Şimdi Ara

2016 KPSS ÖNLİSANS (ANA BAŞLIK) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
168
Cevap
3
Favori
5.915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: orhan6894

Evet arkadaşlar şimdi kaynaklara gelecek olursak;
    - Ramazan Yetgin'in tarih ve coğrafya kitapları üstüne tarihin pusulasını almaya karar verdim.

Bunun haricinde farklı tercihleri olan varsa onları da sunalım burada.

Ben tek bir yayin almak istemiyorum. Mesela tarihte dediginiz kitabi alacagim. Cografya icin ise isim yapmis birini bulsaydim iyi olurdu.

Cografya kitabi icin bildiginiz biri var mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C302EA147 -- 23 Mayıs 2016; 16:01:06 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bir internet kullanıcısı

3001 yüksekokullarının herhangi bir bölümünden mezun olmak bu kodun ataması daha çok ayrıca 77 lerde atama olabiliyor ama şoför e ehliyetli falan kadrolar oluyor.Yoksa yine normal sınırı 85dir.

Teşekkür ederim bilglendirme için hocam

quote:

Orijinalden alıntı: RealW

Ben tek bir yayin almak istemiyorum. Mesela tarihte dediginiz kitabi alacagim. Cografya icin ise isim yapmis birini bulsaydim iyi olurdu.

Cografya kitabi icin bildiginiz biri var mi?

Ramazan yetgin'in her iki derste de başarılı olduğunu öğrendim fakat tabi kendi branşı tarihte daha önde. Başka öneriler varsa onları da öğrenelim.

• Arkadaşlar saglik teknikeriyim ay basi isten cikicam

80 puan mumkun mu sadece mat 1 var bende oda 30 da 15 net sinava kaldi. 150 gun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar ortaöğretim kpss için kaynak kitap konusunda pegem ile yargı arasında kaldım eğer fikri olan bi arkadaş varsa söyleyebilir mi farklı bi kaynakta olabilir.

• merhabalar bende bu sene önlisanstan sınava gireceğim ve evden hazırlanmayı düşünüyorum bende. pegemin tarihin pusulası kitabını aldım ama bu geçen lisans sınavında 45 50 soru tutturan kuzey akademiininde tarih kitabını aldım tarihim hep zayıftı umarım halledicem:(
  • yerfrat Y kullanıcısına yanıt
    Bu son lisans sınavında Tarihin Pusulası değilde kuzey akademi kitabı mı daha etkili oldu diyorsun ?

Coğrafya ve Tarih için yok mu önerisi olan, şöyle ayrıntılı bir şekilde anlatan ?

Geçen önlisans sınavında diğer tarih kitaplarında olmayan bilgi soruları çıkmıştı, kaynak kitaplarından bahsediyorum. Coğrafya'da da böyleydi.

• bu sene böyle olmaz heralde çünkü lisanslara bile kolay soruldu.
  • arkdaşlar lütfen bi yardımcı olun tarihten ramazan yetginimi seyrediyim oda çok güzel anlatıyo ama önlisans için çok ayrıntılı yoksa hamza tatar hocayı pusulayla çalışıyom malum lisansa tarih kolay soruldu.
  • Beyler whatsaap grubu var mi varsa beni de ekler misiniz bende onlisans dan gireceğim.

• geçmiş yılların sorularını bulma şansımız var mı?
  • Whatsapp grubumuz şu anda yok.

Kaynak olarak piyasa da bir sürü kaynak var fakat en bilinen pegem-yediiklim-ihtiyaç-yargı gibi kaynaklar alınıp çalışılabilir.
  • 2015 aralık ayından beri günde 5-6saat ders çalışıyorum. Çok sikildm çok bunaldim ama inşallah bu sefer kazanacağım. Eğer kazanmazsam yine psikolojik olarak dagailacagim kesin..

• Bölümüm radyo televizyon,

Bu bölüm alım bile yapmıyor yada 1-2 tane hep...O yüzden hiç çalışmayı planlamıyorum,öylesine girer en fazla 70-75 arası alırım,

Belki biraz çalışır katiplik veya diğer alımlar için girerim sınava...
  • ürüng ayıg toyon kullanıcısına yanıt
    nerdeyse tüm önlisans öyle oldu elektrik mezunuyum 80 puanla alıyo seksen alsam zaten ygs de başka bölüme geçerim ama alım yok dedigin gibi.
  • Elinizden geldiğince çözümlü soru bankalarını çözmenizi tavsiye ederim. Ne kadar çok soru çözerseniz o kadar iyi. Tabii konu anlatımlarını iyice dinledikten sonra.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • anestezi teknikeriyim ama umudum yok bakalım. atanamazsam dgs ile hemsirelige gecmeyi düsünüyorum
  • Görüyorum ki bir çoğunuz umudunu kesmiş böyle yapmayalım bence. Ders saatlerini biraz düşürün madem öyle kendinize biraz nefes aldırın. Daha yavaş daha temkinli gidin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AcarCagdas

Arkadaşlar saglik teknikeriyim ay basi isten cikicam

çalışırsanız mümkündür

Not: tecrübeyle sabittir
  • quote:

Orijinalden alıntı: birvarmışbiryokmuş

quote:

Orijinalden alıntı: AcarCagdas

Arkadaşlar saglik teknikeriyim ay basi isten cikicam

çalışırsanız mümkündür

Not: tecrübeyle sabittir

Denemede 78 yaptım

• quote:

Orijinalden alıntı: reisssss

bu sene böyle olmaz heralde çünkü lisanslara bile kolay soruldu.

böyle düşünmeyin ösym bu ters köşe yapabilir. her dersten çalışıp her dersin olabildiğince mantığını kavramak lazım
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.