Şimdi Ara

2016 corsa lpg

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • En uygun lpg kiti hangisidir landirenzo 7700 TL istiyor Atiker 4800 TL başka önerilen marka var mı ya da kullanıcı testi vs.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam işinize karışmak gibi olmasın ama GM araçlar yani Opeller LPG yi sevmiyor, arabanız taşıma makinesinden, sorun çıkartma makinesine dönüşebilir demedi demeyin

• Opel'e Chevrolet'e lpg taktırma. Arabayı öldürmenin en masraflı yolu olur.

• atikar grand taktır ama muhakkak afr ayarı yapan bir yerde dönüşüm yaptır.afr ayarsız olmaz.sorunsuz binersin.

• landirenzo gereksiz bir kit ve parçaları pahalı .programından da anlayan az.brc comfort veya lovato obd2 kitleride süper olur araştır istersen.

• Cevap veren arkadaşlara çok teşekkür ederim yani bir kısım insan takılmasını sağlıksız görüyor bir kısım insan takılmasında problem görmüyor bazıları sübap erimesinden vs bahşediyor yani iki arada bir derede kaldım araba şehir içi 9.6 litre benzin tüketiyor ve benzin LPG farkından bile lpg nin açık ara karlı olduğu belli kesinlikle taktıracağım ama lpg kiti konusunda çok arafta kaldım

• Opele taktirma diyenlere inanma. Cruze aracim var. Atiker en ucu kit taktirdim ama cok arastirdim takan kisi cok iyiydi. 3 yildir sifir hata. Bakima bile gitmedim. Önemli olan takan kisi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Falkee27 kullanıcısına yanıt

o kadar markalara takılma aralarında uçurum yok.kesinlikle iyi dönüşüm ve iyi ayar yapan yeri seç bence obd destekli bir kit olursa çok daha iyi olur.hangi şehirdeysen bilmiyorum ama belki dönüşüm ve servis konularında yardımcı olabilirim bildiğim şehirse.

• alpikom A kullanıcısına yanıt

Gaziantep te yaşıyorum önereceğiniz yer veya kit var mı

• Falkee27 kullanıcısına yanıt

hocam ben istanbulda candan mühendisliğe dönüşüm yaptırdım türkiyenin en iyilerinde.tavsiyelerine de güvenirim.yılmaz candan makina mühendisidir anteptekilere önerisi her zaman my otomativ lpg firması olmuştur .artı tem otomotiv lpgyi de tavsiye etmiştir.ikisinlede konuş. kit olarakda atiker grand,brc comfort veya lovato obd2 kitleri her türlü işini fazlasıyla görür.benim aracımda atiker var çok ama çok memnunum.daha bir kere bile problem yaşamadım.ama afr ayarı yapıldı araca.devir ibrem ip gibi satabil çalışıyor rolantide.0 sıkıntı.5 senedir kullanıyorum aynı kiti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpikom -- 23 Mayıs 2022; 1:3:47 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.