Şimdi Ara

2016 DAN 1 TIK KÖTÜ GELİRSE 2 SENEDİR AŞIK OLDUĞUM KIZA AÇILIRIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2016 sıralaması sınavlaya göre 1700 küsür ilk 3K da kalırsam yazıcam 31 Temmuz’da uplarım hadi eyvallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MylesKenn -- 18 Temmuz 2018; 16:11:8 >

• Olum harbiden 2016 gibi gelirse herkes hedefine ulasiyo kim mezuna kalcak o zaman

2016 dan kotu gelecegini bu durum bile acikliyor
  • Up
  • 2010 gibi gelecek maalesef el çekmeye devam
  • Unutmam yakışıklı
  • quote:

Orijinalden alıntı: RUHSUZturk

Olum harbiden 2016 gibi gelirse herkes hedefine ulasiyo kim mezuna kalcak o zaman

2016 dan kotu gelecegini bu durum bile acikliyor
    Herkesin ulaştığı falan yok.
  • S.O.R.J.P kullanıcısına yanıt
    3509 ten iyi gelsin Metin bile hazır direk kopyala yapıştır
  • MylesKenn M kullanıcısına yanıt
    Hocam direk gaza gelme istersen Ege tıp birden yükselirse yazık olurEge tıp birden yükselirse yazık olur
  • S.O.R.J.P kullanıcısına yanıt
    Ben kendimi Dokuz Eylül ile katip çelebiye kadar hazırladım hocam ne gelirse bahtıma yapacak bir şey yok
  • Vay be sinavdan sonra millet 2016 gibi gelir diyenlere troll diyordu şimdi ise 2016 gibi gelmesi ütopik bir hayalmiş gibi bir algi yaratildi
  • Dişhekimiolurmu kullanıcısına yanıt
    2016 ya göre 1700 küsür gösteriyor 2 katından daha kötüsüne bile razıyım
  • 2016 gayet kötümser bence nerden çıkarıyorsunuz 16 falan iyi mi 16? 14-16 arası makuldur ne kötümser ne iyimser ki ben 14 bekliyorum. Ayrıca siz 16 sorularına bakmadınız herhalde 10 dan sonra 2. Skandal sınavdır 16 basitlik konusunda. O dönemde herkes hocalar uzmanlar vs kolay diyordu o sınav için herkes kabul etmişti özellikle de ygs için. Bu sene öyle bir şey mi var dh hariç herkes zor sıralamalar iyi gelecek diyor burda 5-10 kişi kötümser tahmin yapıyor diye bütün forum kötümser oldu 16 gelse şükredecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denizyildizi345 -- 20 Temmuz 2018; 14:15:42 >
  • RUHSUZturk R kullanıcısına yanıt
    Ben ulaşamıyorum hocam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.