmadı belki çok eskiden böyle bir şey yapmış olabilirler şu an için böyle bir şey yok.400 tl burs birde ziraatin veridiği avans parası yatacak.1200'ü felan aklınızdan silin öyle bir şey yok boş yere ne kendiniz nede başkaları ümitlenmesin hayal kırıklığı olur.

• Semptoms12 S kullanıcısına yanıt
    Bir ihtimal yatar 3 aylık.2012 de 3 aylık yatmıştı mesela.Üstteki yorumlarda arkadaşın biri banka görevlisine sormuş Kasım ve Aralık ayının burs ve kredileriyle beraber yatacakmış,görevli öyle demiş.İnşallah öyle olur.

• daxtor55 D kullanıcısına yanıt
    İnş dediğiniz gibi olur 2012'iyi bilmiyorum fakat 2 yıldır geçmiş dönemi yatırmıyorlar keşke dediğiniz gibi olsa çok iyi olurdu

• 3 aylık yatma olayı yok, 400 yatıcak arkadaşlar. Geçen sene de böyleydi.
    En son 400 yaptılar diye biliyorum belki hâlâ eski miktardan yatırırlar, bilemem.
  • 1) Arkadaşlar kartı sonra alsak olur mu? Bugün ve dün alın diyordu ama perşembe alabilirim ancak.
    2) ziraat kredi kartı falan vermeye çalışıyor mu nelerden sakınmalıyız?
    3) kartı almaya gitmeden önce neler yapmalıyız?

Cevap verirseniz çok mutlu olurum lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msdos1 -- 5 Ocak 2016; 14:44:39 >
  • https://www.kyk.gov.tr/web/Yurtkur/ogrenimOdemeParametreGiris.do#

Arkadaş ödemeler yansıtılmış buraya. İsterseniz bir girip bakın. Yalnız daha banka hesabına geçmemiş Tc kimlik no'sunun son hanesine göre 6-10 arası hesaba geçer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chloe Price

https://www.kyk.gov.tr/web/Yurtkur/ogrenimOdemeParametreGiris.do#

Arkadaş ödemeler yansıtılmış buraya. İsterseniz bir girip bakın. Yalnız daha banka hesabına geçmemiş Tc kimlik no'sunun son hanesine göre 6-10 arası hesaba geçer.

Burs olmasına rağmen kredi bitiş tarihi geri ödeme tarihi felan yazıyor

• Arkadaşlar harclik avans görünmekte yalniz kullanamiyorum. Para cekmek isteyince bakiye siifir diyor.

• arkadaşlar krediyi çekmek için sadece ziraat bankasına gidip kartı mı alıcaz ilk defa alıcamda yardımcı olursanız sevinirim hangi belgeleri götürmeliyim falan.
  • djalma D kullanıcısına yanıt
    Hocam edevletten onayı verdiysen ziraatbankasına git orda bir belge veriyolar orda hemen dolduruyosun sonra o belgedeki verileri bilgisayara geciriyor ziraattaki eleman ve kartını veriyor birde hediye olarak ajanda kalem vs veriolar sen edevletten onayi verdiysen yanina kimliğini al ziraate git orda yardimci olurlar.

T.c nin son rakamina göre yatar paran sonu 2 ise ayin 6sı,4se 7sinde 6ise 8nde8 ise 9nda 0 ise 10nda yaticak verdikleri kartla atmden heray parani çekersin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mamlamoz -- 5 Ocak 2016; 17:19:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mamlamoz

Hocam edevletten onayı verdiysen ziraatbankasına git orda bir belge veriyolar orda hemen dolduruyosun sonra o belgedeki verileri bilgisayara geciriyor ziraattaki eleman ve kartını veriyor birde hediye olarak ajanda kalem vs veriolar sen edevletten onayi verdiysen yanina kimliğini al ziraate git orda yardimci olurlar.

Sagol hocam.Bide genç kartı istediğim şubeden alabilir miyim yoksa belirtilen şubeden mi almak zorundayım o kadar yolu gitmek istemiyorum :(
  • djalma D kullanıcısına yanıt
    Hocam ben verilen adrese gittim ama baska şubelerdende alanlar var.

• 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.