Şimdi Ara

2016 KPSS ÖNLİSANS (ANA BAŞLIK) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
168
Cevap
3
Favori
5.915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cumartesi başladım hocam çalışmaya. Okul, staj derken yıprandım iyice. Baktım stajın bitmesine 2 hafta var, başlıyayım dedim. Ormancılık ve Orman Ürünleri öğrencisiyim.
  • berkan0zmen kullanıcısına yanıt
    atama puanları kaç kardeşim senin bölümün .
  • berkan0zmen kullanıcısına yanıt
    valla benim bölüm 80 85 le alıyo elektrik sizin bölüm nasıl 68 ile atanıyo merak ettim dogrusu acaba kurum alımlarımı yoksa genel tercihmi. valla ben bilsem 2 yıl elektrik okumazdım 70 le giriyorlar lise meslek lisesi ama önlisans 80 85 le nasıl iş anlamadım gitti.
  • Arkadaşlar merhaba önlisanstan gireceğim Paramedik olarak rahat rahat atanmak için 85+ almam lazım, 2014 lise kpssde 79 aldım hiç çalışmadan sizce şu an sıfırdan 4 ay iyi çalışsam hedefime ulaşır mıyım?

Elimde 2014 kpss kitapları var sanırım yeni kaynak almalıyım.
    Dershaneye gitmeyeceğim, evde kendim çalışacağım.

İnternetteki videolar ve kitaptan gitmeyi düşünüyorum ama ne alsam bilemedim.

http://www.kitapsec.com/Products/2016-KPSS-Lise-Onlisans-Memuruz-Konu-Anlatimli-Tek-Kitap-Yargi-Yayinlari-52530.html

Şu hoşuma gitti ama içerik olarak nasıldır, tavsiye eder misiniz?

Bununla birlikte bir kaç soru bankası da almam lazım. Şu an elimde hiç kaynak yok, tavsiyelerinizi bekliyorum nasıl bir set-up önerirsiniz*

• Arkadaslar bende osymnin tum gecmis yillara ait sorulari var cozumlu kitaplar. Piyasaya göre uyguna vericem. Soru bankası olarak normal yayınlar disinda osymnin kendi sorularıyla hazirlanmak size bayağı sey katar. Çünkü eski sorulardan kelime değişip aynısını cok soruyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar matematiğe nasıl çalışıyorsunuz. sadece mat için çalışma planınızı anlatır mısınız. ben bugün çalıştığımı yarın unutuyorum kafayi yicem
  • Heisen berg kullanıcısına yanıt
    Örneğin her konuda 5-10 zor yapamadığın soruya denk geliyorsun ve çözüme bakınca yapıyorsun bir süre sonra ucması çok normal bunun için çözemediğin soruları ve cevaplarını küçük not kağıltlarına yazman ve yatmadan önce göz gezdirmen bile yetiyor 1-2 hafta duvarda o not asılı kalsa hafzıaya giriyor zaten biraz zahmet istiyor ama yapacak birşey yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: mykerem

Örneğin her konuda 5-10 zor yapamadığın soruya denk geliyorsun ve çözüme bakınca yapıyorsun bir süre sonra ucması çok normal bunun için çözemediğin soruları ve cevaplarını küçük not kağıltlarına yazman ve yatmadan önce göz gezdirmen bile yetiyor 1-2 hafta duvarda o not asılı kalsa hafzıaya giriyor zaten biraz zahmet istiyor ama yapacak birşey yok

valla öyle oluyor hocam, konuyu biliyorum ama sanki konuya çalışmamışım gibi veya nereden başlayacağımı kestiremiyorum. çözümüne bakınca aa nasıl yapamadım ben bunu şeklinde oluyor tepkim. dediğinizi yapacağım teşekkür ederim. matematikle ilgili başka tavsiyeleriniz varsa verebilirsiniz.
  • ben ihtiyacin setini almayi dusunuyorum. kullanan var mi? soru bankasi almak lazim mi? alirsak hangisi? bir de taroh icin pusula mi ne diyorlar. ihtiyac is gormez mi?

• Heisen berg kullanıcısına yanıt
    Matematikten günde ortalama 100 soru çözmelisinki pratik olsun :)
  • 2016 - KPSS Ön Lisans Düzeyi oturumunu seçmek için sınava bir ön lisans eğitim bilgisi ile başvurmak gerekmektedir.

Yazıyor arkadaşlar başvuru kısmının son aşamasında. Ne yapmalıyım acaba?
  • bulo206 kullanıcısına yanıt
    Önlisansta okuduğuna dair belge veya mezun isen önlisans diploman ile en yakın başvuru merkezine gidip eğitim bilgilerini güncelletmen gerek.
  • Bir devlet hastanesinde radyololji bölümünde taşeron olarak röntgen çekiyorum.Sizce Bir kamu kurumunda işçi olarak çalışıyorum işaretliyecek miyim ?
  • Orta ogretim 80 puan icin kac net lazim

Suan hocalara sordum 70 net yeterli fiyorlar ben 63 netle int hesapladim 81 puan aliom dogrumu

• Bilgisayar programcılığı mezunuyum atanmak için 85 puan yeterli olur mu arkadaşlar ?
  • Tekirdag da universite okucam. Orda sinava girmem icin tekirdag bi adres yazmam mı gerek?
  • 2 yıllık önlisans bitirdikten sonra dikey geçişle aöfe geçtim ve bu yıl aöf den mezun oldum yani şu an lisans mezunuyum aynı zamanda önlisans diplomam da var ben bu sene önlisans kpss ye girebilirmiyim çok araştırdım netten ama bi türlü kesin sonuç yok kimi girersin demiş kimi olmaz demiş osym çağrı merkezini de arayamıyorum nedense telefon direk kapanıyor

• G0tham kullanıcısına yanıt
    Girebilirsin zaten karşına çıkıyor başvuru yaparken ya önlisans yada lisans olarak.
  • giremezsin bildiğim kadarıyla lisans bittiyse , en yüksek mezun olduğun yerden giriyorsun kpssye
  • Arkadaşlar şimdi ben 4 yıllık aöf lojistik okuyorum 2.sınıfa geçtim kpss giriş için hangi lisansı seçmem gerekiyor orta öğretim düzeyini mi yoksa ön lisans mı ?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.