Şimdi Ara

2016 Dereceli Sezonu sona yaklaşıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Son yokuş göründü. Kâh tanıdık takım arkadaşlarıyla zaferlere koştuk kâh tek başımıza liglerde tırmandık ve sezon sonu geldi çattı.
    Sezonun bitişiyle dereceli ödülleri de sahiplerini bulacak. Şanlı Maokai kostümü bunlardan biri. Ayrıca kümelere göre yükleme ekranı çerçeveleri ve ligin en üstünde bulunan elit oyuncular için yeni ödüller de var. Sezon 7 Kasım gecesi sona eriyor.

2016 Dereceli Sezonu sona yaklaşıyor

http://tr.leagueoflegends.com/tr/page/2016-dereceli-sezonu-sona-yaklasiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Norain -- 4 Ekim 2016; 23:20:45 >

• Taze kan her zaman iyidir. İyisiyle kötüsüyle farklı bir sezon geçirdik, önümüzdeki sezon umarım güzel günler geçiririz.

Ödüller geçen sezona nazaran aynı sanırım. Farklı olan şampiyonlar ligindeki oyunculara fiziksel ödül verileceği. Bu hediye hakkında açıklama yapılmamış.
  • Tek isteğim de şu sezonu plat bitirmek.Altın 1'im şu an.O kadar zor ki,sanki kapı tutucular var,bir yerden sonrasını geçirmiyorlar gibi.Herkese kolay gelsin.
  • Postal Dude P kullanıcısına yanıt
    Tam 7 kere altın 1 plat 5 serisinden düştüm. Orda bi büyü var gerçekten. 8. De geçtim nihayet plata

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel sezondu diamond bitiremediğime üzülüyorum
  • Yaz okulundan dolayı düştüydüm şimdi sırf somut ödül için kasmak lazım..
  • Herhalde oyundaki son sezonuma doğru yaklaşıyorum. Challanger elonun ödülünü merak ettim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Postal Dude P kullanıcısına yanıt
    olm allah belasını versin 6 kere düştüm o seriden.hala altın 1'im çıkamadım.Seri maçlarında öyle cins adamlar geliyor ki kazanmak mümkün değil.sistem bilinçli olarak seri maçlarında kötü oyuncuları atıyor bundan eminim artık.
  • İlk 10 maçları atmak için arkadaş lazım olacak :))

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maokai güzel olabilirde bu sezon nautilus,trundle domine etti gibi enteresan bir tercih.
  • Herşey iyi güzelde Maokai çok alakasız gibi geldi bana bilemiyorum

• masterlara gelen ödüller challarla ayni mı? ona göre chaya kasicam

• quote:

Orijinalden alıntı: HEISENBERG

olm allah belasını versin 6 kere düştüm o seriden.hala altın 1'im çıkamadım.Seri maçlarında öyle cins adamlar geliyor ki kazanmak mümkün değil.sistem bilinçli olarak seri maçlarında kötü oyuncuları atıyor bundan eminim artık.

hocam zaten öyle.

seri maçlarında bilerek kötü oyuncular gelir takımına. Sistem eğer yükselmek istiyorsan seviyenin gerçekten de bu adamlardan daha iyi olman lazım demek istiyor sana.

öyle olmasa gece gündüz oyun spamleyerek şansın varsa diamond4-5 e kadar çıkarsın. şahsen ben silver1 ile dia5 arasında bariz bir seviye farkı göremiyorum. plat1-2 en kaliteli divisiondur bu oyundaki(dia2-3 altındaki) çünkü herkes diamond olmaya çalışır, toxiclik yapmazlar, tryhard modundadırlar, trollemezler vb vb. hatta abartısız olarak plat1-2 seviyesi diamond 3-4 seviyesiyle aynı. Diamond5 tecrübe ettiğim en berbat yerdi. O kadar tiksinmiştim ki plat'a düşürdüm kendimi bilerek.

• Trundle sezonu domine etti,trundle beklerken maokaiye çıkması garibime geldi.
  • Challenger'a özel fiziksel ödüller ne acaba

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.