Şimdi Ara

2016 DACİA STEPWAY KAÇ LİTRE MOTOR YAĞI KONULUR

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7
Cevap
0
Favori
7.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • MERHABA ARKADASLAR YENİ 1.5 DİZEL DACİA STEPWAY SATIN ALDIK MOTOR YAGINI DEGİSDİRCEZDE USTA 5.5 LT DEDİ İNTERNETTE BAKDIM 4.4 LİTRE YAZIYOR BENDE KARARSIZ KALDIM ACABA BU ARACDAN OLUPDA KAC LİTRE MOTOR YAĞI KONULDGUNU BİLEN VARMİ ACABA ?

• ustalar fazla yağ koymaya meraklıdır aracınız 4.4 litre yağ alıyor fazlasını koydurtmayın
  • aynen smdi servisle gorusdum oda 4.4 litre dedi. kimseye guvenmicen bu devirde adı ustunde usta olcak bıde
  • Hem yağdan hem işçilikten kazandıkları için bol bol yağ satma peşindeler 3.2 litrelik motora 5 litre koymaya kalkan gördüm pes dedim kavga nizah tam kapasitesinde zor değişim yapıyoz
  • quote:

Orijinalden alıntı: babapars

Hem yağdan hem işçilikten kazandıkları için bol bol yağ satma peşindeler 3.2 litrelik motora 5 litre koymaya kalkan gördüm pes dedim kavga nizah tam kapasitesinde zor değişim yapıyoz
    ustalara pek guvenmemek lazım ezbere iş yapiyor cogu
  • promil06 P kullanıcısına yanıt
    Valla öyle sanayiye gittiğimizde yağı nasıl koydu kapağı nasıl söktü söküğünü geri yerine sıktımı gevşek mi bıraktı vidaları eksiksiz taktı mı diye takip etmekten iflahımız sökülüyor adam dükkan açmış rızkının peşinde ama zerre ustalık yok birçoğunda
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.