Şimdi Ara

AUDI A4 B9 (ANA KONU) (65. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11.511
Cevap
127
Favori
893.863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba ;

Cruise hiçbir pakette standart değil. Serviste servisine göre 1150-TL / 1450-TL arası rakamlara yaptırabiliyorsunuz.

Kol dayamanin içindeki phone box olarak isimlendirdigi kablosuz şarj ünitesi. Kablosuz şarj uyumlu telefonunuz varsa telefonu oraya bırakıp şarj edebiliyorsunuz.

Led farlar 2016 modellerde opsiyoneldi. En son 650-€ idi fiyatı. 2017 modellerde tüm araçlarda geleceği konuşulmuştu ancak aramızda daha 2017 model alan yok. Teklifini görmedik aracın.

Navigasyon ise sadece Virtual Cockpit olan araçlarda geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anladım hocam. Çok teşekkür ederim. Uyumlu cihazlar hangileri çok merak ettim. Ya da kullanan var mı aramızda?

• Bu arada 180 bin tl 200 bin tl araç içine 1000 tl lik cruise koymamak da nasıl bir işletme ve firma anlayışıdır aklım almıyor.

• PETERSBURG kullanıcısına yanıt
    Samsung S7 , S8 ve Note 5 te olduğunu biliyorum. Ben Note 4 kullanıyorum. Galiba uyumlu kapaklar varmış ama daha bakmaya firsatım olmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: PETERSBURG

Bu arada 180 bin tl 200 bin tl araç içine 1000 tl lik cruise koymamak da nasıl bir işletme ve firma anlayışıdır aklım almıyor.

Bu saçmalığı şöyle açıklıyorlar. Serviste 1200-TL , malum servis işcilikten de kazanıyor. Şayet araca eklersek ötv nedeniyle 3500-TL kadar daha artıyor , bla bla ...

3500-TL ile rekabeti kaybetmez ama laf söylettiriyorlar kendilerine işte.

• Anladım hocam. Çok teşekkürler. Başınızı çok ağrıttım ama sürüş modları varmıydı hepsinde yoksa pakete göremiydi?

Tekrar teşekkür ederim.

Estağfurullah ne demek

Drive Select Sürüş Profili Seçimi hepsinde var diye biliyorum hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: M.L.Crassus

quote:

Orijinalden alıntı: PETERSBURG

Bu arada 180 bin tl 200 bin tl araç içine 1000 tl lik cruise koymamak da nasıl bir işletme ve firma anlayışıdır aklım almıyor.

Bu saçmalığı şöyle açıklıyorlar. Serviste 1200-TL , malum servis işcilikten de kazanıyor. Şayet araca eklersek ötv nedeniyle 3500-TL kadar daha artıyor , bla bla ...

3500-TL ile rekabeti kaybetmez ama laf söylettiriyorlar kendilerine işte.

ben olsam direksiyon ve koltukta koymam,hatta hava yastıkları ve camları da serviste monte etsinler ötv hiç artmaz daha hesaplı olur.

• RoLaN R kullanıcısına yanıt
    Hiç şaşırmam bu gidişle

• M.L.Crassus kullanıcısına yanıt
    Ben ön arka led far farkını 1330 € olarak biliyorum, sanıyorum fiyatı düşmüş.

Bende samsung s6 var ve kablosuz şarja uyumlu

Hocam seramik kaplama konusunda ne dişünüyorsunuz? Audi yetkili bayileri özellikle şenyıldız bu konuda çok pres yapıyor :) Yaklaşık 5 sene garantili 1800 tl bir tutardan bahsettiler. Dışarıda Emiinim daha uygundur.

Özellikle yaptırılırsa ya da koyulursa çok faydalı olur dediğiniz bir özellik var mı acaba?

Ayrıca cruise kontrol ikinci el arabaya da istenirse koyuluyordur sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: afumetto

Çok iyiymiş. Apple son seri telefonlarda Yok sanırım. Uygulama ya da herhangi bir Aparatla da halledebilecek bir şey değil sanırım.

• Granditaday G kullanıcısına yanıt
    Evet hocam 650-€ ya inmişti en son.

• quote:

Orijinalden alıntı: afumetto

Hocam ; hazır sizi yakalamışken. Maharet kapakta mı yoksa pilde mi? Benim Note 4 e ne bakmam gerekiyor kablosuz şarj için?

Cruise 2.el araca da yaparlar hocam. Onların söylediği tek şey Audi Almanya bize sadece Cruise için onay veriyor diyorlar. Alarm isteseniz onu bile takmıyor servis. Siz donanım paketine karar verdikten sonra ek özellik bence pek kalmıyor. Mutlaka olsun diyeceğim tek şey Led Far ve Stop. 2017'lerde standart olduğunu mutlaka görün araca niyetlenmeden önce. Aracı kişiselleştireyim dedikçe fiyat mantıklı olmaktan çıkmaya başlıyor. Size teklif olunan araçlar arasında Bang Olufsen olmasa dahi Audi Ses Sistemi olan bir araç olursa onu tercih edebilirsiniz mesela. Farklı bir jant olan araç da olabilir.

Seramik uygulama hiç yaptırmadım. Geçen hafta normal boya koruma yaptırdım sadece yaz üstü olduğu için. Eskiden her 45 - 60 günde bir kendim yapardım ama artık hem vakit kalmıyor hem de uygulamayi rahat rahat yapabileceğim yer bulamıyorum.

Tarık hocam söylediklerinizi anlama gayretinde bulunmayan, marka fanatiği BMW kullanıcılarına laf anlatmaya çalışmayın bence. Onlar için en iyi,en premium kendilerinin araçları. Boşuna moralinizi bozmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: aknasmub

Tarık hocam söylediklerinizi anlama gayretinde bulunmayan, marka fanatiği BMW kullanıcılarına laf anlatmaya çalışmayın bence. Onlar için en iyi,en premium kendilerinin araçları. Boşuna moralinizi bozmayın.

Çok sağolun hocam.

Anlatmak istediğimi anlayabilen arkadaşlarımız olduğu için seviniyorum hocam. Çünkü bu kesim belirli bir seviye üzerinde düşünerek mesajlarımızı okuyor. Düşünüyor ve karşısındakinin yerine empati yapabiliyor. Belki 1 - 2 - 3 fanatiğe laf anlatamazsınız ki cevap seviyeleri de ortada ama sizin gibi üstadların olumlu dönüşleri de öbürkülerin negatifligini siliyor hocam. 1 olumlu eleştiri , 1 destek verici mesaj yeri geldiginde 10 tane marka fanatiginin saçmalamasına bedel oluyor

3 serisi konusu içinde ve PM üzerinden bana dönüş yaparak anlatmak istediğimin gayet anlaşılabilir olduğu , marka fanatikleri ile uğraşmamam yönünde görüşünü beyan eden tüm hocalarıma / üstadlarıma / arkadaşlarıma sizin nezdinizde buradan da tekrar teşekkür ediyorum.

Dediklerinizi çok iyi anlıyorum. Mantık dışı hiçbir cümleniz yok. İçiniz rahat olsun. Anlayamayanlardaki sorun büyük.

Maalesef apple bunu şimdilik desteklemiyor ve her hangi bir aparat ile de mümkün değil.

• 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.