Şimdi Ara

2016 Fiat Panda Yorumları

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Öncelikle son zamanlarda Fiat Panda menuel araçları çok ilgi duyulmaya başlandı
    2 yıldan fazla süredir bu aracı kullanmaktayım zerre kadar beni üzmedi.
    Arabanın piyasasıda güzel daha önceden ikinci el piyasası biraz yavaş gidiyordu
    ama son yıllarda araç kendini baya bir göstermeye başladı. Yakıt konusunda LPG ile hemen hemen
    aynı yakıyor diyebilirim. Aracın City modu özellikle bayanlar için çok tercih edilmektedir. City modu direksiyonu şehir içinde park ederken serçe parmağınız ile çevirecek kadar yumuşaklığa getiriyor direksiyonu ve buda bayanlar için rahatlık oluyor. Ben alırken arabanı hemen satamazsın dediler ilan verdiğim 3. günü sattım ve bir üst model panda almayı düşünüyorum yeni kasalardan.
    Bizim insanlarımızın tercih ettiği araç türleri aslında kalıplaşmış markaları seçmekten geçiyor tabiki panda diğer arabalara göre küçük ama bir uno bir corsa bir getz türü araçlardan içi daha ferah tavanı daha yüksektir. Dış tarafdan kenarlardan baskılı olduğu için araç küçük görünmektedir. Benim Panda alacaklara tavsiyem şudur hiç düşünmeden alıp kullanabilirsiniz. Parça yönünden çok ucuz. Araba alırken kimsenin sözüne bakmayın bugün en kral arabayı sorgulatın muhakkak olumsuz yorum yapanlar olacaktır. Ben aldım memnun kaldım ha bu arada aile binemez diyenlerde ben üç çocuklu bindim. Belli bir müddet aynı arabadan sıkılma huyum olduğu için satmak istedim ve satıldı. Panda almak isteyenler ve güncel yorumları bu başlık altında toplayıp kafanızdaki soru işaretlerini giderebilirsiniz. Herkese hayırlı sürüşler dilerim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.